Şimdi Ara

^^ SE Xperia Neo l 1 GHz l 3.7'' l 8 Mp l HDMI Out ^^ (1019. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.373
Cevap
33
Favori
802.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10151016101710181019
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Sony servisler rezalet. Kardeşimin Samsung tabletini, bir ay önce filan, şarj sorunundan dolayı, garanti kapsamında, saat 15-16 gibi servise vermiştim. Bir aydan önce geleceğini sanmıyordum. Çünkü servis aşırı derecede kalabalıktı. Numara veren sistemle müşteriler bekliyor. Ertesi gün, aynı saatlerde verdikleri numarayı kontrol için internete bir gireyim dedim. Bir baktım onarım tamamlandı yazıyor. Emin olmak için telefon açtım. Gerekli parçaların değişimlerini yapmışlar. Batarya, şarj cihazı, kablo, soket kısmı değişmiş. Şu an canavar gibi, serviste öyle. Fakat ben monitör dışında samsung a yanaşmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: heavyrocker

Sony servisler rezalet. Kardeşimin Samsung tabletini, bir ay önce filan, şarj sorunundan dolayı, garanti kapsamında, saat 15-16 gibi servise vermiştim. Bir aydan önce geleceğini sanmıyordum. Çünkü servis aşırı derecede kalabalıktı. Numara veren sistemle müşteriler bekliyor. Ertesi gün, aynı saatlerde verdikleri numarayı kontrol için internete bir gireyim dedim. Bir baktım onarım tamamlandı yazıyor. Emin olmak için telefon açtım. Gerekli parçaların değişimlerini yapmışlar. Batarya, şarj cihazı, kablo, soket kısmı değişmiş. Şu an canavar gibi, serviste öyle. Fakat ben monitör dışında samsung a yanaşmam.

Bende LG'nin servisini beğeniyorum, bir kere bile sorun yaşatmadı. Gerçi servis işlerini kendim için değilde kardeşlerim için kullanmak zorunda kalıyorum. Artık hep yurtdışından alıyorum ne alacaksam. Zaten telefonda Xiaomi'den şaşmam bu saatten sonra.

• xxSpecter kullanıcısına yanıt
    Doğrudur hocam. Fakat THL 5000 ile 3,5 - 4 gün şarja bağlamamak da ayrı keyif.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: heavyrocker

Doğrudur hocam. Fakat THL 5000 ile 3,5 - 4 gün şarja bağlamamak da ayrı keyif.

Antutu'dan 45 bin puan almak da öyle hocam.
  • xxSpecter kullanıcısına yanıt
    O da iyi tabi. Fakat benim gibi oyun oynamayan, günlük kullanan kişileri de düşünmek lazım.

• Neredeyse 4.senesini dolduruyordu telefon fakat dün yere düşürdükten sonra kamera kullanılamıyor hatası almaya başladım. Belki içindeki bağlantı portları gevşemiştir diye söküp baktım ama açtığımda yine aynı hata vardı. Acaba sony teleservice'e götürsem neo'yu tamir ederler mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nlztrk93

Neredeyse 4.senesini dolduruyordu telefon fakat dün yere düşürdükten sonra kamera kullanılamıyor hatası almaya başladım. Belki içindeki bağlantı portları gevşemiştir diye söküp baktım ama açtığımda yine aynı hata vardı. Acaba sony teleservice'e götürsem neo'yu tamir ederler mi?

Etmiyorlar hocam. Benim telefona bakmamışlar bile.

• 4 sene az değil hocam ya iyi alışmıştım. Mecbur yeni bir telefon alacağız. Donanımı dışında hiç bir sıkıntısı yoktu ama asıl mesele de donanımdı Whatsapp'dan başka bir şey çalıştıramaz olmuştum.2012 apk'ları bulup kuruyordum kasmasın diye. Buradaki telefonculara sormak lazım yapan vardır belki yedekte dursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raven93 -- 18 Ağustos 2015; 11:19:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 Seneyi devirecek bendeki, eylül ayında. Geçen aralıktan beri kullanmıyorum, pedere verdim. Bakalım daha ne kadar gider. =) En son ultimate hd rom yüklemiştim. Telefonu verirken format attım ve hiç bir şey kurmadan verdim. =) Telefon kaymak gibi akıyordu. O da bilmez yüklemeyi filan, telefon amaçlı yeter ona.

• Arkadaşlar bende hala kullanıyorum ve gittiği kadarda kullanacam :) Şuan fusion 5.5 CM 10 ve JB 4.1.2 kullanıyorum daha yeni iyi bir kernel, rom vs öneriniz var mı ?

• Arkadaşlar iyi akşamlar. Eski Xperia neo kullanıcısıyım. Şu an z3+ var.

Bu telefonda internette bir yazıyı büyütünce satırlar kendiliğinden aşağı gidiyor yazı ekrana sığmış oluyordu. Z3 plusta bu özelliği bulamadım. Neoya özgü bir özellik miydi o?
  • coupant kullanıcısına yanıt
    Şu an thl 5000 kullanıyorum. Neo hala babamda çalışıyor bu arada. Thl de miu rom var. Miu tarayıcıda denedim, dediğiniz gibi sayfaya ayarlıyor. Fakat firefox tarayıcıda yapmıyor bunu. Tarayıcı ayarlarına bakıp, ekrana sığdır tarzı bir seçenek varsa işaretlemek lazım tahminimce.
  • 
Sayfa: önceki 10151016101710181019
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.