Şimdi Ara

Samsung SWA-8500S Arıyorum (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
624
Cevap
22
Favori
47.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hangi sitede var, ben bulamadim. Hw-650t/tk modelim. Bununla uyumlu mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • szr_trace S kullanıcısına yanıt
    Uyumlu ama malesef bitmiş. Hepsiburada'da satışta idi. Ara sıra takip edin.
    https://www.hepsiburada.com/samsung-swa-8500s-tk-kablosuz-arka-hoparlor-p-HBV00000BGRTM?magaza=Emin%20Teknoloji
  • merhaba arkadaşlar. samsung hw-n400 soundbarı olupta satmayı düşünen varsa benimle iletişime geçebilir.
  • mdemirbozan57 kullanıcısına yanıt
    3.1 ch olan hw-m550 var isterseniz qr70 aldığım için boşta şu an. Daha ilana koymadım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Swa-8500s veya 9000s şuanda Türkiye de satan yok sanırım heryere stok bitmiş.

• -Rohan- kullanıcısına yanıt
    Hocam ne istiyorsun m550 icin. Ozelden yazarmisin

• LordMurat55 kullanıcısına yanıt
    Boos bilişime sorun isterseniz. Ama 20 ika 30 gün temin süresi olabiliyor. Ben ordan almıştım.

• -Rohan- kullanıcısına yanıt
    Onların da uzun sürede geleceğini tahmin ederek kendim amazon dan siparişi verdim. Bakalım nasıl çıkcak.

https://urun.n11.com/2arti1-ev-sinema-sistemi/samsung-kablosuz-arka-hoparlor-kiti-swa-8500s-P445376083

Son 5 ürün 750tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HattiHitit -- 28 Ağustos 2020; 0:22:53 >
  • HattiHitit kullanıcısına yanıt
    Hw-q800t ile uyum sorunu yaşar mıyım acaba. 750 TL çok iyi fiyat.

• 5 Ağustosta Amazon usa den verdiğim siparişim Amazon un bugün için vermiş olduğu teslim tarihine göre elime geçmedi. Aramex ile gönderdiklerini söylüyorlar. Aramex den tracking no ile sorguladığımda gönderinin ellerine geçmediğini söylüyorlar. Gönderi takibinde de ne Amazon nede aramex in sayfasında 5 ağustos tan beri bir güncelleme yok. Bu durumda izlemem yol nedir? Yardımcı olursanız sevinirim

Samsung'un yabancı q800t tanıtım sayfaları uyumlu olduğunu yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HattiHitit -- 28 Ağustos 2020; 13:46:9 >
  • Kit K kullanıcısına yanıt
    Amazon e iletisim kurcan hocan. Baktin cevap vermiyor kart itirazinda bulunursun. Ama amazon cevap verir ve iadeni yapar. Hatta 1 hafta sonra kargon gelse bille olsun hediyemiz bile derler.

• Samsung SWA-8500S in SWA-9000S arasındaki farklar ve uyum tablosunu Samsung Community de bir kullanıcı paylaşmış, faydalı bir bilgi, burada bulunsun istedim. (Çevirisi Google ile yapılmıştır, orijinalini şu linkten okuyabilirsiniz:)

https://eu.community.samsung.com/t5/audio-video/swa-8500s-vs-swa-9000s/td-p/1499019

Fiziksel farklılıklar var: 9000'lerin hoparlör birimleri 8500'lerden biraz daha büyük; bunun nedeni, ikincisinin 8500'lerin 2 "hoparlörü yerine 2.1 / 4" orta kademe hoparlörü olmasıdır.
    Her iki model de belirli bir 54W sağlar
    Samsung, 9000'lerin gelişmiş dahili BASS yanıtına sahip Sound + Soundbar'lar için özel olarak tasarlandığını öne sürüyor.
    9000'lerle bağlantıyı kolaylaştırmak için aşağıdaki modellerle birlikte verilen bir kablosuz dongle kullanılmalıdır
    8500'lerin böyle bir dongle'ı yok çünkü dahili WiFi'ye sahip olmayan Soundbar'lara bağlanabilir.
    Samsung, her biri için bir uyumluluk tablosu yayınlamaktadır:
    Uyumluluk:  SWA-9000S Kablosuz Arka Hoparlör Kiti aşağıdaki Samsung Soundbar'larla uyumludur (tümü ayrı satılır) -

MS Serisi:  HW-MS550, HW-MS560, HW-MS650, HW-MS651, HW-MS660, HW-MS661, HW-MS6500, HW-MS6501, HW-MS6510, HW-MS6511, HW-MS750, HW-MS751 , HW-MS760, HW-MS761

N Serisi:  HW-N850

Q Serisi : HW-Q80R

Uyumluluk:  SWA-8500S Kablosuz Arka Hoparlör Kiti aşağıdaki Samsung Soundbar'larla uyumludur (tümü ayrı satılır) -

M Serisi:  HW-M450, HW-M4500, HW-M550, HW-M560

N Serisi:  HW-N450, HW-N550, HW-N650

R Serisi:  HW-R550, HW-R650

Q Serisi : HW-Q60R, HW-Q70R

Bilginize, 9000'ler 8500'ler için belirtilen Soundbar'lara bağlanır (birlikte verilen Dongle'ı kullanmazsınız)
    PRO'lar:

Mevcut model olan 9000'ler, kolaylıkla temin edilebilir.

8500'ler daha ucuz

Eksileri:

Sound + aralığı için özel olarak tasarlanan 9000'ler, 8500'lerde belirtilen ses çubuklarıyla birlikte kullanıldığında belirli frekanslarda eksiklik olabilir, ancak farkı görmeniz için size meydan okuyorum.

8500'ler üretilmiyor, bu yüzden yenisini almak zor olabilir.

Samsung Türkiye sayfasında da SWA-9000S ile uyumlu olduğu yazıyor, kullanıcı deneyimlerini okumak lazım...
    https://www.samsung.com/tr/audio-video/hw-q800t/

• marcelor kullanıcısına yanıt
    @marcelor bilgi için teşekkürler. Zaten bu süreçte customer service ile defalarca yazıştım. Fakat hiç bir ilerleme olmadı. En iyisi ücret iadesi için talepte bulunacağım. Artık gelir veya gelmez görürüz.

• MS650 soundbar ile SWA-8500s ile uyumlu mudur. Alsam kullanabilirmiyim.

750tl çok ucuz neden böyle ? Satıcısı bossbilişim değil bilinmedik bir satıcı. Birkaç hafta önce aldım 1400tl den n11 üzerinden şimdi 750tl bunlar tüketiciyle dalga mı geçiyorlar yazık günah yarım milyardan fazla param çöp oldu
  • Kit K kullanıcısına yanıt
    Bende de ma651 var. Yukarıda tayaydın’ın mesajına göre uyumlu değil. Uyumlu olan kılavuzdakine göre 9000s serisi. O da maalesef bulunmuyor.

• Merhaba arkadaşlar. Bu hafta HW-Q800T/TK modelini aldım ve kullanmaya başladım. Ürünü araştırırken türkçe inceleme falan bulamadım maalesef. Ben de kısıtlı ingilizcem ile yabancı kaynaklardan edindiğim bilgiler ışığında tercihte bulunmak zorunda kaldım. İşten güçten dolayı çok kurcalayamasam da yaptığım kısa denemelerin sonunda memnun kaldığımı söyleyebilirim. Ev apartman evi olduğu için sesi sonuna kadar sadece bir defa açabildim ve herhangi bir ses bozulması farketmedim. Basslar bir odyofil için çok derin olmayabilir ama beni tatmin etti açıkçası. Televizyonum 9 yıllık olduğu için cihazın barındırdığı teknolojileri tam anlamıyla kullanabildiğimi zannetmiyorum. Önümüzdeki aylarda televizyonumu değiştirirsem gelişimleri sizlerle paylaşırım.
    Cihaz ile beraber SWA-9000S/TK kablosuz arka hoparlör seti almayı düşündüm fakat herhangi bir yerde satışını göremedim. Samsung Türkiye ile yaptığım görüşmede ürünün aksesuar sınıfına girdiği için sürekli getirtilemediği, dönem dönem getirtilip piyasaya verildiği söylendi. Bir sonraki dönem tarihini sorunca cevap alamadım maalesef. Az önce de Samsung Türkiye ile yaptığım görüşmede cihazımın SWA-8500S/TK modeli ile uyumlu olup olmadığını sordum. Telefondaki arkadaş beni bir kaç dakika beklettikten sonra herhangi bir test verisine ulaşamadığını, ulaşıldığı takdirde tarafıma dönüş yapılacağını söyledi. Eğer aranızda HW-Q800T/TK ile birlikte SWA-8500S/TK kablosuz arka hoparlör seti kullanan varsa sonuçlarını benimle paylaşırsa memnun olurum. Ya da bununla ilgili bilgisi olan arkadaşlar da fikirlerini paylaşsın lütfen. İyi günler dilerim.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.