Şimdi Ara

^^ SE Xperia Neo l 1 GHz l 3.7'' l 8 Mp l HDMI Out ^^ (515. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.372
Cevap
33
Favori
802.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 513514515516517
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    quote:

Android 4.0 Samsung Galaxy S'e Gelmeyecek
    23.12.2011 17:20:53 | Vatanbilgisayar
    Samsung Galaxy S ve Galaxy Tab'a Ice Cream Sandwich yok.
    Samsung, yeni nesil Android sürümü Ice Cream Sandwich’in hangi cihazlara yüklenebileceğini açıkladı. Galaxy S II, Galaxy Note, Galaxy S II LTE, Galaxy R, Galaxy Tab 10.1, Galaxy Tab 8.9, Galaxy Tab 7.7 ve Galaxy Tab 7.0 Plus cihazları 2012'nin ilk çeyreğinde Ice Cream Sandwich' yükseltilebilecek. Listede Galaxy S ve Galaxy Tab’ın ismi bulunmuyor. Samsung'un açıklamasına göre iki cihazın, yeni işletim sistemine geçememesinin sebebi; RAM ve ROM yetersizliği. Pek çok marka, Galaxy S'e benzer özelliklere sahip cihazlarını Ice Cream Sandwich’e geçireceğini duyurmuştu. 10 milyon Galaxy S kullanıcısı için kötü bir haber.

Vatan siteyi yenilemiş,teknoloji haberleri de veriyor.İyi olmuş bence.
    Bizim sonylere geleceğini zaten biliyoruz.Bildiğim kadarıyla öncelik yeniden eskiye doğru.

• quote:

Orijinalden alıntı: Katates Pızartması

quote:

Orijinalden alıntı: last_legant

Ya millet bi de bizim sorunumuza el atılsın Ben şimdi başka bir hafıza kartı kullancam. ama içinde gelen kartın içeriğini nasıl bu karta aktarıcam? Direkt kopyala yapıştırla olur mu?

Gizli dosyaları gösterim aç, sonra Bilgisayarımda hafıza kartının üstüne gel sağ tıkla kopyala de, yeni hafıza kartına yapıştır.

Ben böyle yaptım hiçbir sorunum yok, ayrıca bir şeyi silmene gerek yok..

Eywallah cevabın için.

• quote:

Orijinalden alıntı: adana8001

Samsung soranlar için:
    quote:

Android 4.0 Samsung Galaxy S'e Gelmeyecek
    23.12.2011 17:20:53 | Vatanbilgisayar
    Samsung Galaxy S ve Galaxy Tab'a Ice Cream Sandwich yok.
    Samsung, yeni nesil Android sürümü Ice Cream Sandwich’in hangi cihazlara yüklenebileceğini açıkladı. Galaxy S II, Galaxy Note, Galaxy S II LTE, Galaxy R, Galaxy Tab 10.1, Galaxy Tab 8.9, Galaxy Tab 7.7 ve Galaxy Tab 7.0 Plus cihazları 2012'nin ilk çeyreğinde Ice Cream Sandwich' yükseltilebilecek. Listede Galaxy S ve Galaxy Tab’ın ismi bulunmuyor. Samsung'un açıklamasına göre iki cihazın, yeni işletim sistemine geçememesinin sebebi; RAM ve ROM yetersizliği. Pek çok marka, Galaxy S'e benzer özelliklere sahip cihazlarını Ice Cream Sandwich’e geçireceğini duyurmuştu. 10 milyon Galaxy S kullanıcısı için kötü bir haber.

Vatan siteyi yenilemiş,teknoloji haberleri de veriyor.İyi olmuş bence.
    Bizim sonylere geleceğini zaten biliyoruz.Bildiğim kadarıyla öncelik yeniden eskiye doğru.

samsung galaxy w ye yok yani ? bende bunu demiştim. işte bu iyi olmadı. birde w nin ekranı tft miş. sırf bu yüzden galiba neo dan başka seçenek kalmadı almak için. onunda takıldığım tek sorunu görüntülü görüşme olmaması ve işte bazı arkadaşlar diyor 6 ay kullanmış tuşlar soyulmaya başlamış.

• biraz önce root yaptım beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: G.rex

biraz önce root yaptım beyler

Bu nasıl mutluluktur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RévivaL

quote:

Bu nasıl mutluluktur

yapmıyım diyordum da dayanamadım okulda zaten bugün herkes ver bi bakıyım diyo içim gidiyo verirken hocam

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: RévivaL

quote:

Bu nasıl mutluluktur

yapmıyım diyordum da dayanamadım okulda zaten bugün herkes ver bi bakıyım diyo içim gidiyo verirken hocam

Hadi hayırlısı

• 4 aylık ikinci elleri inceliyorumda malesef tuşlarda soyulma onlarda da varmış. bu s.e. ye hiç yakışmadı. ben kalitesini k530i vardı bede ordan biliyorum. bu smartphone leri niye tam yapmazlar anlamam. hele söz konusu s.e. oldumu hiç anlamam!
  • quote:

Orijinalden alıntı: rs635

quote:

Orijinalden alıntı: sharpie

quote:

Orijinalden alıntı: _EngiN_

http://www.hizlial.com/telefon/cep-telefonu-aksesuarlari/invisible-phone-guard-sony-ericsson-xperia-neo-gorunmez-cizilmez-full-body-kilif_02.021.9382.0220.htm

Bunu düşünüyorum beyler ne dersiniz ? Veya ebay dan mi almalıyım ?

^^ SE Xperia Neo l 1 GHz l 3.7'' l 8 Mp l HDMI Out ^^
    ....17dolar ebayda
    ..9 dolar ebayda
    ..16 dolar ebayda sadece arka kapak 10dolar
    http://www.ebay.com/itm/HOUSING-BATTERY-BACK-COVER-DOOR-CASE-SONY-ERICSSON-XPERIA-NEO-MT15i-MT15a-/130621845992?pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item6420a0c41d
    bi arkadaş sormuştu bunların kamera boşluğundaki yüzük var.

Xtreme guard elimde var isteyene 20 tl full koruma..

dostum bana gönderebilirsinhttp://www.facebook.com/enspak buraya mesaj atın haberleşelim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: enspak

Arkadaşlar bu İPG kaplama kullanan varmı ne düşünüyorsunuz ? ben delikli silikon kılıf aldım daha 1 ay olmadı cizmeye başlamış.... bide cok toz topluyor.

daha bugün kapladım hocam artık hiç korkum yok arkada biraz kabarcık kaldı ama 12-24 saat içinde geççek diye umuyorum oda çok önemli değil geçmezse öneririm ama elin yatkınsa çok uğraştırıyor ve sabır istiyor

hocam nerden aldınız bende düşünüyorum birde kaplama anlaşılıyormu ve uygulama cok mu zor :D

• bu soyulma olayı se g705 lerdede vardı.plastiği metal gibi gösteren kaplamadan yaparsan soyulur tabii.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enspak

quote:

Orijinalden alıntı: rs635

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _EngiN_

http://www.hizlial.com/telefon/cep-telefonu-aksesuarlari/invisible-phone-guard-sony-ericsson-xperia-neo-gorunmez-cizilmez-full-body-kilif_02.021.9382.0220.htm

Bunu düşünüyorum beyler ne dersiniz ? Veya ebay dan mi almalıyım ?

....17dolar ebayda
    ..9 dolar ebayda
    ..16 dolar ebayda sadece arka kapak 10dolar
    http://www.ebay.com/itm/HOUSING-BATTERY-BACK-COVER-DOOR-CASE-SONY-ERICSSON-XPERIA-NEO-MT15i-MT15a-/130621845992?pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item6420a0c41d
    bi arkadaş sormuştu bunların kamera boşluğundaki yüzük var.

Xtreme guard elimde var isteyene 20 tl full koruma..

dostum bana gönderebilirsinhttp://www.facebook.com/enspak buraya mesaj atın haberleşelim

o ilanlar benimde dikkatimi çekti bazıları özellikle yüzüksüz demiş. Sanki bir özellik gibi. Ne anlamı var ki?

• aga alın size kesin çözüm herşey tüm tuşlarda dahil 20 dolar.kamera boşluğundaki yüzükde var.
    benim telefon kırmızı.ben beyazından alıcam.yazında onu takıp kullanıcam değişiklik olsun.
    tornavidalarda hediye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sharpie -- 28 Aralık 2011; 0:38:42 >

• Bundan benim de almaya niyetim var. Sharpie almaya niyetlendiğinde mutlaka haberim olsun
  • quote:

aga alın size kesin çözüm herşey tüm tuşlarda dahil 20 dolar.kamera boşluğundaki yüzükde var.
    benim telefon kırmızı.ben beyazından alıcam.yazında onu takıp kullanıcam değişiklik olsun.
    tornavidalarda hediye.

linkte verseydin bari...

• ebay
    herif yılbaşı diye ayın 23-31 arası kapalıyım tatildeyim diyo ilanlarını kaldırmış.ocak 1 itibariyle tekrar koyar ürünlerini.bende veririm tam linkini.
  • quote:

ebay
    herif yılbaşı diye ayın 23-31 arası kapalıyım tatildeyim diyo ilanlarını kaldırmış.ocak 1 itibariyle tekrar koyar ürünlerini.bende veririm tam linkini.

8 günlük kepenk mi indirmiş eleman
  • quote:

Orijinalden alıntı: last_legant

quote:

ebay

8 günlük kepenk mi indirmiş eleman

eğer tatile gittiyse mecbur.
    tatile gidipde sipariş aldığında 1-2 gün içinde kargoya veremesse şikayet edilir,onun için iyi olmaz bu durum.

• Arkadaşların da dediği gibi orjinalin üstüne kaplama varsa zamanla mutlaka aşınır.Sadece sony ye özgü değil bence.Çözümü de telefonun dışını değiştirmek.Bu sayfa da dahil birçok mesaj da önerileri var.:)
  • bayan kullanıcılar için.12dolar civarı.

^^ SE Xperia Neo l 1 GHz l 3.7'' l 8 Mp l HDMI Out ^^ ^^ SE Xperia Neo l 1 GHz l 3.7'' l 8 Mp l HDMI Out ^^ ^^ SE Xperia Neo l 1 GHz l 3.7'' l 8 Mp l HDMI Out ^^ ^^ SE Xperia Neo l 1 GHz l 3.7'' l 8 Mp l HDMI Out ^^ ^^ SE Xperia Neo l 1 GHz l 3.7'' l 8 Mp l HDMI Out ^^ ^^ SE Xperia Neo l 1 GHz l 3.7'' l 8 Mp l HDMI Out ^^ ^^ SE Xperia Neo l 1 GHz l 3.7'' l 8 Mp l HDMI Out ^^
     ^^ SE Xperia Neo l 1 GHz l 3.7'' l 8 Mp l HDMI Out ^^ ^^ SE Xperia Neo l 1 GHz l 3.7'' l 8 Mp l HDMI Out ^^ ^^ SE Xperia Neo l 1 GHz l 3.7'' l 8 Mp l HDMI Out ^^ ^^ SE Xperia Neo l 1 GHz l 3.7'' l 8 Mp l HDMI Out ^^

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sharpie -- 28 Aralık 2011; 0:59:52 >

• 
Sayfa: önceki 513514515516517
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.