Şimdi Ara

sert mi yumuşak lastikmi alırdınız?...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
2
Favori
56.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hangi markaların lastikleri sert hangi markalar yumuşak lastik üretiyor

siz olsanız hangisini tercih edersiniz
    sert lastilkerin ses yapma oranı daha fazla imiş

yorumlarınız nedir...

• Şehir içi için yumuşak lastik al derim ben arkadaşım eğer sürekli şehir dışı seyahat ediyorsan sert performans lastikleri var onlar idealdir.Birde marka olarak michelin lastikleri genelde yumuşaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eradnan

Şehir içi için yumuşak lastik al derim ben arkadaşım eğer sürekli şehir dışı seyahat ediyorsan sert performans lastikleri var onlar idealdir.Birde marka olarak michelin lastikleri genelde yumuşaktır.
    ben yumuşak alırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: alizee

ben yumuşak alırım

Alıntıları Göster
    neden yumuşak lastik
  • quote:

Orijinalden alıntı: mevsim78

neden yumuşak lastik

Alıntıları Göster
    taban1 yumusak yanaklar1 sert tercih eden çünkü yanak esnemeleri virajda tehlike yaratabilir (örnek Potenza)
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaTMaN

taban1 yumusak yanaklar1 sert tercih eden çünkü yanak esnemeleri virajda tehlike yaratabilir (örnek Potenza)

Alıntıları Göster
    şehir içinde çukurlar ve bozuk zeminler için sert lastik kullanılır jant ınız eğilmemesi ve lastiğin çukurda balon yapmaması veya yırtılmaması için,performans içinde yumuşak lastik tercih edilir uzun yol yapanlar sürekli bu farkı bilirler yumuşak lastik yüksek süratte yola yapışır ok.

• quote:

Orijinalden alıntı: CaTMaN

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: CaTMaN

senin dediğin türde lastik olmaz diye biliyorum.eğer viraj performansı istiyorsan yanak yüksekliğin 50 den fazla olmayacak. öbür türlü tüksek yanaklı lastikte sert yanak yumuşak yanak fark etmez.ikisindede virajda taklaya gelirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

quote:

Orjinalden alıntı: CaTMaN

senin dediğin türde lastik olmaz diye biliyorum.eğer viraj performansı istiyorsan yanak yüksekliğin 50 den fazla olmayacak. öbür türlü tüksek yanaklı lastikte sert yanak yumuşak yanak fark etmez.ikisindede virajda taklaya gelirsin.

Alıntıları Göster
    ayrıca yumuşak lastikler uzun yolda minimum ses çıkarırlar

• quote:

Orijinalden alıntı: guide

ayrıca yumuşak lastikler uzun yolda minimum ses çıkarırlar

Alıntıları Göster
    Tabiiki yumuşak lastik.
    +İyi yol tutar.
    +Konforludur.
    +Güvenlidir.
    -Kısa ömürlüdür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozyurek

Tabiiki yumuşak lastik.
    +İyi yol tutar.
    +Konforludur.
    +Güvenlidir.
    -Kısa ömürlüdür.

Alıntıları Göster
    arkadaş alacağın lastiğin ölçüsü ve otomobilin ne?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest

arkadaş alacağın lastiğin ölçüsü ve otomobilin ne?

Alıntıları Göster
    opel vectra
    1.6 motor
    195-65-15R
    15 inç
  • quote:

Orijinalden alıntı: mevsim78

opel vectra
    1.6 motor
    195-65-15R
    15 inç

Alıntıları Göster
    1997 1.6 XEİ COROLLA kullanıyorum. 5 yıldır Lassa Miratta lastik kullanmaktayım. Artık lastik eskidi, birde serviste fren bakımından sonra çok sert frenleme yapıldı. Lastiğin fren yapan kısmı çok kötü oldu... Lastik yolda pat pat pat vuruyor(Ben biraz titizimdir bu konularda, belki bir çok kullanıcıyı rahatsız etmez) bu yüzden de lastiklerimi yenileyeceğim. Fakat karar veremedim... Energy Saver, Goodyeear , Brıdstone mu karar veremedim... Ama alacağımm lastik yumuşak olmalı. Corolla amortisörleri sert olduğundan mutlak suretle yumuşak lastik almalıyım. Konu hakkında yardımlarınızı rica ediyorum. Saygılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: SPEDYEAGLE

1997 1.6 XEİ COROLLA kullanıyorum. 5 yıldır Lassa Miratta lastik kullanmaktayım. Artık lastik eskidi, birde serviste fren bakımından sonra çok sert frenleme yapıldı. Lastiğin fren yapan kısmı çok kötü oldu... Lastik yolda pat pat pat vuruyor(Ben biraz titizimdir bu konularda, belki bir çok kullanıcıyı rahatsız etmez) bu yüzden de lastiklerimi yenileyeceğim. Fakat karar veremedim... Energy Saver, Goodyeear , Brıdstone mu karar veremedim... Ama alacağımm lastik yumuşak olmalı. Corolla amortisörleri sert olduğundan mutlak suretle yumuşak lastik almalıyım. Konu hakkında yardımlarınızı rica ediyorum. Saygılar...

Alıntıları Göster
    tabiki yumuşak lastik...
    meşhur michelin energy..

• quote:

Orijinalden alıntı: toz-koparan

tabiki yumuşak lastik...
    meşhur michelin energy..

Islak zeminde pek iyi değil ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deserthawk

quote:

Orijinalden alıntı: toz-koparan

tabiki yumuşak lastik...
    meşhur michelin energy..

Islak zeminde pek iyi değil ama.

Alıntıları Göster
    Hey gidi gunler... eradnan,JackDaniels,guide vs vs 5yillik hort olmus

• quote:

Orijinalden alıntı: tuuberk

Alıntıları Göster
    Kullanacağın yer önemli Şehiriçi veya uzun yol içinse Yumuşak Lastik almalısınız, ama yolları bozuk bir yerde yaşıyorsanız veya kırsal bölgelerde kullanacaksanız aracı Sert Lastik alın. Michelin yumuşaktır. Eksi lastiklerim Michelindi şimdi Nokian kullanıyorum o da en az Michelin kadar yumuşak ve performansı ondan çok daha iyi. Sert lastik olarak Brigstone ,Prelli-Lassa vb. markalar var.

• quote:

Orijinalden alıntı: xiamen

Kullanacağın yer önemli Şehiriçi veya uzun yol içinse Yumuşak Lastik almalısınız, ama yolları bozuk bir yerde yaşıyorsanız veya kırsal bölgelerde kullanacaksanız aracı Sert Lastik alın. Michelin yumuşaktır. Eksi lastiklerim Michelindi şimdi Nokian kullanıyorum o da en az Michelin kadar yumuşak ve performansı ondan çok daha iyi. Sert lastik olarak Brigstone ,Prelli-Lassa vb. markalar var.

Alıntıları Göster
    nokian H serisi b-c orta segment araçlar için en ideal lastik seçildi, fazla söze gerek yok, kaynak ADAC.

• quote:

hocam maşallah 5 sene dayanmışsa çok iyi zaten!

• quote:

Orijinalden alıntı: w.antilles

quote:

hocam maşallah 5 sene dayanmışsa çok iyi zaten!

Alıntıları Göster
    yumuşak tercih ederdim

• quote:

Orijinalden alıntı: tuuberk

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.