Şimdi Ara

Seksenler (2012) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
891
Cevap
7
Favori
35.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • birol güven güldürmüyor ya neyse bakarım biraz özetler bitene kadar bunun yarısına bakılır
    89 lu olduğumdan çogunu anlamayacağım zaten
  • Birol Güven'e rağmen izleyeceğim bugün.
  • Senaryoyu Birol Güven ve Murat Aras ortak yazıyor. Murat Aras'ı Ayrılsak da Beraberiz dizisinden tanıyoruz.

• yabancı şarkıda halaya bağladılar
  • Yine TRT yine kötü bir yapım.
  • Ben beğendim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgü®

Ben beğendim
    Bence de idare eder. Süper bir şey beklemeye gerek yok. 1980 ile 2012 arasındaki zaman geçişleri iyi olmuş.
  • cok guzel olmus
  • Saçma sapan, ağda yüklü, dram tozu yükseklerde, çiftlerin "üçlü" takıldığı dizilerden sonra ilaç gibi geldi. Dizide bir samimiyet var, ilerleyen bölümlerde daha iyi olacağını umuyor ve arzu ediyorum.

• Bizim halkımız nezaman türk yapımı bir diziyi veya filmi beğenecek ? Tamam hepsi güzel olmuyor ama hepsidemi çirkin olur be arkadaş ha ? Ne çıkarsa çıksın olmamış , çok basit , şu diziden çalınma vs vs kalk sen çek kardeşim buyur çek , elin adamı mini kamera ile film çekiyor kalk sende çek bi marifetini görelim. Öyle oturduğun yerden kötü yapım , beğenmedim , ıyyy iğrenç demekle olmuyor bu işler.
  • Birol Güven'in nasıl bir yeteneksiz olduğunu bilmeden konuşanlar var...
    Birkaç bölüm sonra sona erer düşüncesindeyim.
  • Dizinin konusu güzel , 80'leri anlatması müthiş bir olay. Ancak dizide güzel espri yoktu. Komik bir olay yoktu. Yani elbette espri , komik olay vs. var ama hep bildiğimiz klişe olaylar. Kasetçinin Şoray'ın kardeşine yazacağını gördüğüm an anladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fırtınam..

Bizim halkımız nezaman türk yapımı bir diziyi veya filmi beğenecek ? Tamam hepsi güzel olmuyor ama hepsidemi çirkin olur be arkadaş ha ? Ne çıkarsa çıksın olmamış , çok basit , şu diziden çalınma vs vs kalk sen çek kardeşim buyur çek , elin adamı mini kamera ile film çekiyor kalk sende çek bi marifetini görelim. Öyle oturduğun yerden kötü yapım , beğenmedim , ıyyy iğrenç demekle olmuyor bu işler.
    +1
    Ondan sonra Türk sineması neden gelişmiyor diye yakının. Bu işler düşe kalka olur.
  • Biraz bakabildim, o kadar da kötü değil bence.
  • Valla ben samimi, içten dizilerin tutmasından yanayım. Neden? Bende ilk bölümü pek beğenmedim, belki beklentim yüksek olduğundandır. Ama izleyen varsa kusura bakmasın, Arka Sokaklar, Akasya Durağı, Arka Sıradakiler gibi yapımlar varken Seksenler'i tebessümle izlerim daha iyi...
  • arkadaşların dediği gibi samimi bir havası vardı izlerken sıkılmadım ama biraz kısa mı sürdü sanki yoksa bana mı öyle geldi?
  • Birol Güven yeteneksiz ha ? En iyisi film ve dizi çekilmesini türkiyede yasaklayalım olsun bitsin. Birol güven dahil diğer tüm senaristlere , yapımcılara kötü diyor zaten bizim halkımız. Varsa yoksa yabancı senaristler ve yapımcılar.
  • kahkaha efektini niye koyarlar anlamıyorum, ilk bölüm hikaye açısından durgundu sadece tebessüm ettim ama sahnedeki eşyalar güzeldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fırtınam..

Birol Güven yeteneksiz ha ? En iyisi film ve dizi çekilmesini türkiyede yasaklayalım olsun bitsin. Birol güven dahil diğer tüm senaristlere , yapımcılara kötü diyor zaten bizim halkımız. Varsa yoksa yabancı senaristler ve yapımcılar.
    Harbiden ha.
    Birol Güven en azından hiç entrikalı hamile kalmalı falan senaryo yazmıyor. O bile benim için kafadan bir artıdır.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.