Şimdi Ara

^^ SE Xperia Neo l 1 GHz l 3.7'' l 8 Mp l HDMI Out ^^ (512. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.373
Cevap
33
Favori
802.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 510511512513514
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TÜRK.rew

Arkadaşlar telefonu bilgisayara bağlayıp çıkardığım zaman telefonun menüsünde ve ana ekranında yaptığım düzenlemeler bozuluyor. Her seferinde yeniden düzenlemek zorunda kalıyorum. Bunun çözümü var mı acaba?

İlginç, bende olmuyor bu dediğin. Bi ayarımı değiştin? olmaması lazım çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: heaven_denizli

Neo nun orjinal ekranında üretim sırasında yerleştirilmiş koruyucu film var mı?

Hayir yok..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okeanus

quote:

Hayir yok..

Ama kutusundan şeffaf ekran filmi çıkıyo. istersen takıyosun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: last_legant

quote:

quote:

Hayir yok..

Bnde cikmadi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: last_legant

quote:

quote:

Hayir yok..

Bnde cikmadi..

Bende neov var ondan çıktı. açılan kutu kapağında belgelerin ve kulaklığın olduğu yerde. Neo larda çıkmıyo olabilir.

• Evet oyle oluyo olabilir
  • Arkadaşlar aranızda "Live Dock" aparatını kullanan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutluerol

arkjadaşlarım canlarım :) gene bi şeyler sorcam ben.

yav bu mesela samsung galaxy plus ile neo aynı işletime sistemine sahip yani android gingebard 2.3.4 mü neyse işte. peki adobe flash ta aynımı oluyor o zaman? neo için adobe flasf player 10.1 diyor samsungu inceledim ama flash bilgisini yazmamış vede neo nun flash ını nokia lardaki flash lite 4 den falan çok üstün diyorlar. yani işte peki samsung galaxy plus ile sistemler aynı olduğuna göre flash ta aynmıdır?

bunu neden soruyorum çünkü benim için en önemli şey internette gezmenin aynı bilgisayardaki gibi olması, olsa keşke yani ne kadar kapsamlı o kadar iyi :) bu karşılaştırmaları daha çok ondan soruyorum. veya ne bileyim htc desire s falanda var gerçi o android froyo 2.2 sistemine sahip. yani işte önerebileceğiniz internet deneyiminin en iyi olduğu veya olacağı telefonlar varsa onlarıda söyleyebilirsiniz. hatta sun java da aynı bilgisayardaki gibi tüm java sayfalarını çalıştırsa süper olur mesela kapsamlı anlık borsa verileri ni gösterse süper olurbunlar sun java ile çalışır genelde. mynet bilardo java ile çalışıyor mesela onu 5800 çalıştırıyordu ama kapsamlı oldumu sayfa açmıyor ne bileyim yazılım kodları gerektiği gibi değildir veyahut.

birde herhalükarda samsungmu sonyericssonmu?

hı şimdi baktımda plus a benzeyen Samsung I9103 Galaxy R modelinde flash yokmuş o zaman yazılımla işletim sistemiyle ilgili değil yani ha? o zaman galaxy plus tada yoktur he flash player?

flash desteği işlemci ile ilgili diye biliyorum. gsmarenadaki incelemede neonun internet performansının oldukça iyi ve browseri mükemmel buldukları yazıyor.

• İnterneti 3G'de çalıştırmak için Seçilen Ağ Kipini yalnız WCDMA olarak mı ayarlıyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurtar72

İnterneti 3G'de çalıştırmak için Seçilen Ağ Kipini yalnız WCDMA olarak mı ayarlıyoruz?

Evet hocam. Bende öyle ayarlı
  • quote:

Orijinalden alıntı: enspak

Arkadaşlar bu İPG kaplama kullanan varmı ne düşünüyorsunuz ? ben delikli silikon kılıf aldım daha 1 ay olmadı cizmeye başlamış.... bide cok toz topluyor.

Ben her zaman kılıfsız kullanmaktan yanayım. Biz eskiyoz da telefonda eskisin ne olcak. En azından zevkle kullanırız
  • donanimi gosteren bi program yuklerseniz, pilinizin polimer oldugunu goreceksiniz.

• Arkadaşlar bu listede gözüken "SES KAYDEDİCİ" nerdedir bulan çalıştıran varmı bu uygulamauı?
    (fotodaki program "root unnistaller" )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katates Pızartması

quote:

Orijinalden alıntı: unforgiv3n

Gt racing free yi yükleyeyim dedim 320 mb dosya yüklüyor oyuna girildiğinde 225 mb de takılı kalıyor retry felan yapıyorum yemiyor neden acaba wirelessı kullanarak çekiyordum.

Apk da sorun olabilir

O nedir hocam daha dünden beri telefon bende ve hiç akıllı telefon kullanmamıştım.
  • Merhaba Arkadaşlar,

Yaklaşık 1 aydır xperia neo kullanıyorum. Android 2.3.4 ü kullanıyorum. Rootsuz.

Şöyle bir sorun yaşadım.

Android marketten uygulamayı hep wi-fi ile indiriyordum. dün turkcell 3g ile indirmeyi denedim, indiremiyorum.
    3g ile normal internete bağlanıyor, siteleri açıyorum. Android Market uygulamasını da açıyorum. İndir denildiğinde indirme barı çıkıyor, indiriliyor diyor ve kalıyor.

Böyle bir sorun yaşayan ve çözen oldu mu?

Turkcell müşteri hizmetlerini aradım, onlar da anlamadılar. İnternetimde bir srun, ya da Turkcellin engellediği birşey yokmuş.
  • Birde ben ürünü aldım arkadaşlar vodafonedan 1 gb internet paketi 1000 dakika konuşma 1000 sms kazandınız diye bir kartvizit yollamışlar ben vodafoneluyum fakat içindeki kodu yolladığım zaman işleminizi şuan gerçekleştiremiyoruz diye bir mesaj geliyor nedendir ?
  • Benim pildede li-ion yazıyor.Tr de orjinal batarya alabileceğim neresi var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cirm

quote:

Orijinalden alıntı: mutluerol

arkjadaşlarım canlarım :) gene bi şeyler sorcam ben.

yav bu mesela samsung galaxy plus ile neo aynı işletime sistemine sahip yani android gingebard 2.3.4 mü neyse işte. peki adobe flash ta aynımı oluyor o zaman? neo için adobe flasf player 10.1 diyor samsungu inceledim ama flash bilgisini yazmamış vede neo nun flash ını nokia lardaki flash lite 4 den falan çok üstün diyorlar. yani işte peki samsung galaxy plus ile sistemler aynı olduğuna göre flash ta aynmıdır?

bunu neden soruyorum çünkü benim için en önemli şey internette gezmenin aynı bilgisayardaki gibi olması, olsa keşke yani ne kadar kapsamlı o kadar iyi :) bu karşılaştırmaları daha çok ondan soruyorum. veya ne bileyim htc desire s falanda var gerçi o android froyo 2.2 sistemine sahip. yani işte önerebileceğiniz internet deneyiminin en iyi olduğu veya olacağı telefonlar varsa onlarıda söyleyebilirsiniz. hatta sun java da aynı bilgisayardaki gibi tüm java sayfalarını çalıştırsa süper olur mesela kapsamlı anlık borsa verileri ni gösterse süper olurbunlar sun java ile çalışır genelde. mynet bilardo java ile çalışıyor mesela onu 5800 çalıştırıyordu ama kapsamlı oldumu sayfa açmıyor ne bileyim yazılım kodları gerektiği gibi değildir veyahut.

birde herhalükarda samsungmu sonyericssonmu?

hı şimdi baktımda plus a benzeyen Samsung I9103 Galaxy R modelinde flash yokmuş o zaman yazılımla işletim sistemiyle ilgili değil yani ha? o zaman galaxy plus tada yoktur he flash player?

flash desteği işlemci ile ilgili diye biliyorum. gsmarenadaki incelemede neonun internet performansının oldukça iyi ve browseri mükemmel buldukları yazıyor.

evet saol kardeşim. evet bu konularda başka yardımcı olacak?

• neo'da browser ayarlarında mobil görünümü nasıl kapatıyoruz arkadaşlar? yani ben bazı sayfaların mobil versiyonunu değil de normal html versiyonunu görmek istiyorum.. bütün telefonlarda var ama neo'da ayarlarda bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: G.rex

quote:

Orijinalden alıntı: SKYBRAVE

"sharpie" ve "volie82"
    "Es File Explorer" uygulamasının Türkçe versiyonu: Gezgin

"G.rex" reklam engelleyici uygulamanın adı "AdFree". Google'da android reklam engelleme diye aratırsanız ilk çıkan sonuçtaki linkten uygulamaya ulaşabilirsiniz...

root gerektirmeyen yok mu hocam bunu denemiştim

bende var buldum netten .apk ama nasıl atarım size bilmiyorum

• 
Sayfa: önceki 510511512513514
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.