3

Yüzbaşı
26 Kasım 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 38 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar Merhaba,

Türkiye'de köklü firmalardan biri; grup şirketi olarak Wowwo yu kurdu. Bu şirket anlaşmalı olduğu galerilerden sizin beğendiğiniz araçları kişiye özel vade oranları ile hesaplayarak size senet ile satıyor. Şu anda sadece İstanbul, Ankara ve İzmir de aktif herhangi bir sorunuz olursa bilgim düzeyinde cevaplamaya hazırım.
Teşekkürler.

Not: Sn. Dh Yöneticisi Bilgilendirme için konuyu açtım. Herhangi bir reklam içeriği oluşturduğu tarafınızca görünüyorsa konu kapatılabilir.
Teşekkürler.
Merhaba,

Toshiba 42xv633d model bir lcd tv im var. Oturduğum sitede merkezi dijital ve karasal yayın olduğu söylendi. Digitürk ve daha smart harici uydu kullanamazmışım. Eski tip anten bağlantısı ile 16 adet kanal izliyorum tv yeni tip olsaymış 300 adet kanal izleyebiliyormuşum. Tv ye bir aparat takarak dijital kanal araması ve yüklemesi yapabileceğim söylendi fakat parçanın adı ile ilgili bilgi alamadım. Konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.
arkadaşlar sıfır hyundai ix35 imi 3 hafta kadar önce teslim aldım aracı alırken cyclone marka tv dvd vs özellikli cihaz takdırdım. araçta radyo dinleyebiliyorum tv izleyebiliyorum dün akşam cem yılmazın orjinal dvd sini taktım onuda izledim fakat youtubedan indirdiğim videoları dvd cdye attığım zaman veya usb flash belleğe attığım zaman izleyemiyorum distiribüratörünü aradım cihazın 800*480 ekran özelliği olduğunu videolar dönüştürmem gerektiğini falan söyledi biraz teknoloji özürlü olduğum için bu konulardan anlamıyorum yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı şimdiden teşekkürler. özellikle usb den kullanmak istiyorum 64 gb flash bellek aldım sırf bu yüzden boşa gitmesin
arkadaşlar sıfır hyundai ix35 imi 3 hafta kadar önce teslim aldım aracı alırken cyclone marka tv dvd vs özellikli cihaz takdırdım. araçta radyo dinleyebiliyorum tv izleyebiliyorum dün akşam cem yılmazın orjinal dvd sini taktım onuda izledim fakat youtubedan indirdiğim videoları dvd cdye attığım zaman veya usb flash belleğe attığım zaman izleyemiyorum distiribüratörünü aradım cihazın 800*480 ekran özelliği olduğunu videolar dönüştürmem gerektiğini falan söyledi biraz teknoloji özürlü olduğum için bu konulardan anlamıyorum yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı şimdiden teşekkürler. özellikle usb den kullanmak istiyorum 64 gb flash bellek aldım sırf bu yüzden boşa gitmesin
Çok ucuz değil çok abartı profosyonelde gerek yok bütçe 1000 tl 2000 tl arası lütfen anlayan arkadaşlar yardımcı olabilirmi.
giris kattaki ofisimle 19 kattaki dairem arasinda kablosuz internet kullanabilirmiyim superonline abonesiyim dairemi ofisin oldugu bloga tasiyacagim acil yardim alabilirsem sevinirim 2 ayri abonelik odemek istemiyorum simdiden tesekkurler
ufak çaplı bir mimari ofiste kullanmak üzere a3 çıktı alabilen çok fonksiyonlu renkli bir yazıcı almam lazım acil tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.
BU ÜRÜNÜ VESTELDEN SATIN ALDIM VE EVDE KULLANDIĞIM ZAP LİG TV KARTIM VAR BU KARTI BU ÜRÜNDE KULLANABİLMEM İÇİN MODÜL TAKTIRTMAM GEREKİYOR ACABA EN UYGUN MODÜLÜ KAÇA ALABİLİRİM VE BÜTÜN MODÜLLER LİG TV YE UYUMLUMUDUR.
AZ ÖNCE BİLETİX İ ARADIM İNANIN 15 DAKİKA YADA YADA 20 DAKİKA BEKLEDİM VE ANCAK MÜŞTERİ HİZMETLERİYLE GÖRÜŞEBİLDİM. BENKİ EN SON 2 YADA ÜÇ SENE ÖNCE MAÇA GİTMİŞTİM AMA KLUBÜMÜZÜN GERÇEKTEN MADDİ VE MANEVİ DESTEĞE ÇOK İHTİYACI VAR BEN 5 ADET KOMBİNE ALDIM VE TELEFONA BAKAN ARKADAŞA SORDUĞUMDA AŞIRI TALEP OLDUĞUNU SÖYLEDİ BÜTÜN FUTBOLSEVERLERİ 12 EYLÜL GECESİ OLİMPİYATTA GÖRMEK İSTİYORUZ.BİRAN ÖNCE ARAYIP BİLETİNİZİ ALIN BÜYÜK İHTİMALLE TÜKENECEK.
BEN BU KESKİN NİŞANCILIK OLAYLARINA FENA HALDE HASTAYIM BU TİP OYUN SEVENLERDEN YARDIM İSTİYORUM NE ALAYIM BÜTÜN GÜN OTURMAKTAN CANIM SIKILYOR.
Hakkında
Meslek: inşaat
İlgi Alanları: otomobil spor
Forum İmzası:
vti
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 350
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 88.499 (Bu ay: 249)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 42 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.