Şimdi Ara

SATILIK ''EFE'' PLAKA , RENAULT 9 , FAİRWAY , 1994 MODEL , 35 EFE 73

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16
Cevap
0
Favori
6.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

35 EFE Plaka , Renault 9 Fairway ...

İzmirli EFE lere Özel Plaka ...

73 Doğumlu EFE ' lere ÖZEL ...

35 EFE 73

FİYAT : 12.000 TL

İzmir / Karabağlar / Yunus Emre Mah.

İlan Tarihi : 25 Aralık 2013
    Marka : Renault
    Seri : R 9
    Model : 1.6 Fairway
    Yıl 1994
    Yakıt : Benzin & LPG
    Vites : Manuel
    Km : 300.000
    Renk Beyaz
    Kasa Tipi : Sedan
    Motor Hacmi : 1401 - 1600 cm3
    Motor Gücü : 76 - 100 HP
    Çekiş : Önden Çekiş
    Garanti : Hayır
    Plaka / Uyruk : Türkiye (TR) Plakalı
    Takas : Hayır

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-satilik-efe-plaka-renault-9-fairway-1994-model-efe-147941001/detay/

http://www.sanalpazar.com/Satilik-efe-Plaka-Renault-9-Fair__isp13744631

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/satilik-efe-plaka-renault-9-fair-101847117

Lütfen Gereksiz Mesajlar Atmayalım ...

Fiyat Pazarlıksız ve Tek Fiyattır ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suhatuna -- 10 Mart 2014; 7:46:30 >

• plakayı alana araba bedava galiba hayırlı satışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: u.f.u.k_XVI

plakayı alana araba bedava galiba hayırlı satışlar.

Gibi Gibi Hocam :) Teşekkurler :)
  • Konuyu UP layalım :)
  • SATIŞ GUNCEL
  • Alacak adamın ismi hem efe olacak, hem 73'lü olacak hemde fairway arıyor olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ottiman

Alacak adamın ismi hem efe olacak, hem 73'lü olacak hemde fairway arıyor olacak

Yok Hocam EFE olması Kafidir ve 1973 dogumlu olursa tadından yenmez oluyor zaten ...

Maddi durumu da iyi olursa Trafık Tescıle bıraz yardım yapıp kendı BMW MERCEDES yada JEEP ine aktarabılır plakayı ...

Bana gore KARIZMA plaka ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: suhatuna

SATIŞ GUNCEL

• Gereksiz mesaj atmayın demişsiniz ama Nasreddin hoca'nın hindi fıkrası geldi aklıma fiyatı görünce ;
    "Bu fiyata hindi mi olur deyince,bu da düşünür diyor ya!" İşte o ...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evver

Gereksiz mesaj atmayın demişsiniz ama Nasreddin hoca'nın hindi fıkrası geldi aklıma fiyatı görünce ;
    "Bu fiyata hindi mi olur deyince,bu da düşünür diyor ya!" İşte o ...

Sen ne dıyorsun hocam ya?

Düpedüz Gereksız Mesaj atıyorsun cunku Arac ve Plaka sahibinden.com üzerınden 14.500 TL gördu , verdıler ve satmadım ...

O zamankı satıs fıyatım 25.000 TL di ...

Satmaya ve Paraya ihtiyacım olmasaydı yine satmazdım ...

Oğlumun adı EFE oldugu ıcın ben de sattıgım paraya yakın para verdım , bu plakaların ederlerı böyle sen bıraz arastır bence ...
  • "İngilterede plaka koleksiyonu yapan işadamı Afzal Kahn, F1 plakasını satmak için rekor bir teklif aldı. Ancak 6 milyon sterlinlik (yaklaşık 18 milyon TL) teklifi reddetti. Kahnın servet gibi bu teklifi reddetmesinin nedeni ise rekoru devam ettirmek istemesi."

Plakaya 18 Milyon veren de çıkabiliyor, bu parayı kabul etmeyen de. Demek ki neymiş; zevkleri tartışmanın anlamı yok. Hayırlı satışlar size.
  • quote:

Orijinalden alıntı: levent_demiralp

"İngilterede plaka koleksiyonu yapan işadamı Afzal Kahn, F1 plakasını satmak için rekor bir teklif aldı. Ancak 6 milyon sterlinlik (yaklaşık 18 milyon TL) teklifi reddetti. Kahnın servet gibi bu teklifi reddetmesinin nedeni ise rekoru devam ettirmek istemesi."

Plakaya 18 Milyon veren de çıkabiliyor, bu parayı kabul etmeyen de. Demek ki neymiş; zevkleri tartışmanın anlamı yok. Hayırlı satışlar size.

Eywallah hocam okumustum o konuyu ...
    O haberi ...
    Arti o adamin paraya da ihtiyaci olmadigindan satmamak en mantiklisi bazi seyler parayla da alinmiyor...

Bende satmak icin almadim , dedigim gibi oglumun adi EFE ...

Plakalar degerine gore belirlenir , ege , ece , efe , ela , naz bu plakalari parayla bile alamayabilirsin bazi sehirlerde...

Zaten mantikli baksan ortalama bi kac milyon nufuslu sehirde (izmir) , binlerce araba plkasinin icinde sadece 99 adet olan plakanin degeri bile bu degil....

Arti dip not olsun internetten plakalari sorguluyordum 35 efe 53 te falan kaldim , buraya kadar 53 arabanin cogu mercedes , bmw , jeep ...

Hesabini , matematigini sen yap artik....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

"İngilterede plaka koleksiyonu yapan işadamı Afzal Kahn, F1 plakasını satmak için rekor bir teklif aldı. Ancak 6 milyon sterlinlik (yaklaşık 18 milyon TL) teklifi reddetti. Kahnın servet gibi bu teklifi reddetmesinin nedeni ise rekoru devam ettirmek istemesi."

O haberi ...
    Arti o adamin paraya da ihtiyaci olmadigindan satmamak en mantiklisi bazi seyler parayla da alinmiyor...

Plakalar degerine gore belirlenir , ege , ece , efe , ela , naz bu plakalari parayla bile alamayabilirsin bazi sehirlerde...

Zaten mantikli baksan ortalama bi kac milyon nufuslu sehirde (izmir) , binlerce araba plkasinin icinde sadece 99 adet olan plakanin degeri bile bu degil....

Arti dip not olsun internetten plakalari sorguluyordum 35 efe 53 te falan kaldim , buraya kadar 53 arabanin cogu mercedes , bmw , jeep ...

Bırakın ismi, benim ismimin sadece ünsüzlerinden oluşan bir plakayı taşıyan aracı ciddi cidi almayı düşünmüştüm. Heyecanlandırmıştı beni plaka :)
  • quote:

quote:

quote:

O haberi ...

Bırakın ismi, benim ismimin sadece ünsüzlerinden oluşan bir plakayı taşıyan aracı ciddi cidi almayı düşünmüştüm. Heyecanlandırmıştı beni plaka :)

Eywallah hocam :)
  • Satis Guncellll

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.