Şimdi Ara

Sem Tuning İstanbul Rezaleti (Modifiye sevdanız varsa, bulaşmayın ! )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
2.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar arkadaşlar, aracım avatardan görüldügü gibi punto evo.
    21 yaşındayım, ilk arabam oldu.
    Küçüklükten beri body kit sevdam vardır araçlarda, ilk işim bu oldu ama aracın body kit'ini zar zor oradan buradan bularak birleştirdim.
    Farklı parçalarla oturdu.
    Marşpiyelleri taktım, difüzör'ü aldım gayet güzel bir sıkıntı yok hoş oldu.
    Gel gelelim SEM TUNİNG denilen istanbulun dib yerlerinde kalmış ucuz insanlar işlettigi biryer.
    Hayır suç bende niye böyle bu adamlara bulaşıyorsun ki ?
    Şimdi olay şöyle başlıyor, aracıma ön tampon eki aldım.
    Kocaelinden kalktım istanbula gittim, navigasyonla zar zor buldum 10 kez aradım adam akıllı bir tarif alamadım navi ile halletik.
    Neyse geldik dükkan'a, girdim içeri caddenin ortasında biryerde bu dükkan.
    Arabayı zar zor içeri aldım, içeriye girdim merhabalaştık dedim bizim bir parça vardı takılıcak tamam dedi bakalım.
    Baktık, ön tampon ekimiz kargo ile gelirken kırılmış. Boyası çizilmiş.
    Tamamen hatalı bir parça, bu akıllı müthiş esmer arkadaş buradanda yazıyorum okursun inşallah.
    Aracıma uygulamaya kalktı bu bozuk parçayı, dedim napıyorsun ?
    Ben parasını ödedim siz bana böyle ürün veriyorsunuz, ayıp degil mi ? Dedim.
    Dedim ben izmitten buralara geldim sırf başında oliyim işim diye yaptıgınız ayıp dedim.
    O zaman 1 hafta daha beklersin dedi !
    O an o dükkanı başına yıkasım geldi ama malesef yapıcak birşey yok.
    Bekleyelim dedim döndük izmit'e bekle bekle 2 hafta oldu vizelerim başlayacaktı dönmek zorundaydım 2 gün erteledim bu saçmalık yüzünden.
    Ben evde yokken parça eve geldi, gittik taktırmaya bu sefer ne göreyim ? Parça oturmuyor.
    Ne yapsak boşluk kalıyor, aramadım parçasını aldım kırdım attım.
    Buraya yazıyorum İLGİ sıfır.
    100 kez aradım adamlar sallamıyor.
    Dikkatli olalım arkadaşlar.

• Şunuda yazıyım ben o paraları denkleştirene kadar canım çıktı, parçaları özellikle seçtim aracım güzel gözüksün istedim.
    Uğraştım durdum, para verdim karşılığı böyle işte arkadaşlar.
    Bir hevesim vardı kursağımda bıraktılar.
    Allah'a heval ediyorum.
  • Sanayide yapılan işlerin %90ı böyle. Geçmiş olsun. Sizede ders olmuştur. Apaçi işi aksesuarcılara gitmeyin. Normalde pahalı olur ama İtalyadan orjinal parçasını getirtin daha iyi. En azından kaliteli olur ve tam yerine otururdu. Mümkün olduğunca tanımadığınız sanayi esnafına bulaşmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam eline 3-5 kuruş geçen bir sürü insan aksesuar dükkanı açıyor ses sistemiydi,cam filmiydi vs. diye iş bilme etme yok anlamadan etmeden iş yapıyorlar,yalnız sizde de hata var belliki aracınızı çok seviyorsunuz keşke 3-5 kuruş fazla verseydiniz de işçilik kalitesinin iyi olduğu biryerden yaptırsaydınız.
  • İnternetten yan sanayi parça siparişi vermek çok yanlış olmuş.Özellikle aksesuarlar için,yapmanız gereken aksesuarcıları gezip adamın elinde olanları anında deneyip almak.Arabanın LPG filtresini değiştireceğim,5 liraya yan sanayi aldım.Gittim ustanın yanına denedik olmadı.Sonra ana bayisine gidip,15 liraya orjinalini aldım.Eğer ki ben parçayı internetten sipariş verseydim ne filtreyi değiştirebilirdim nede anında iade edebilirdim.
  • Bunlar hep böyle ,bir hoparlörü ve tesisatını bile düzgün çekemeyen insanlar dürüstlük bunların raconuna ters, dürüstleride vardır ama oda bizi bulmaz.%99 u ahlaksız insanlar bunlar.

• İpini kopartan dükkan açıp esnaflık yapmaya kalkarsa sonu bu olur...
  • Geçmiş olsun dostum.

Bu body kit falan boşver ya, araba sade hali ile daha güzel bence. Tabi bence.

• Schneeflocke kullanıcısına yanıt
    Topkapı da garage6 var 2 araca bodykit yaptırdık hiçbir sorun yaşamadık.

• Punto'ya yapacağın en güzel modifiye, spor paketin marşpiyel ve spoilerını takmak olur. Bir üst kademe ise Abarth kit'tir. Tabi orijinal olmak kaydı ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Only34

Topkapı da garage6 var 2 araca bodykit yaptırdık hiçbir sorun yaşamadık.

garage 6 dan spor yay aldım, yanlış göndermişlerdi aracıma uymadı, aradım yazdım sallayan olmadı bana bir kazık attılar yani. Ama acısını çıkartacağım.
  • raja52 R kullanıcısına yanıt
    Hocam ben hep dükkana gittim online alışveriş yapmadım. Doğrudur geçmiş olsun.

• Ben de arabam için bir Body Kit seti aldım ama gelen bir hüsran idi. Sonradan sürekli aradım ama cevap alamadım en sonunda geri gönderdim. Siteye de haber bıraktım ve şikayette bulundum. Çok ilgisiz ve bekletici bir satıcı. Buradan uzak durmaktan başka çare yok.
  • İnternetden alışveriş pişmanlıktır, görmeden denemeden para vermek de pişmanlıktır.Bu size ders olmuştur umarım, herkes hayatında bu acı tecrübeleri yaşıyor bir kere malesef.Geçmiş olsun.

• daha dur kardeşim 21 yaşındasın neler göreceksin.. bende senin yaşındayken sabahtan akşama kadar sanayilerde sürünüyordum umarım bütün işlerin yolunda gider
  • Piyasayı şöyle bir gezseniz aslında neler neler görürsünüz kimler dükkan açmışta işletiyor VE İŞ YAPIYORLAR..
  • Çok kötü olmuş geçmiş olsun birazda genç olduğundan kibar davranmışsın ben analarına korna takar öttürürdüm neyse daha bilindik yerlerle çalışmaya bak iş bitmeden para ödeme kargolarla iş zaten yapılmaz kargocularda ayrı bir hayvan türü

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.