Yarbay
11 Ocak 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 55 (Bu ay: 4)
Gönderileri

Arkadaşlar,

E100 ile üsse dönüp defans yapmak zorunda kaldım. İdare ediyorken videonun sonlarında rakip e100 ile karşılaştık. Benim son kalan canım 89hp onun kalan 27hp. Yokuş aşağı ram leyip alim dedim SONUÇÇÇ??? Ben gittim karşı taraf hala 27hp??? Bu nasıl olabilir... Şöförde ram skill i de var benim. Bu nasıl birşey???

3 yıl boyunca devamlı olarak da kullanılmadı. Corsair k70 ve Razer Blackwidow Elite ile karma olarak kullanıldı.

Pioneer Stereo Kablolu Ekonomik Kulaklık SE-CE511 Kutu Açma ve Ön Bakış.

iphone XR 2 Yıl Kullanım Sonrası Pil %.. Kaç? Videolu Gösterim. Sizde %.. Kaç?

Sizde Görsel veya videolu paylaşırsanız güzel bir bilgi paylaşımı olur.

Xiaomi AirDots Pro 2 Tws Mi True Wireless Earphones 2
Kutu Açılımı ve Ön Bakış.

Anker Soundcore Life Q10 Wireless Bluetooth Kulaklık Video Kutu İçeriği ve Ön Bakış.

Arkadaşlar bu mause hakkında bilgisi olanlar varsa paylaşırsa sevinirim. Uzun vadede kullanımda yorucu oluyormu? Fiyatına Değer mi? Kullananların fikri benim için çok önemli.

Merhaba arkadaslar,
Bulundugumuz binanin (apartman) yol gecmesi planlandigi icin istimlak edilme olasiligi var. Bu durumda kamulastirma karari cikarsa istimlak bedeli her daire icin nasil hesaplanacak? Bazi daireler kredi cekilerek alindiklari icin raic bedelleri yuksek, bazi daireler ise nakit alindigi icin raic bedelleri dusuk. Emsal daireler ayni fiyata mi istimlak edilir? Yoksa belediyede gozuken raic bedel uzerinden mi istimlak edilir? Cevaplariniz icin coook tesekkur ederim.
Merrhaba,
Benim anlamadigim connect lastik yuk endeksi
95 yuk endeksli XL lastik kullanmamizi oneriyor. Fakat 91 endeksli lastikler azami agirligi zaten karsiliyor. Azami connect agirligi: 2340kg... 91 yuk endeksli lastikler 615kgx4:2460kg tasiyabiliyorken neden daha pahalli olan 95 XL lastik takmamiz isteniyor? 91 yuk endeksli ucuz lastik kullanmamamiz icin bir neden goremiyorum ben, yanlismiyim.
Arac ilanlarini incelerken bir iki ilan dikkatimi cekti sonra detayli inceledim, durum cok acaipime gitti... Hadi vw uretimi sinirli ve kotali olarak tr ye geliyor, hadi dizele talep cok kuyruk oluyor. hadi otm. de talep cok anladik(cok dogal olmasada)... Benzinli vw lerde ozelliklede golf de demi talep yetismiyor arkadas... Sifir fiyatindan pahalliya arac satis ilanlari var ve inanilir gibi degil(hepsi)... Yani her motor secenekli vw modeli artik karaborsa... Herseyin karaborsasi suç bu durumun neden degil? Tr yetkili firması dogus bu karaborsaya neden mudahale etmiyor? Ilan verilen sitelere neden ilanın kaldırılmasını ihtar etmiyor anlasilir gibi degil... Bizim insanimizi bu sekilde kazıklamaya calısan zihniyet neden basi bozuk rahat rahat bunu deneyebiliyor? ( bir mac biletinin karaborsasi bile suc sayilirken)

Ayrica su an ozellikle golf 1.2 tsi manuel vitesli modellerde de stok sıkıntısı var mı?
Hakkında
Forum İmzası:
Mutluluğu Tüketimde Arayanlar, Birgün Mutluluğu da Tükettiklerinde Çaresiz Kalırlar...
Bildiklerini anlat, ama akıl vermeye kalkma... Anlatılanları iyi dinle, ama hepsini doğru sanma...Sessiz kalmak bir şey bilmediğin anlamına gelmez...Çok konuşmakta çok şey bildiğini göstermez... Herkesi kendine eşit gör, her kim olursa olsun... Bir insanı küçümsemek akılsızlık, çok büyük görmekte korkaklıktır... Cesaret akıldan gelirse cesarettir, bilgisizlikten gelirse cehalettir...
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.509
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 47.637 (Bu ay: 25)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 83 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.