Onbaşı
08 Ocak 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 38 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Ahah, hep derim herekse bir hobi lazım diye. ben de profesyonel odadan kaçışçı olma yolunda emin adımlarla ilerliyorum sanırım :D Olayı biliyorsunuzdur aslında: bu eskiden oynadığımız odadan kaçış temalı internet oyunlarının etten kemikten, fiziksel halini yapıyorlar. Bildiğin odaya giriyorsun, adamlar kamerada izliyor, yapamadığın yerde ipucu veriyorlar hoparlörden falan.

Bugüne kadar bu alanda en eğlendiğim anım, ofisten bir ekiple 5 kişi gittiğimiz Mazeup diye bir mekanda oldu. Bugüne kadar çıkmış sanırım bütün browser bazlı odadan kaçış oyunlarını oynamış biri olarak, mazeup'daki oyun aralarında en iyisiydi diyebilirim. Bir de iş arkadaşlarıyla gidince abi öyle bir gaza geldik ki, puzzle'ları çözeceğiz diye nasıl ortalığı birbirine katıyoruz, nasıl yırtılıyoruz falan Sonunda bir 5 dakika kala falan, biraz da yardım alarak bulabildik ama felaket güldük.

Burada eminim bu tür oyunlara meraklı birileri vardır. Tavsiyeesi olan, komik hikayeleri olan falan var mı? Birlikte odadan kaçalım :D
Hakkında
Konum: en
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Mesaj Sayısı: 19
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 58
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 481 (Bu ay: 7)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 26 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.