Yüzbaşı
26 Şubat 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Herkese merhabalar arkadaşlar, aşağıdaki sistemi toplamayı düşünüyorum. Bütçeyi 3.000 tl olarak belirlemiştim o yüzden bu parçaları seçtim. Şimdilik SSD düşünmüyorum, ilerleyen zamanlarda belki. Ayrıca Full HD monitör kullanıcısıyım onu da katmadım. Sistem kurtlarından düşüncelerini varsa tavsiyelerini bekliyorum.

Yeni açılacak hızlı okuma kursumuza ad önerilerinizi bekliyorum DH'li kardeşler.
Bam Bam FC

Oyuncularımız ve Psnleri:

Deniz / Dnz652 (K) (RS-CAM)

Birtan / HiAxiSheytan (LS-GK)

Kaan / Kaanmur (LS)

Tolga / Emperorism(RB-CAM-RS)

Buğra / Bugralbus(CAM)

Serdar / eczblade(RS)

Zenci(arkadaş yabancı :)) / MSnoopay(RB)

Oyuncu kadromuz ve aradığımız mevki oyuncuları yukarıda belirtilmiştir. Resim/oyuncuların yerleri/kadro temsilidir. PSN'in açılmasıyla ve takımın oturmasıyla daha yerleşik bir tablo oluşturacağız Duruma bağlı olarak mevki değişimi/oyuncu değişimi/any değişim hakkını takım kaptanı elinde tutar :) Katılmak isteyen arkadaşlar ''Birtan'' veya ''Dnz652'' psnlerini ekleyip bizimle iletişime geçebilirler.

Bu sabah MW2 oynuyordum. Bilenler bilir HiAxiSheytan gamertagı ile. Bir ara oyun dondu kaldı ses kesildi. Çok geçmeden kısa bir sarı ışık ile direk kırmızı ışığa geçti. Sonrasında ceseratimi toplayıp tekrar açtığımda gayet sorunsuz açıldı yine oyunumu bir süre oynadım. Ancak tekrar donarak kısa süreli sarı ile kırmızıya geçti. PS3 kapalı yerde değildi fakat üst ızgaralarından bariz sıcak hava çıkıyordu. Uzun zamandır aynı yerindeydi şimdi sıcak olması mantık dışı geldi. Neyse şimdi ise çalıştırmaya çalıştığımda direk sarı ışık ile kırmızıya dönüyor.

Meşhur sarı ışık olduğu belli ancak internette harddisk veya başka etkenlerden kaynaklandığını söyleyenler var. Ne kadar doğrudur?

Makina tamamen ölmüş müdür? Tamir edilse gider mi? Tamir eden arkadaşlar nereyi tavsiye eder? En önemlisi tamiri tavsiye eder mi?

Bu mübarek günlerde oruçlu iken insanın beyni dönüyor gerçekten. Yardım ederseniz çok makbule geçer.
Sınıfı ortalama ile geçtim. Fakat hocalar aracılığı ile tek zayıf dersim olan Matematik için ortalama yükseltme sınavına gireceğim. Eğer bu sınavdan 0 gibi bir not alırsam ne olur? Sınıfta kalırmıyım? Normalde 1 iken notum geçiyorum. Her kafadan farklı ses çıkıyor...
40 yıldır Düzgün bildiğim DH düzgün çıkmadı.

Umarım bu açtığım konuda kapanmaz.
Geçenlerde E74 hatasını alan Falcon boardlı Xbox360'ımı Xclamp ve Heatgun yöntemiyle hayata döndürdüm. Döndürdüm döndürmesine ancak kasanın resmen ağzını burnunu dağıttım. Fakat oturduğum yerde sürekli cam açık ve bu da aşırı toza neden oluyor. Xboxun daha kötü hatalara yol açmasını istemediğimden bir kasanın içine koymak istiyorum. Fakat kendi kasası extra fanlar geldiği için küçük geliyor. Ayrıca anakartın altında bulunan Xclamp vidaları kasayı yukarı kaldırarak tam oturmamasını sağlıyor.
Resim:

Deniyeceğim yöntemler:
[X]Kasa dışından xclamp vidalarını montelemek.

Sizden ricam ise bana yardımcı olmanız. Şunu oraya değilde buraya koyarsan veya şöyle bir yol uygularsan kasaya daha iyi oturtursun yada küçük bir bilgisayar kasasına montele yada kasaya şunu yap gibi fikirleriniz ile yardımlarınızı bekliyorum. Ve tabiki hatalarım olursa onuda söylemenizi rica ediyorum. Fikirlerinizi bekliyorum. Küçük bir yardım topiği olarak düşünebilirziniz. Umarım yetkili arkadaş gene ''Bozulan Konsollar'' konusuna yönlendirmez..

Deniyeceğim yöntemler bölümünde ''X'' ile gösterdiklerimi deniyeceğim. Aldığım sonuçları size bildiricem. Ayrıca sizin fikirleriniz ile güncellenicektir...

Yardım eden herkeze şimdiden teşekkürler. İyi forumlar.
13 Mart' ta bizi bekliyen fevkaladenin fevkinde olan oyunumuz Resident Evil 5'in sevenlerine iyi bir haberi var!

Sınırlı sayıda ''Kırmızı Xbox 360'' üretileceği haberi verildi.

Konsolumuz:

İçindekiler:

-120 GB HDD

-Sınırlı Üretim Kırmızı Renkli Kablosuz Kontroller

-Siyah Renkli Xbox360 Mikrofon- Kulaklığı

-''Resident Evil 5'' Premium Teması (İnsan bari oyununu koyar. ]

Satışa 399$ gibi bir fiyat ile sunulacak. Türkiyeye ne kadara gelir yada en önemlisi gelir mi?Pek bilinmez...
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 858
İkinci El Bölümü Mesajları: 65
Konularının görüntülenme sayısı: 14.024 (Bu ay: 81)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 13 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.