Şimdi Ara

Seksenler (2012) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
890
Cevap
7
Favori
35.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beğendim,kadro sağlam oyunculara dayalı,80 ler havasını yaşamış biri olarak o yıllara götürmeyi başarabiliyor dizi
  • benim hoşuma gitti, o dönemleri az çok hatırlayanlar kendi yaşantılarınızdan kesitler yakaladıkça seviniyorsunuz..
  • 24.01.2012 SBT TOP100 AB GRUBU
    SIRA PROGRAM ADI KANAL SÜRE AMR% SHR
    1 ÖYLE BİR GEÇER ZAMAN Kİ KANAL D 01:48:30 17,31 42,6
    2 ÖYLE BİR GEÇER ZAMAN Kİ - OZET (TKR) KANAL D 00:50:13 9,62 24,5
    3 KİM MİLYONER OLMAK İSTER? ATV 00:56:08 6,36 18,2
    4 SEKSENLER TRT 1 01:32:19 6,12 15,6
    5 ALİ KIRCA ANA HABER SHOW TV 00:42:42 5,63 16,2
    6 YALAN DÜNYA (TKR) KANAL D 02:02:34 5,4 20,1
  • İzlemedim henüz ama kadro bir mizah dizisi için mükemmel olmuş kabul etmek lazım.
    Umarım o kadar oyuncuyu heba etmezler dandik bir yapımla.

• Bu sahne mükemmeldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Devil

kahkaha efektini niye koyarlar anlamıyorum, ilk bölüm hikaye açısından durgundu sadece tebessüm ettim ama sahnedeki eşyalar güzeldi

O kahkaha efektini icat edeni zaten

Güzel güzel gidiyor çarrt "Hehjuehuehu" Sanki biz salağız nerede güleceğimizi bilmiyoruz.
  • Dağarcığıma "okul yolu sapığı" kavramını da aldım.
  • Dizi hoş güzelde günümüzü hiç göstermeseler ve sadece 80'li yıllarda geçse daha iyi olacakmış sanki.
  • Ratingler iyi gelmiş. Fakat keşke 2012 leri karıştırmasalardı iyi olurdu.
  • Şu partide caldıkları yabancı şarkıyı kim söylüyordu
    Benim küçüklüğümden aklımdan kalan yabancı şarkı melodisi oydu

Kahkaha efektini veriyorlar ki gülünmesi lazım diye seyirciyi şartlandırıyorlar herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

Şu partide caldıkları yabancı şarkıyı kim söylüyordu
    Benim küçüklüğümden aklımdan kalan yabancı şarkı melodisi oydu

Kahkaha efektini veriyorlar ki gülünmesi lazım diye seyirciyi şartlandırıyorlar herhalde.

Boney M - Rasputin diye hatırlıyorum. Şoray' ın dansettiği parçayı soruyorsanız.

• 2.Bölüm var galiba bugün 1. bölümü izledim fena değildi izleyeceğim TV'de saçma dizileri izlemekten iyidir.
  • Gayet güzeldi,takip edeceğim.
  • beklentiler boşa çıkmış.
    muhteşem konular ve muhteşem malzemeler yaratılabilecek 80 ler mevzuu heba edilmiş.
    kadro malesef rasim öztekin ve şoray uzun dışında çok kötü.
    komedi unsuru düşük.flashback ler gereksiz ve sıkıcı.
    40 yaşında kadınlar lise öğrencisi yapılmış.genç ve yeni yeteneklere fırsat verilmemiş.
    dekor çok kasvetli ve başarısız.para babası trt nin sokak dekoruna bakın bir de yalan dünya nınkine.
    dağlar kadar fark var...

kısacası berbat olmuş....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

beklentiler boşa çıkmış.
    muhteşem konular ve muhteşem malzemeler yaratılabilecek 80 ler mevzuu heba edilmiş.
    kadro malesef rasim öztekin ve şoray uzun dışında çok kötü.
    komedi unsuru düşük.flashback ler gereksiz ve sıkıcı.
    40 yaşında kadınlar lise öğrencisi yapılmış.genç ve yeni yeteneklere fırsat verilmemiş.
    dekor çok kasvetli ve başarısız.para babası trt nin sokak dekoruna bakın bir de yalan dünya nınkine.
    dağlar kadar fark var...

kısacası berbat olmuş....

1 bölüme göre belirledin bunları bekle hele 5-10 bölüm seyret sonra kadar verer 40 yaşında ki kadın lise öğrenicisi olmuş o saçma zaten onun dışında pek öyle berbatlık görmedim açıkçası Şoray Uzun iyi oynuyor bana kalırsa Rasim Öztekin'e laf yok zaten öte yandan sıkılmadan izleyebildim diziyi bi çok saçma diziyi seyretmekten iyidir.

Dizide saçma bulduğumun 3-5 unsur varda Okul Yolu Sokak ne ya ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CR7_35 -- 31 Ocak 2012; 18:58:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: QuexSeeL

quote:

Orijinalden alıntı: White Devil

kahkaha efektini niye koyarlar anlamıyorum, ilk bölüm hikaye açısından durgundu sadece tebessüm ettim ama sahnedeki eşyalar güzeldi

O kahkaha efektini icat edeni zaten

Güzel güzel gidiyor çarrt "Hehjuehuehu" Sanki biz salağız nerede güleceğimizi bilmiyoruz.

+1

• Başladı.
  • Gençlerin odasında duvarda asılı olan Fenerbahçe amblemi o dönemde kullanılmıyordu yalnız Fenerbahçe amblemi 10 sene kadar önce modernize edilmişti.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.