Şimdi Ara

Seçili MSI ürünlerini Alanlara Assassin's Creed Valhalla Standard Edition Oyun Kodu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
7
Favori
14.866
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valhalla kodunu Ubisoft'tan oyunu alırken aşağıda promo code yazan yere mi yazıyoruz?

Seçili MSI ürünlerini Alanlara Assassin's Creed Valhalla Standard Edition Oyun Kodu
  • quote:

Orijinalden alıntı: azah

Valhalla kodunu Ubisoft'tan oyunu alırken aşağıda promo code yazan yere mi yazıyoruz?

Hayır, MSI kodu için soruyorsan UPLAY içinde kodu etkinleştirmen lazıım.

• J.McNulty kullanıcısına yanıt

Evet hocam, MSI'ın verdiği Valhalla kodumu nereye yazarak oyunu ücretsiz alıyorum?

• vpn açık iken girdim ve hesabı banladılar :-( ne yapmam lazım sizce ? ?

• quote:

Orijinalden alıntı: şopcu

vpn açık iken girdim ve hesabı banladılar :-( ne yapmam lazım sizce ? ?

uplay'den yeni hesap açın.

• Arkadaşın adresine almıştım, faturada onun adı görünüyor. Problem olur mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: J.McNulty

uplay'den yeni hesap açın.

Alıntıları Göster

yok hocam ben steam hesabı için başvuru yapığım mail adresini banladılar onu diyorum

• quote:

yok hocam ben steam hesabı için başvuru yapığım mail adresini banladılar onu diyorum

Alıntıları Göster

her ürün 1 kez kayıt edilir dedi gitti iade ve steam kodu

• Pazartesi akşamı başvurmuştum biraz önce Promosyon sayfasından kodun verildiğini gördüm.Baya hızlı geldi :)

• quote:

Alıntıları Göster

Dediklerinizden pek bir şey anlamadım, ne hesabını banladılar? Steam hesabı ne içindi? Bildiğim kadarıyla UPlay kodu veriyorlar, Steam değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Haplo

Dediklerinizden pek bir şey anlamadım, ne hesabını banladılar? Steam hesabı ne içindi? Bildiğim kadarıyla UPlay kodu veriyorlar, Steam değil.

Alıntıları Göster

Haklısınız çok karışık oldu.Msi hesabıma vpn açık iken girmeye çalıştım unutup..hesabımı banladılar şuan ve hesabıma giriş yapamıyorum şuan..Para iadesi için de normalde 1 aralıkta başvurmam lazımdı ama bir ürün bir hesaba kayıt edilebilir dendiği için 266 tl anakart iadesine başvuru yapamayacağım anlamına geliyor..Mail attım ama cevap veren yok

• valhalla kodunu 50 tl ye satmak isteyen pm atabiir.Çok merak ediyorum bu oyunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: R-10

Pazartesi akşamı başvurmuştum biraz önce Promosyon sayfasından kodun verildiğini gördüm.Baya hızlı geldi :)

Benim 1 hafta oldu hiç bir mail falan gelmiyor

• şopcu kullanıcısına yanıt

Hocam başvuru bazen olmuyor tekrardan başvuru yapın.Garip bir sitesi var zaten.

• az önce msi black friday 2020 cash back promosyonuna katıldım, sonrasında ac valhalla promosyonuna katılmak istedim fakat talep edemedim cünkü "aynı ürünle sadece bir promosyona katılabilirsiniz" uyarısı veriyor.

demek ki ac valhalla için başvuru yapanlar cash back alamayacak, cash back için başvuru yapanlar da ac valhalla'yı alamayacak.. kötü oldu.

• yigitcan19901 Y kullanıcısına yanıt

Saçma şartlarında böyle bir ibare var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NitroNos kullanıcısına yanıt

şartları okumadım.

ac valhalla msi promosyon sayfasında anakartlar dahil diyor

https://www.hizliresim.com/5NdFsf

kendi hesabıma girdikten sonra promosyon kısmında ac valhalla nın üzerine geldiğimde anakartlar listede yok ve üstte de satın aldığınız her ürün için yalnızca bir promosyondan yararlanabilirsiniz diyor.

https://www.hizliresim.com/S8tRVS

bu da msi tr'deki şu anda olan tüm promosyonlar. cash back'te promosyon olarak geçiyor, ac valhalla da.

https://www.hizliresim.com/11F9g0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigitcan19901 -- 27 Kasım 2020; 11:39:17 >

Steam için başvurdunuz mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NitroNos kullanıcısına yanıt

evet ama steam promosyon olarak geçmiyor. zaten önceki sayfalarda steam kodu ile valhalla kodunu birlikte alanlar olmuş. ama cash back konusunda herkes 11 kasımda aldıgı icin ürünleri 25-26 kasımı bekliyordu ama 27 kasım oldu kimseden ses soluk yok, başvurabildiler mi başvuramadılar mı bilgi yok o yüzden ama büyük ihtimal onlar ac valhalla'yı aldıkları için cash back'e başvuramayacaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigitcan19901 -- 27 Kasım 2020; 11:45:31 >

Peki ilk steam kodunu alsak sonra valhalayı sonra da black friday'a başvursak olmaz mıydı :)

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.