Şimdi Ara

SEG tv alınırmı? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
0
Favori
205.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben 3 aydir 87 ekran seg kullaniyorum ve toshiba 5.1 sinema sistemi bagladim su ana kadar nazar degmesin bir sorun cikmadi 650 ytl 87 ekran 100 mhz bir baska tv bulamadim ucuz diye aldim 3 aydirda memnunum ama bazi arkadaslarin dedigi gibi tv sans isi arkadasim aldi arcelikten evlenecegi icin hic kutusunden acmadi 1 ay sonra acti tvyi ve kumanda kismi bozuktu 3 hafta servisten hic kullanmadigi tvinin gelmesini bekledi elektronikte bu tip seyler olur

ne benim arkadasimin aldigi marka ilk gunden bozuk oldugu icin kotu neden benim aldigim marka bozulmadigi icin super

goruntu kalitesine gelince beni tatmin ediyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: tuturuk

arkadaslar bazıları sunu diyor bes para etmez ben olsam alma bulasma bozulur vb.....
    100 ytl ye alabilecegin en ucuz ürünlerden bitanesi
    300-400 ytl ye grundik sony vb alacagıma giderim vesteli 51 ekran lcd (600 ytl) alırım ama alamıyorum neden çünkü param yok 100- max. 150 lira bütçe ayırmısım zaten param olsa niye yazıyım alırım memmun kalmazsam yine alırım yazmam.
    param az ve degerli ve cimriyim ve az parama göre en yisini almak istiyorum
    ne demek oluyor yaniiii bulasma alma ugasma demekle bişiy olmuyoooo
    ne diyimm
    deki su parcası kötü su özelligi az plastigi berbat ama demeki arkadasım kullanıyor berbat yani neden sonuç bildir bizede bildigini anlat paylas bizde cahiliiimizi asmamıza yardımcı ol ahkam kesme.... bulasma ne demek bu bende diyorum kiii sen aslında bu topige bulasma ben zaten fasfakir birisiyim acayip bulasıgım sinegin yağını çıkartıyorum bundan daha iyi bulasıklık olurmu deselerki bana 10 ytl ye televizyon var kosarımmmm

ayrıca benim 37 ekran ( yeni kasaları eskiye göre çok şık bence) la ilgili bir sorum var

ps2 için neden uygun deil ve 16:9 4:3 gibi fomatlar barındırıyormu ve anten olayı nasıldır yani bi regalle kıyaslarsan ne gibi eksiklikleri yada fazlalaıgı var bende alacagım da bakıyorum ( praktiker çekilişleri 9 unda açıklanıyor ve ben de aynısından alamayayım diye bekliyorum açıkcası simdi alırım bide orada çıkar fazlayı neyyapayımm dimi)

bende 37 ekran shov var neredyse 7 sene oldu ahlen çalısıyor ve öksürmeye basladı niyetlendim bi yardım edin ben suna inanıyorum 37 ekran shov dan sonra bana hersey iyi gelir kesinlikle o yüzden lütfen bulasma felan gibi seyler yazmayın sadece bilimsel yada baska türlü bi acıklamanız varsa yardımcı olun.

Burda arkadas alım mı yoksa almıyım mı dıye sormus ben fıkrımı soyledım.
    Nesı kotu dersen vestelden cıkan parcaları (kalıte konturolden bozuk dıye gerı donen)
    onları seg ge takıyorlar 1
    Ekran parlaklıgı berbat 2
    Tupu daha cobuk bosalıyo 3
    bu kadar saydım yeter mı Nereye ıstersen gırerım 4
    Bu arada bende kalıtelı ama ucuz bısey bulsam alırım
    Sedat

• bu dediklerinin doğruluğunu nereden bileceğiz?Ekran parlaklığı ve görüntü gayet güzel ben çok memnunum.Lütfen bilip bilmeden uydurmayalım burada cidden bu tvyi alacak olan kişiler var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: retrogamer

bu dediklerinin doğruluğunu nereden bileceğiz?Ekran parlaklığı ve görüntü gayet güzel ben çok memnunum.Lütfen bilip bilmeden uydurmayalım burada cidden bu tvyi alacak olan kişiler var.

evet almayı düşünenlerden biride benim,
    hatta arabama sığmıyor sığsa akşama gidip alırım,mecburen büyük arabası olan bir arkadaşı ayarlayana kadar bekleyeceğim

yukarda bir arkadaş ''vestele takmadıkları bozuk malzemelerden yapıyorlar'' demiş,

sadece güldüm

• ARKADASLAR SİMDİ ÖLE SEYLER DİYİNKİ BİR DAHAKİ TOPİKLERDE YADA KONU ALTI FİKİRLERİNİZDE İNSANLAR SİZİ KALİLE ALSINLAR. YA BEN BU ARKADASI BİDAHA KAİDEYE BİLE ALMAM , NE DEMEK GERİ DÖNEN PARÇALARI TAKIYORLARMIS NEDEMEKK TÜÜPÜ DAHA ÇABUK BOŞALIYORRMUS NASI YANİ....
    KOCA VESTEL BOZUK PARÇALARI KENDİ TESİSKERİNDE KENDİ GARANTİSİYLE SATIIGI MALA TAKACAK SONRA BUNA 2 SENE GARANTİ VERECEK YA HİÇMİ AKIL YOK BU VESTEL DEKİ MÜHENDİSLERDE YANİ SASTIM DA KALDIM BİZE TAAA ÜNİVERSİTEDE ÜRETİM YÖNETİMİ İSİMLİ DERSTE SUNU ÖGRETTİLER BİR MARKA FİYATINI DÜSÜRMEZ AYNI ÜRÜNÜN İSMİNİ DEGİSTİRİR UCUZA SATAR ÇÜNKÜ İNSANLAR O MARKA UCUZLARSA İNSANLAR ŞÜPHEYE DÜSERLER SONRADA O ÜRÜNÜ KÖTÜLERLER ÜSTELİK DAHA KULLANMADAN ÖNYARGIYLA....... BU ÜRETİM YÖNETİMİNİ VEREN HOCALAR, BU KİTAPLAR DEMEK YALANMIS VALLAAAA HELAL..... İYİİİ YAZMISSIN....... PARCALAR ,,,GERİ DÖNEN PARCALAR SEG E TAKILIYOR....... BIRAK ALLANI SEN BOSVER BU TOPİGİ BASKA BİYERDE YAZ SEN BU İŞİ...... BEN VESTELİN BASINA BÖLE Bİ BELA ALABİLECEK KADAR ZENGİN BİR MARKA OLDUGUNA İNANMIYORUM AYRICA REGAL 140 YTL VESTEL 200 CİVARI SEG 100 CİVARI BUNLAR BENCE ARALARINDA BARİZ FARKLARIN OLDUGUNA BİLE İNANMIYORUM SADECE FİYAT POLİTİKASIDIR BU OLAY. 3. SNIF ÜRÜN ÜRÜN AYNI BANTAN CIKIYOR AYNI KİŞİLER MONTAJLIYOR. VESTELİN SADECE PLASTİK AKSAMI BİRAZ DAHA İYİDİR.. BUKADAR AMA BU DEİLKİİ SEG DAHA İYİİ.. SU DA Bİ GERCEK VESTEL 37 EKRAN KAÇA MAL OLYUYORDUR BENCE 30 YTL Yİ GEÇMİYORDUR SEG DE 20-25 YTL ARASINDA Bİ RAKAM. SADECE VESTEL OLDUGU İÇİN ( REKLAMDAN ÖTÜRÜ ) MALİYETİ ARTABİLİR AAMA SUDA Bİ GECEK SEG İN REKLAMI YOK YANİ ÇIPLAK Bİ ÜRÜN YANİ AYNI BAND DAN GEÇMİŞ AMA REKLAMI OLMAYAN Bİ ÜRÜN TABİKİ UCUZ OLAACAK VE İNSANLAR SÜPHELENECEK.... AMA BEN CE 37 EKRAN DA BEN 100 YTL LİK ÜRÜNE DAHA SICAK BAKIYORUM

• valla arkadaşlar ben de bu konuyu araştırıyordum buldum. migroslarda satılıyoru bu tv şu anda. 200 ytl fazla verip beko arçlik mi alsam diyordum. bu olay iyice kafamı kartıştırdı. oratada kaldım bak şimdi. :D
  • Arkadaslar kesinlikle fiyatına gore mukemmel bi tv seg 2 aydır kullanıyorum ve ses olarakta goruntu olarakta beni bekledigimden fazla tatmin etti. Migrosta 70 ekranlar 240 ytl
  • benim incelemelerim

SEG tv alınırmı?
  • geçen gün ben de gittim ve 5533 txt aldım tek kelime süper bir cihaz 55 ekranı 33 kasa modeli txt de teletext anlamına geliyor

SEG tv alınırmı?
  • kasadaki kullanılan plastik arçelik yada telefunken gibi neredeyse aynı plasik diyebiliriz dizayn çok iyi başka markalarda bu kadar iyi kalıp bulamadım

SEG tv alınırmı?
  • tuşlar gayet sade ve güzel ışıklanıdırma beklemede kırmızı çalışırken sarı yanıyor

SEG tv alınırmı?
  • derinligi bence çok ideal

SEG tv alınırmı?
  • kumanda küçük

SEG tv alınırmı?
  • kutudan çıkan diger ekler ben 180 ytl ye 10 taksit aldım bekoda 300 ytl telefunkende 330 ytl ve aralarında neredyse hiç bir fark yok zaten ben suna inanıyorum vestel ve regal ile aynı hiçbir fark yok

SEG tv alınırmı?
  • Konuyu hortlatayım dedim :D

Ben size şöle diyim 2 mi 3 mü ne yıl önce vestelin 55 ekranını aldık. dünyanın parasına (300 küsürdü galiba). Sonra SEG i gördük vestel felan dediler 2 tane de SEG aldık 200lira mıydı neydi.

bu 3 tv de kullanılıyo.

Vestel 1 kez bozulmuştu tüpü mü değişti ne. Ayrıntıları pek bilmiom. SEG ler hala hiç sorunsuz yaşıyo.

:D

Şimdi gördüm migrosta SEG 106 ekran plazma 1.300YTL alınırmı?? bence alınır ama PLAZma olunca bide fiyat yüksek. tırstım.

• valla arkadaşlara hem 55 hemde 70 ini aldık

tıkır tıkır çalışıyo

bende lcd sini aldım geçen

seg tam not aldı benden valla

evimde ayrıca alaska derin dondurucu var

bu saatten sonra vestele para vermem açıkçası

diğer markaları ile arasında fark yokken ne diye o kadar para verip vestel alayımki
  • 70 ekran aldım kipadan 230 lira..şu an ankaradayım bir tane daha alacağım bakalım hediyelik :)
  • 4 yıl önce 600liraya vestel 72 ekran almıştım ama bu segler onun tamamen aynısı offf
  • bizde metro dan WaTSoN almıstım 6-7 sene önce 70 ekran vestel yan ürünü tık demedi valaha..
  • ben 86 ekranini almıştım segin aylardır kullanıyorum ve cok memnun oldugumu buraya yazmıstım esimle sürekli tv konusunda tartıstıgımız icin tv ona devrettim kendime 106 ekran plazma aldım segin fiyatına göre oldukça iyi oldugunu söylemem gerek en azından beni tatmin etti

quote:

Orjinalden alıntı: romsage

Konuyu hortlatayım dedim :D

Ben size şöle diyim 2 mi 3 mü ne yıl önce vestelin 55 ekranını aldık. dünyanın parasına (300 küsürdü galiba). Sonra SEG i gördük vestel felan dediler 2 tane de SEG aldık 200lira mıydı neydi.

bu 3 tv de kullanılıyo.

Vestel 1 kez bozulmuştu tüpü mü değişti ne. Ayrıntıları pek bilmiom. SEG ler hala hiç sorunsuz yaşıyo.

Şimdi gördüm migrosta SEG 106 ekran plazma 1.300YTL alınırmı?? bence alınır ama PLAZma olunca bide fiyat yüksek. tırstım.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.