Şimdi Ara

Sarı Işık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sabah MW2 oynuyordum. Bilenler bilir HiAxiSheytan gamertagı ile. Bir ara oyun dondu kaldı ses kesildi. Çok geçmeden kısa bir sarı ışık ile direk kırmızı ışığa geçti. Sonrasında ceseratimi toplayıp tekrar açtığımda gayet sorunsuz açıldı yine oyunumu bir süre oynadım. Ancak tekrar donarak kısa süreli sarı ile kırmızıya geçti. PS3 kapalı yerde değildi fakat üst ızgaralarından bariz sıcak hava çıkıyordu. Uzun zamandır aynı yerindeydi şimdi sıcak olması mantık dışı geldi. Neyse şimdi ise çalıştırmaya çalıştığımda direk sarı ışık ile kırmızıya dönüyor.
    Meşhur sarı ışık olduğu belli ancak internette harddisk veya başka etkenlerden kaynaklandığını söyleyenler var. Ne kadar doğrudur?

Makina tamamen ölmüş müdür? Tamir edilse gider mi? Tamir eden arkadaşlar nereyi tavsiye eder? En önemlisi tamiri tavsiye eder mi?

Bu mübarek günlerde oruçlu iken insanın beyni dönüyor gerçekten. Yardım ederseniz çok makbule geçer.

• Cihaz artık eskisi gibi olmaz, tamir geçici çözüm, onu kendin tamir et veya tamir ettir, hemen sat... Modeli neydi?
  • 60GB Fat
  • hep te 60gb modellerde oluyo genelde, sat onu mutlaka..
  • Her gün bir yeni sarı ışık grubu açalım facede

sarı ışığına üzüldüm kardeş sana karşı yazmadım yani bunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1E1FC651D -- 15 Ağustos 2010; 11:57:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halleluja

Her gün bir yeni sarı ışık grubu açalım facede

Başına geldiğinde anlarsın belki.

Edit: Amacım makinayı kötülemek değil böyle mesajları kabul edeyim. Sadece ortada bir sorun var ve bu sorunun çözümündeki tecrübeli arkadaşların bilgilerini paylaşmalarını istiyorum. Başka birşey değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HiAxiSheytan -- 15 Ağustos 2010; 12:00:44 >
  • Arkadaşım aralık ayında sarı ışık gördüm.Halan daha çalışıyor alet..15-20 kere sarı ışık gördü.Ama artık işi bitti pes 2010'dan başka oyunu açmıyor.Diğer oyunlarda direk kendini kapatıyor..Herhalde bu sıcaklardan olsa gerek..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SONY_55

Arkadaşım aralık ayında sarı ışık gördüm.Halan daha çalışıyor alet..15-20 kere sarı ışık gördü.Ama artık işi bitti pes 2010'dan başka oyunu açmıyor.Diğer oyunlarda direk kendini kapatıyor..Herhalde bu sıcaklardan olsa gerek..

Alet bunalıma girmiş artık
  • quote:

Arkadaşım aralık ayında sarı ışık gördüm.Halan daha çalışıyor alet..15-20 kere sarı ışık gördü.Ama artık işi bitti pes 2010'dan başka oyunu açmıyor.Diğer oyunlarda direk kendini kapatıyor..Herhalde bu sıcaklardan olsa gerek..

yeter artık düş su makinanın yakasından yaaa...ne cekti senden makina ver emekliliğinide kafasını dinlesin makina.....

benim 60 lık mankina sarı ısık görmüştü hatırlarsın..sattım onu 2 aydır sıcakalrda makina gerek yok diyodum..gecen gün 120 gb lık lardan aldım..cech-2100 serisi yeni grafik işlemci çipli olanalrda ..grafiklerde bir canlılık ne netlik olmus..süperde olmus valla...

• Bende yarın bir tane slim çekecem altıma.Yetti gari..
  • quote:

Bende yarın bir tane slim çekecem altıma.Yetti gari..

öldürdün makineyi hocam
  • O makinanın ruhuna el fatiha. Geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

O makinanın ruhuna el fatiha. Geçmiş olsun.

Bende ilk sarı ışık gördüğüm zaman öyle demiştim ama halan daha yaşıyor.Bir türlü ölemedi gitti..
    Tamam bırak artık yakamızı, öl artık, ps3 slim alalım diyorum, yok arkadaş bir türlü ölmüyor.
  • quote:

Bende yarın bir tane slim çekecem altıma.Yetti gari..

GT5'i göremedi
  • Görecek.O makine gt5'i mutlaka görecek..Onun için yaşatacam onu..
  • Birtan geçmiş olsun sarı ışık çok can sıkıcı bişe bende görmüştüm O makinayı yaptırıp hemen sat ve slim al
  • Birtancığım geçmiş olsun.Ramazan bitsin sarı ışık hatrına içelim

Uğur abi senin PS3 hala ölmemiş,inanki takdir ediyorum seni,ben dayanamaz yenisini alırdım
  • Yorumları okudum. Bu sarı ışık olayının esas nedeni nedir?(fanın kayması, lehimlerin erimesi, grafik işlemcisinin yanması...?) Bende de PS3 var, haftada 2-3 saat oynamaya fırsat bulabiliyorum; ancak şu sıralarda fanı çok hızlı çalışıyor. Ben de makineyi fazla zorlamıyorum. Yorumları okuyunca korkmaya başladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pofpor01 -- 15 Ağustos 2010; 13:59:10 >
  • Geçmiş olsun.

(Dün her gün bir sarı ışık konusu açılıyor dediğimde yemediğim hakaret kalmamıştı..)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miex

Geçmiş olsun.

(Dün her gün bir sarı ışık konusu açılıyor dediğimde yemediğim hakaret kalmamıştı..)

benim de 2 ay önce 60 gb lık makinam gördü..simdi slim ile yola devam

dada da bu konualr artıcak malum yaz ve eski ps3 ler iyice yaslandı..

ya biri bana su bir video vardı aynı videoda 4 farklı küçük videoda ps3 lerin farkını gösteriodu...fat ve slimi gösteriodu işte biri daha erken acılıodu,renkler falan farklıydı..bilen varsa atarsa cok sevinirim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.