Şimdi Ara

Senetle kefilsiz araç alma sistemi WOWWO bilgilendirme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
76.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Türkiye'de köklü firmalardan biri; grup şirketi olarak Wowwo yu kurdu. Bu şirket anlaşmalı olduğu galerilerden sizin beğendiğiniz araçları kişiye özel vade oranları ile hesaplayarak size senet ile satıyor. Şu anda sadece İstanbul, Ankara ve İzmir de aktif herhangi bir sorunuz olursa bilgim düzeyinde cevaplamaya hazırım.
    Teşekkürler.

Not: Sn. Dh Yöneticisi Bilgilendirme için konuyu açtım. Herhangi bir reklam içeriği oluşturduğu tarafınızca görünüyorsa konu kapatılabilir.
    Teşekkürler.

• Şikayetlere baktım taksitini ödemeyen şikayet etmiş böyle bişey mi var.. Milyon tane markanın şikayeti var ama herkes almaya kullanmaya devam ediyor kaldıki bu şikayet siteleri de ne kadar güvenilir bilemiyorum.. Bana kalırsa şikayetvar filan hikaye. Burada gidip görüşmeden iki netten bakan bilirkişi olmuş milletin gözünü korkutuyo hevesini yarım bırakıyo. ama bi konu var ki bankalar sanki çok mu vicdanlı? Bu devirde senetle almak en güzeli. Ben mobilyamı buzdolabı ıvır zıvırını bile hep senetle almış biri olarak söylüyorum ki korkacak bişey yok kardeşim. Ödemeni zamanında yap içini rahat tut. Diğer türlü böyle boş korkularla hiçbişey sahib olamıyosun yaş geçip gidiyo.
  • Hangi köklü firma ? İsim paylaşır mısınız bilginiz var ise...
  • geliri yüksek ama bankalarda sicili kötü olanlar için güzel bir uygulama tabi ki önemli olan faiz oranları senetle veriyoruz diye çok yüksek meblağlar istenmez umarım
  • Sonuç itibari ile banka kadar büyük finansman gücüne sahip olamayacağı için bankadan yüksek faiz oranı ve kısa vadesi olması kaçınılmaz.
  • Bankada kötü sicile sahip olup, geliri yüksek olan da bir zahmet biriktirip nakit alsın. Hiç gerek yok böyle maceralara atılmaya. Hele otomobil satışı gibi binbir taklanın atıldığı, binbir dolandırıcılığın döndüğü bir piyasada.
  • bu ülkede bu devirde senet ile iş yapılmaz
    sakız bile alınmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkTime

Hangi köklü firma ? İsim paylaşır mısınız bilginiz var ise...

Yeşil Holding e bağlı bir şirket
  • Şirket bilgisi ya da internet adresi var ise detaylarını merak ettim.
  • aksaray tefecileri kurumsala baglamis desenize :)
  • sayfalarina baktim , 36 ay senetle vadede bankanin 2100 dedigi taksite 2200 lira diyorlar.

oyle iki kati filan degil , ayda 100 lira 36 ayda 3600 lira fazla sadece.

ilginc bi yontem , baska dosya masrafi vs altinda almiyorlarsa ilginc bi girisim olmus.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 26_bbz_26

aksaray tefecileri kurumsala baglamis desenize :)

Bence bizim Nevşehir tefecileridir :D
  • Yeşil holding kuruluşuymuş
  • Hauntedd kullanıcısına yanıt
    kamyon alim satiminda cok doner senet muhabbeti.

direk x2 dir yalniz fiyat.
  • TurkTime kullanıcısına yanıt
    www.senetlevasita.com vewww.wowwo.com internet adresleri
  • 26_bbz_26 2 kullanıcısına yanıt
    Yeşil Kunduranın sahibi olan Yeşil Holding e ait şirket ben bugüne kadar herhangi bir tefecelik yaptıklarını duymadım.
  • Siteyi inceledim verdikleri arabalar 2.el ben boyle bi ise girmem. He eger 0km araclar icinde boyle bi sistem varsa olabilir.
  • araba alim satimi olmadan senetle nakit para verirler mi acep :D
  • siteleri çalışmıyor, fasa fiso bir firma, herkes dikkatli olsun. yeşil holding kim, sabancı koç alarko tüsiad 500 de var mı
  • zebetosu Z kullanıcısına yanıt
    Bunu neye istinaden yazıyorsun Faso fiso derken 70 yıllık şirket sen bana Türkiye'de 50 yıllık geçmişi olan 100 şirket saysana
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.