Yüzbaşı
28 Mayıs 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 33 (Bu ay: 0)
Gönderileri
aracım kapalı garaj arabası olup içinde sigara içilmemiştir.ilk günkü gibi temiz kazasız ve boyasızdır. sadece haftasonları kullanılmıştır.garantisi devam etmekte +2 yıl uzatılmıştır. istediğim fiyat 77000 tl. arac ilk bakımına doğuş otoda girmiştir 63xx km. güncel km 11142 kmdir.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-golf-tutkunundan-satilik-366508050/detay/
arkadaşlar selamlar,bilgisayarımdaki ram 8 gb ddr3 1333 hz ama ekranda görünen yani kullanılabilir olan 3 gb neden böyle görünüyor,bilgisi olan varmı?
arkadaslar oncelikle herkese iyi günler,hem pc hemde konsollarımı (xbox ve ps3) bağlayabilceğim bir tv önermenizi istiyorum.boyut olarak 22 inc düşünüyorum.monitörde olur ama kendinden hopörleri olmak şartıyla.şimdididen teşekkür ederim.bütce500tl
arkadaslar oncelikle herkese iyi günler,hem pc hemde konsollarımı (xbox ve ps3) bağlayabilceğim bir tv önermenizi istiyorum.boyut olarak 22 inc düşünüyorum.monitörde olur ama kendinden hopörleri olmak şartıyla.şimdididen teşekkür ederim.bütce500tl
arkadaslar selamlar,biliyorum forumda bu konudan birden fazla var,onun için kusura bakmayın.gidipte memnun kaldığınız kursaları onerirseniz cok sevinirim.

karşımdakiyle yazışıp,konusup anlaşabilmem için kac kur gitmem gerek?tabi bu birazda benim elimde,calışıp,konusmak ve anlamak için elimden geleni yapıcam.

şimdiden teşekkür ederim.
arkadaslar bugun cok soru sordum kusura bakmayın,başlıkta belirttiğim anakartıma uygun ram onerisi istiyorum.

KINGSTON
4GB DDR3 1333MHz CL9 Tek Modül Ram

bu ram anakartımla ne kadar uyumludur?
arkadaslar yeni bir donanım topladım ama güc kaynağında kafam cok karıştı sizden yardım istiyorum.

topladığım sistem:

GIGABYTE
770T-D3L AMD 770/SB710 AM3 DDR3 1666MHz (O.C.) Anakart

KINGSTON
4GB DDR3 1333MHz CL9 Tek Modül Ram

AMD
Phenom II X4 965 Black Edition AM3 3.4GHz 8MB Cache 45nm İşlemci

ASUS EXTREME EAH3650 SILENT MAGIC/HTDP/ 512 MB 128 BIT DDR2 PCI-EX

ekran kartını değiştirmiyorum ilerde param olduğunda değiştircem,pc de pek oyun oynamıyorum.

şimdiden teşekkür ederim.

bide bana bu güc kaynağını onerdiler sizce iş yaparmı?

COOLER MASTER
RS-650 GX 80PLUS 650W GÜÇ KAYNAĞI
Arkadaslar oncelikle iyi aksamlar,bilgisayarimi bugun saabahtan actigimda caliyordu yaklasik 2 saat acik kaldi,sonra kapattim.tekrar acmak istedigimde ekrana goruntu gelmedi.oncesinde anakartin ismi falan yaziyordu,simdi onlarda yazmiyor ve mavi ekran hatasi aliyorum.yardimci olursaniz sevinirim.
merhaba arkadaslar,beni listesine ekleyenleri göremiyorum yani onaylama ekranı cıkmıyor:(

yardım ederseniz sevinirim.
öncelikle merhaba arkadaslar,benim sorunum sekmeleri değiştirirken veya alttaki bir programı tıkladığımda ekran donuyor:( bunu genellikle firefoxtayken yapıyor.

sitemim amd athlon 64 x2 dual core processor 5000+ 2 gb ram ekran kartıda asus eah3650 512 ddr2

yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 12 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 337
İkinci El Bölümü Mesajları: 49
Konularının görüntülenme sayısı: 10.703 (Bu ay: 353)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.