Şimdi Ara

Seçili MSI ürünlerini Alanlara Assassin's Creed Valhalla Standard Edition Oyun Kodu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
7
Favori
14.872
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

black friday 2020 ile ac valhalla ikisi promosyonlar. steam ise promosyon değil.

1 tane ürün aldıysan o ürün üzerinden sadece bir promosyona başvuruyorsun. ilk ac ye başvurursan black fridaye başvuramaman gerekiyor buna göre. ya da benim gibi ilk black friday'e başvurursan da ac valhalla'ya başvuramaman gerekiyor.

steam bunların dışında. steam'e her halükarda başvurulabiliyor.

ama bu dediklerimi doğrulayan kimse yok. bir kişi gelip "ben ac valhalla'yı aldım, black friday'e de başvurdum" dese o zaman ben de msi'a mail atarım bende hata oldu ac alamadım diye ama kimseden ses soluk çıkmıyor msi black friday konusunda. black friday'e başvurup başvurmadıkları belli değil insanların.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigitcan19901 -- 27 Kasım 2020; 12:33:58 >
  • yigitcan19901 Y kullanıcısına yanıt

Aynen öyle. Nedense bu konu hakkında bilgi veren yok. Alanlar da sanırım inzivaya çekiliyor şurada 2 satır bir şey yazmıyor.

• 14 gün dolsun cash back olayına bakıcam da 14 gün dolmadı walhallayı aldım cash back muamma şuanda

• Ben MSI'ın hem kasasını hem anakartını almıştım. Ben steam kodlarını aldım. Kara cumaya da başvurdum. Kara cuma için ürünün biri onaylanmış diğerinde seri numarasının fotoğrafını tekrar istemişler. Valhalla oyununu ise almak için başvuramadım bile. Ben 9 Kasım'da sipariş vermişim fatura 11 Kasım'da kesilmiş. Ama ilk satın alma tarihini 9 Kasım olarak girdiğim ve değiştiremediğim için o kampanyadan yararlanamıyorum. Valhalla kampanyası 10 Kasım'da başlıyor bildiğiniz gibi. 20 Kasım'da info-tr@msi.com 'a e-posta attım valhalla oyunu için daha cevap bile vermediler zahmet edip de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolsnowman -- 27 Kasım 2020; 20:41:18 >
  • amazondan alırsam msi gene de indirimler var değil mi?

amazon Türkiye

yada hepsiburadadan mı almalıyım?

• Sıvı soğutucu dahilmi 360r gibi
  • Arkadaşlar özellikle üç kampanyaya da başvurabilir miyiz noktasında net bilgi eksikliği ve kampanya başvuruları esnasında da açıklamaya muhtaç noktalar var. MSI yetkilisi de gelip iki satır yazmayınca böyle oluyor. Ben kendi durumumu ve yaşadıklarımı anlatayım, belki okuyanlara faydası olur. Kasım'ın 11'inde MSI MPG B550 Gaming Edge Wifi anakart aldım.

Assassin's Creed Valhalla: ilk yaptığım buna başvurmak oldu. 2-3 gün mail bekledim, sonra buradaki arkadaşların mail'le gelmiyor uyarısıyla sayfasına girdiğimde oraya yazmış olduklarını gördüm. Bu kod Ubisoft hesabınızda etkinleştirilir. Okuduğum kadarıyla kimse bu kodda sıkıntı yaşamamış.

Shoutout: anakartı bir süre kullanmadan inceleme yazmak istemedim. Bir hafta kadar kullanıp oturup inceleme yazdım. 21'inde başvurusunu yaptım, 23'ünde iki adet 100 TL'lik steam kodu mail'le geldi. Kodlardan ilki "bu kod önceden etkinleştirilmiş" diye hata verdi, ikincisi çalıştı. Aynı gün aldığım hatanın ekran görüntüleriyle birlikte düzgün bir İngilizce'yle ticket açtım. Bugün 6. günü ve otomatik dahi olsa bir yanıt alamadım. Bu ayıptır. İlk yanıt müşterinin derdiyle ilgilenildiğini hissettirmek için vardır, kısa sürede verilir. Müşteri de bilir ki benim problemimle ilgilenilecek. Ardından da mümkünse ilk gün düzgün bir cevap verilir. Hadi yoğunluk var diyelim, 2. veya 3. gün dönüş yapılabilir. Benim gördüğüm bu durumda olan iki arkadaş daha var.

Black Friday: buna da en erken fatura tarihinden 14 gün sonra başvuru yapabiliyorsunuz. Nedense çok kez sorulmuş. Ben ayın 26'sında başvurdum. Geri ödeme para birimini TL yazdıkları için başta TL hesabı verecektim, ancak Swift kodu istedikleri için burada daha önce yazmış bir arkadaş gibi EUR hesabı verdim. Başvuru şartlarını okudum, ama bununla alakalı bir bilgi bulamadım. Başvuruyu yaptıktan kısa bir süre sonra mail geldi. "Size 2 iş günü içerisinde site giriş bilgilerinizi içeren bir e-posta göndereceğiz." ibaresi var. Dedikleri mail de hemen geldi. Sürecin takibini verdikleri bağlantıdan site giriş bilgileri ile yapıyorsunuz, varsa mevcut MSI hesabınızla karıştırmayın. Bende henüz sadece "İşlem Devam Ediyor" diyor.

Özetle; 3 kampanyaya da sorunsuz başvurdum. Bi adet 100 TL'lik steam kodum çalışmadı. Ticket açtım, ama yanıt alamadım. Geri ödeme tarafında da verilecek hesabın para birimini belirtmedikleri için tatsız bir bekleyiş sürecindeyim.

• ozturkilker kullanıcısına yanıt

En sonunda doyurucu bir cevap. Çok teşekkür ederiz.  

• EmuRu kullanıcısına yanıt

Rica ederim, keyifli olması gereken süreçler tek tek başvuru, detaylar ve bazı bilinmezlikler yüzünden keyifsiz bir hale geldi. Keşke MSI ürün alanlara yanında doğrudan kod falan gönderseymiş de insanları uğraştırmasaymış.

Öte yandan başvuru yönergeleri ile ilgili detaylı yazmadım, kendi sisteminde adım adım net bir şekilde yönlendirdiğini düşünüyorum. Önemli bir husus; ürün kaydında seri no girerken reklam engelleyicim yüzünden bir süre uğraştım, devre dışı bırakınca ilerleyebildim. Olur da aynı sorunu yaşayan arkadaşlarımız olursa ilk adım olarak bunu denesin.

Sürecimle ilgili gelişme olursa buradan bilgilendirme yapacağım mutlaka. Geri ödeme kampanyasına başvuramayan arkadaşlara ticket açmalarını tavsiye ediyorum. Belki sistemsel bir sıkıntıya maruz kalmış olabilirler. Belki de ben geri ödemeye başvurduğum halde para iadesi alamayacağım. Zaman gösterecek.

Tüm bunlara rağmen dün dayanamayıp Trendyol Tekramarket'ten MSI MPG Gungnir 110R kasa aldım. Bildiğiniz "Leap of Faith" yaptım, Assassin'lik kanımda var galiba   Şaka bir yana fiyatı geri ödeme veya kodlarda sıkıntı yaşasam dahi uygun olduğunu düşündüğüm için aldım. Kasayı almadan önce epey yabancı yorum okudum ve içime sindi. Şu an koli arkada duruyor. Efaturam gelmedi, kutunun içindedir inşallah. Şimdi maçın ikinci yarısı başlıyor  

• quote:

Orijinalden alıntı: ozturkilker

Arkadaşlar özellikle üç kampanyaya da başvurabilir miyiz noktasında net bilgi eksikliği ve kampanya başvuruları esnasında da açıklamaya muhtaç noktalar var. MSI yetkilisi de gelip iki satır yazmayınca böyle oluyor. Ben kendi durumumu ve yaşadıklarımı anlatayım, belki okuyanlara faydası olur. Kasım'ın 11'inde MSI MPG B550 Gaming Edge Wifi anakart aldım.

Assassin's Creed Valhalla: ilk yaptığım buna başvurmak oldu. 2-3 gün mail bekledim, sonra buradaki arkadaşların mail'le gelmiyor uyarısıyla sayfasına girdiğimde oraya yazmış olduklarını gördüm. Bu kod Ubisoft hesabınızda etkinleştirilir. Okuduğum kadarıyla kimse bu kodda sıkıntı yaşamamış.

Shoutout: anakartı bir süre kullanmadan inceleme yazmak istemedim. Bir hafta kadar kullanıp oturup inceleme yazdım. 21'inde başvurusunu yaptım, 23'ünde iki adet 100 TL'lik steam kodu mail'le geldi. Kodlardan ilki "bu kod önceden etkinleştirilmiş" diye hata verdi, ikincisi çalıştı. Aynı gün aldığım hatanın ekran görüntüleriyle birlikte düzgün bir İngilizce'yle ticket açtım. Bugün 6. günü ve otomatik dahi olsa bir yanıt alamadım. Bu ayıptır. İlk yanıt müşterinin derdiyle ilgilenildiğini hissettirmek için vardır, kısa sürede verilir. Müşteri de bilir ki benim problemimle ilgilenilecek. Ardından da mümkünse ilk gün düzgün bir cevap verilir. Hadi yoğunluk var diyelim, 2. veya 3. gün dönüş yapılabilir. Benim gördüğüm bu durumda olan iki arkadaş daha var.

Black Friday: buna da en erken fatura tarihinden 14 gün sonra başvuru yapabiliyorsunuz. Nedense çok kez sorulmuş. Ben ayın 26'sında başvurdum. Geri ödeme para birimini TL yazdıkları için başta TL hesabı verecektim, ancak Swift kodu istedikleri için burada daha önce yazmış bir arkadaş gibi EUR hesabı verdim. Başvuru şartlarını okudum, ama bununla alakalı bir bilgi bulamadım. Başvuruyu yaptıktan kısa bir süre sonra mail geldi. "Size 2 iş günü içerisinde site giriş bilgilerinizi içeren bir e-posta göndereceğiz." ibaresi var. Dedikleri mail de hemen geldi. Sürecin takibini verdikleri bağlantıdan site giriş bilgileri ile yapıyorsunuz, varsa mevcut MSI hesabınızla karıştırmayın. Bende henüz sadece "İşlem Devam Ediyor" diyor.

Özetle; 3 kampanyaya da sorunsuz başvurdum. Bi adet 100 TL'lik steam kodum çalışmadı. Ticket açtım, ama yanıt alamadım. Geri ödeme tarafında da verilecek hesabın para birimini belirtmedikleri için tatsız bir bekleyiş sürecindeyim.

Msi Tr'ye mail atın hocam.Yardımcı olurlar diye düşünüyorum Steam konusunda.

• Biz anakartı 9 kasımda aldık, güzel dille ingilizce mail atsak istesek verirler mi oyunu?

Hocam kasayı kullanırsanız ufak bir inceleme yapar mısınız? İtopyadan 3-4 gün önce aldığım kasa halen kargoya bile verilmedi hemen iptal edip bunu sipariş geçebilirim  

• exclbr kullanıcısına yanıt

Açtığım ticket'a tekrar yazdım, bunu da deneyeceğim, tavsiyeniz için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shade of Death

Hocam kasayı kullanırsanız ufak bir inceleme yapar mısınız? İtopyadan 3-4 gün önce aldığım kasa halen kargoya bile verilmedi hemen iptal edip bunu sipariş geçebilirim  

Bugün ve yarın işlerim olduğu için sistemi yeni kasaya aktaramayacağım. Ayrıca nadiren sistem değiştiriyorum, elimden geçmiş güncel kasa modeli yok. Ancak mevcut Corsair Graphite Serisi 230T kasamla kıyaslayabilirim ki eski bir model.

Bu ürünün amazon tarafında yorumları oldukça pozitif. Birçok kişi malzeme kalitesi ve işçilik olarak premium bir kasa demiş. Eksi olarak birçok kişinin söylediği psu mesafesinin biraz dar olduğu yönünde. Büyükçe bir psu'ya sahipseniz hard disk slotlarından bir kısmını iptal ediyormuş. Temperli camları koyu, içerisi zor gözüküyor demişler. RGB ışıklar da öyle güçlü şekilde çıkmıyormuş doğal olarak. Benim derdim odanın içerisi ışıl ışıl olsun değil, o yüzden eksi olarak görmüyorum. Soğutma kısmına başarılı demişler ama kıyas yok. Ben elimdeki kasanın boşta sıcaklıklarını HWiNFO64'le not ettim. Sistemi aktardıktan sonra kıyasını yapacağım. Bir de kasanın ağırlık noktası üstte diye bir yorum gördüm, kolay devrilebilir endişesi varmış.

Hocam bende başvuru süreciyle ilgili şu an yaşadığımı yazayım .. Assasin creed basvurum 2 gün içinde keylerim yollanarak geldi..Ne işse 6 gündür shout out un steam keylerini bekliyorum ki bence gelmeyecek ..Bugun ise para geri ödemesi için başvurdum ve direk maile takip için customer hesabı veriyor..Buraya login olarak bilgilerinizi banka bilgileride dahil güncelleme yapabiliyorsunuz..Ama kafama şu takıldı swift hesabı verdik lakin hesaba tl ödemesi yapılmayacak mı ? Ben vadesiz tl hesabı verdim kafam karıştı şimdi...

• quote:

Orijinalden alıntı: darcious

Hocam bende başvuru süreciyle ilgili şu an yaşadığımı yazayım .. Assasin creed basvurum 2 gün içinde keylerim yollanarak geldi..Ne işse 6 gündür shout out un steam keylerini bekliyorum ki bence gelmeyecek ..Bugun ise para geri ödemesi için başvurdum ve direk maile takip için customer hesabı veriyor..Buraya login olarak bilgilerinizi banka bilgileride dahil güncelleme yapabiliyorsunuz..Ama kafama şu takıldı swift hesabı verdik lakin hesaba tl ödemesi yapılmayacak mı ? Ben vadesiz tl hesabı verdim kafam karıştı şimdi...

Guzel anlatimin icin tesekkurler. Demekki siralama seninki gibi olmaliymis. Once valhallaya basvurcaz. Sonra shout out sonra blackfriday kampanyasina. Umarim hepsini alirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 kampanyaya da başvurdum 3ünden de dönüş olmadı sanırım çok güzel kandırıldık, bundan sonra gigabyte forever diyorum en azından satarken ucuz satıyor
  • 25 inde başvurdum. 29 unda ödül kazandınız diye mail geldi. 30 unda key sayfada verildi. 5 günde keyi almış oldum. Shout outdan haber bekliyorum...
  • Benim de valhalla bugün gelmiş bekle beni valhalla akşam geliyorum mail gelmedi ama kod görünüyor bakalım sorunsuz aktive olacak mı shoot out ve cash back bekliyor
  • Bu shout out için steam kodları neye göre veriliyor acaba. Arkadaş 5 günde almış ben 1 haftadır bekliyorum ses soluk yok.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.