Şimdi Ara

^^ SE Xperia Neo l 1 GHz l 3.7'' l 8 Mp l HDMI Out ^^ (514. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.373
Cevap
33
Favori
802.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 512513514515516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Diğer telefonlarda olduğu gibi ekran testi videoları falan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: last_legant

Diğer telefonlarda olduğu gibi ekran testi videoları falan var mı?

ekran testi derken? youtube'da neo ile alakalı zilyon tane video var bir bakmanızı öneririm.
  • incelemiş olduğunuzu varsayarak en son neo ile samsung galaxy w arasında kaldım sizce hangisi ve neden?

birde samsung w ye ıcs güncellemesi gelmicekmiş doğrumu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutluerol

incelemiş olduğunuzu varsayarak en son neo ile samsung galaxy w arasında kaldım sizce hangisi ve neden?

Ben bir çok modeli eleyerek neo v aldım ve çok memnunum. galaxy w ye o para inan ki değmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tabip

şu an resim çekecek makinam yok ama, üstteki parlak kısımda hafif aşınma var. altta sarı bakır rengi gibi malzemenin rengi çıkmaya başladı. çokta dikkat ediyorum aslında ama niye böyle oldu anlamadım. resim çekmeye çalışıyımda koyuyum resimlerini.

2-3 aydır kullanan arkadaşlar resim çekebilirlerse, kilit tuşunun bi resmini çekip koyabilir misiniz?

Çekmeli kılıflarda kullanıyorsanız zarar yanda bölümleri aşındırabiliyormuş, ebay de komple kapak takımı satılıyordu belki sadece yan taraflarıda satılıyordur bir araştırın derim.Bende 1,5 aydır kullanıyorum herhangi bir aşınma sorunu olmadı yalnız ekran camının sol tarafında çok ufakta olsa toza benzer zerrecikler gözüküyor fırça/bez o kadar uğraştım çıkaramadım sinir ediyor baktıkça.

• İndirdigimiz programları telefon hafızasına tasıyabildıgmiz program vardı. Telefon rootlu bu arada
  • 0.facebook için ayarları nasıl yapacağız telefonda? hattım avea. aveadan bilgileri aldım, fakat nereye nasıl yazıcam bilmiyorum.
  • quote:

incelemiş olduğunuzu varsayarak en son neo ile samsung galaxy w arasında kaldım sizce hangisi ve neden?

evet resmi ics 4 alacak ilk telefonlardan.
  • quote:

quote:

ben samsung galaxy w diyorum yanılmıyorsunuz değilmi? neo yo sormuyorum galaxy w ıcs güncellemesi alacakmı diyorum. eğer alacak diyorsanız alacak telefonlar listelenmiş w yoktu içlerinde.

birde yukarda iy ideğil dediniz w için nesi iyi değil?

adobe flash 11 varmış yani işte benim önem verdiğim şeylerden biri. ses görüşme ve müzik olarak neo ya yakınmıdır acaba?

• Bu Telefonun Klubü nerede ?
  • quote:

quote:

quote:

ben samsung galaxy w diyorum yanılmıyorsunuz değilmi? neo yo sormuyorum galaxy w ıcs güncellemesi alacakmı diyorum. eğer alacak diyorsanız alacak telefonlar listelenmiş w yoktu içlerinde.

adobe flash 11 varmış yani işte benim önem verdiğim şeylerden biri. ses görüşme ve müzik olarak neo ya yakınmıdır acaba?

ben neo v için demiştim. galaxy w değil. O parayı etmez zaten w inan bana çok araştırdım öle aldım neo yu ve çok memnunum..

• quote:

quote:

quote:

quote:

ben neo v için demiştim. galaxy w değil. O parayı etmez zaten w inan bana çok araştırdım öle aldım neo yu ve çok memnunum..

samsung w ye gelmicekmi ıcs? müzik sesi nasıl acaba? birde ekranı tft mi çizilmeye karşı dayanıklımı?

• Ya millet bi de bizim sorunumuza el atılsın Ben şimdi başka bir hafıza kartı kullancam. ama içinde gelen kartın içeriğini nasıl bu karta aktarıcam? Direkt kopyala yapıştırla olur mu?
  • quote:

Ya millet bi de bizim sorunumuza el atılsın Ben şimdi başka bir hafıza kartı kullancam. ama içinde gelen kartın içeriğini nasıl bu karta aktarıcam? Direkt kopyala yapıştırla olur mu?

evet olur ben öyle yapmıştım ;)

problemsiz kullanıyorum
  • quote:

Ya millet bi de bizim sorunumuza el atılsın Ben şimdi başka bir hafıza kartı kullancam. ama içinde gelen kartın içeriğini nasıl bu karta aktarıcam? Direkt kopyala yapıştırla olur mu?

bildiğim kadarı ile yardımcı olmaya çalışayım. bende 5800 da baya cfw atmıştım ordan biraz uğraşmıştım. evet kopyala yapıştır yapcan tabi. yani başka nasıl olcak? ama tabi program uygulama türünden şeyler varsa onları silmelisin onları kartı taktıktan sonra kurmalısın.

yukardaki sorumu yanıtlamadın yalnız :)
  • quote:

quote:

bildiğim kadarı ile yardımcı olmaya çalışayım. bende 5800 da baya cfw atmıştım ordan biraz uğraşmıştım. evet kopyala yapıştır yapcan tabi. yani başka nasıl olcak? ama tabi program uygulama türünden şeyler varsa onları silmelisin onları kartı taktıktan sonra kurmalısın.

yukardaki sorumu yanıtlamadın yalnız :)

Hafıza kartında ne var bilmiyorum ki... Sanırım telefonla gelen uygulamalar da vardır içinde...

• quote:

Gizli dosyaları gösterim aç, sonra Bilgisayarımda hafıza kartının üstüne gel sağ tıkla kopyala de, yeni hafıza kartına yapıştır.

Ben böyle yaptım hiçbir sorunum yok, ayrıca bir şeyi silmene gerek yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katates Pızartması -- 27 Aralık 2011; 21:34:41 >
  • Nasıl telefonu alanlar memnun mu
  • quote:

quote:

arkadaşlar, benim neomda, kilit tuşu ve kamera tuşunda hafif soyulmalar başladı. sizde de böyle sorunlar var mı? çok ta titiz kullanıyorum cihazı ama anlamadım, garantiye göndersem, oraları yenilerler mi?

kimsede yok mu böyle bir sorun?

ben 6 aydir neo kullaniyorum, ve su an tuslarda acayip bi soyulma var, altindan bakir rengi cikiyor. ozellikle ses acma tusunun orta kismi tam bi facia. uzun sure ve yogun kullanimda herkesin basina gelecegini dusunuyorum. herhangi bir kilif veya jelatin kullanmiyorum. kameranin yuzuk kisminin boyasi bile cikmaya basladi. onceki sony ericsson P1i telefonumda da ayni sorun vardi. cok onemsemiyorum.

• Sayın Benzerli,

Sony Ericsson olarak ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
    Şu an itibari ile operatör üzerinden görüntülü görüşme yapılamamaktadır. Yanlızca Skpe ve Google Talk programları ile görüntülü görüşme yapılabilmektedir. Yeni gelicek olan güncelleme ile operatör üzerinden görüntülü görüşme yapabilme ihtimali kuvvetle muhtemeldir.
    Daha fazla bilgi içinwww.sonyericsson.com.tr
    Yorum ve önerilerinizi bizimle paylaştığınız, ürünlerimizi tercih ettiğiniz ve bize ayırdığınız zaman için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Saygılarımızla,

Diğer sorularınız için, lütfen bize yeniden yazın.
    Sony Ericsson Çağrı Merkezi

Tel: 0212 473 77 77
    Mail:questions.tr@support.sonyericsson.com

Adamın verdiği cevaba bak yaa.

• 
Sayfa: önceki 512513514515516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.