Şimdi Ara

SEG tv alınırmı? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
0
Favori
205.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beş para etmez bosuna parana yazık etme vestel gordunmu kac
  • seg tv alınır sorunsuz 37 ekranı kullanmaktayız
  • quote:

Orijinalden alıntı: NiGhtWalker35

beş para etmez bosuna parana yazık etme vestel gordunmu kac

3 SENEDİR KULLANIYOUM SEG LCD, HENÜZ TIK DEMEDİ.
  • hayatta alma ya çok kötü bişiy seg falanyani biz cepada aldık iki tane 100 ytl kanpanyalı daha bir yıl olmadı bozuldu mersi renk tüpü bitmiş dertli yaaaaaaaaaaaaaaaa!!! bide arkadaşlar seg i arıycam ben numarısı olan var mı bana bu televizyon acil lazım ikincisi bozulmadı patladı ya eyer bu televizyonu 400 ytl ye alan gerçekten saçmalıyo almayın yani almayın aldığınızdan daha çok üdersiniz masrafını hadi bakalım şimdi ne oldu dersiniz ama işişten geçmiş olur benden tavsiye canım!!!!

• 12 senedir seg televizyon kullanıyoruz :D Hiçbir sorun yok :D
  • seg 81 inç var carfourda 550 tl alınırmı.
  • arkadaşlar bundan 4 sene önce anneme 37 ekran televizyon almak için çarşıya çıktım, birçok mağaza gezdim ve hepsinin fiyatı 150 ile 200 lira arsındaydı. En son vestel mağazasına girdim ve seg marka televizyonu 70 liraya aldım, inanın ki kullandığım diğer arçelik marka televizyondan ekranı çok daha net ve parlak, şu ana kadar da hiç bir sorun çıkarmadı. Elektronik bilgilerimi kullanarak uydu alıcısınıda içine yerleştirdim ve taşınabilir canavar gibi bir televizyon oldu. Yeni televizyon alacak kişilere kesinlikle tavsiye ederim...
  • seg 81 inç aldım yan odaya tavsiye ederim
  • 2 yıldır 19" seg kullanıyorum kesinlikle şahane...
  • geçenlerde seg marka 32" lcd aldım a 101 marketten sd olarak kullanıyorum goldmaster receiverle sd performansı hoşuma gitti hd olarakda denedim gayet iyi...
  • bende 2007 de seg 70 ekran tv almıstım goruntü gayet güzel acaba seg ın lcd tvlerını kullanan arkadaslar memnunmu? hangı modelını tavsıye edebılirsiniz full hd olursa daha iyi olur ps3 için...
  • carfourda 81 i var 599 tl 12 taksit kulanıyorum gayet iyi.
  • yeni başlık açmak yerine buraya yazmak daha uygun geldi...
    Hızlıal dan 55 ekran seg crt tv aldım...
    Kargo ücreti ile birlikte 251.23 lira ve 12 taksit...

55 ekrandan daha küçük görünüyor ama ölçmedim...

kargo öğlen eve bırakmış, ben iş çıkışı eve gelince servisi aradım.

biz gelip kurulum yaparsak, sizden 45 lira alırız dediler...

444 4 123 ü aradım, durumu anlattım... doğru dediler...

garanti belgesini siz servise gidip imzalatın dediler... durum bu arkadaşlar...

kendim kurdum, şu an bir sorun yok... aşırı kalitesiz bir duruşu yok...

2 yıl dayansa kardır deyip kullanacağım...
  • arkadaşım seg dediğn marka vestelin yan sanayisi vestelin türkiyedeki ürünleri zaten ikinci kalite bide sen onun yan sanayisini kullanıyosun
    2. husus 200 300 tl diosun ucuz diosun ama ikidebir bozulacak 1-2 yıl içinde çöp olacak gideceksin bi daha alacaksın sana maliyeti 400-500 olacak hani bir laf vardır adi mal alacak kadar zengin değilim ordan örnek al bu kullandığın süredede arkadaşlar yazmış yok hapörlürü çalışmaz yok kısa devre yapar patlar boşu boşuna sinir sitres haa hayatıma renk gelsin canı istemez açılmaz canı istemez ses vermez banada eğlence çıkaracak uğraş edineceğim bir tv lazım diosan alınabilir
    sonuç olarak seg dir axent sunny gibi markalar alacağına 3*5 fazla ver adam gibi ihtiyacını karşılicak bi tv al ben tv sektöründeyim bir çok markayı inceleme fırsatım oluyor
    sana bu aralar tavsiyem 55 ekran sony bx200 var 400-450 tl civarı keza samsung var 55 ekran d 450 500*600 civarı hisense var tr ye yeni girdi fiyatları uygun 500 600 e 60 ekran led tvsi var k15 yani sonuç olark az daha küçük olsun ama sağlam olsun hem servisi hem hizmeti 1. kalte ürün al 800 civarı yine 82 ekranlarda var küçük olmaz diosan onlardan al

• http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=110011633&CS_Category=_LCD_TV853&CS_Catalog=_SES_VE_GORUNTU&fp=4

şunu düşünüyorum bende ama usb ile film izlenebiliyormu acaba , genel jpg mp3 diye geçiyor bu boyutlardaki tvlerde
  • http://www.electroworld.com.tr/urunler/seg-22911-full-hd-led-tv.aspx

bu tv alınırmı?

kullanım amacım bilgisayarımı ve konsollarımı kullanmak.
  • Arkadaşlar Carrefour da Seg 32 '' Hd Ready tv 599 lira bilgisayar monitörü olarak kullanmak için sizce değer mi uygun ürünmüdür sorun cıkartırmı yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: aymatov

arkadaşım seg alacağına teknosada alman malı saba veya fransız malı thomson al ciddi söylüyorum memnun kalacaksın

işte sizin gibi insanlar yüzüne bu ülke ilerlemiyor kardeşim vestel avupada ilk kendi led ekranını üreten şirket avrupanın en iyi televizyon şirketi beyaz eşyada avrupa 2.si arçelik 3. şirket sen ne kalkıpta alman ve fransız malı al dersin hayatımda duymadım thomson markasını ve almamda bizde beko var yıllardır sorunsuz Allah'a şükür kullanıyoruz. Türk Malları dünyada ödül alırken sizin aşağılamaya hakkınız ve cürretiniz yok!!!

• ben SEG aldım çok kaliteli.kaç yıldır sorunsuz kullanıyorum.üstelik yerli malı.Vestelin yan ürünü ve Vestel markasından daha kaliteli bence.
  • yakında televizyonum 2. senesini dolduracak. çok memnunum. bozulmadığı sürece kullanmaktan vazgeçmem
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.