Şimdi Ara

Samsung SWA-8500S Arıyorum (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
624
Cevap
22
Favori
47.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ürün elinize geçti mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kit K kullanıcısına yanıt
    Evet dun teslim aldim. Unutmusum yazmayi. Sorunsuz kurdum. Kurulum zaten basit. Netflix haricinde youtubeda destekliyormus. Iyi oldu.

Kutusuda baya kucukmus bilseydim ese dosta rica ederdim. Bir suru vergi kargo verdik 🙂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marcelor -- 8 Ağustos 2020; 21:29:10 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • marcelor kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Kurulumunu multiroom uygulamasından mı yaptınız yoksa soundbar kumandasından mı. Ayrıca netflix de filmlerde ses kısmında 5.1 gözüküyor mu. Sadece priz için dönüştürücü mü kullandınız. Bu arada benim sipariş hala havada uçuyor
    Bende projeksiyon var onunla birlikte performansını merak ediyorum.

Kumandadan ses tusuna basili tutarak kurdum. Netflixte daha oncede 5+1 sesler gozukuyordu ama acik olsada ses alamiyordum dogal olarak suan gayet iyi ses aliyorum ve memnunum.

Evet sadece priz donusturucu taktim. Voltaj dusurucu yok. Demekki gerek yokmus.

• 8500S için ayaklık lazım banada bende n11 den aldım şuan kullanıyorum ama ayak işini nasıl hallettiniz ? yotubede 5.1 desteklemez bu arada youtube stereo ses çıkışı sağlar çoğu tv de ve media box ta. Bilginiz olsun.
  • WatchAndLearnn kullanıcısına yanıt
    https://www.hepsiburada.com/ultimate-hoparlor-ayagi-spg-100black-p-EVULTIMATESPG100?magaza=Umut İnternet&wt_gl=cpc.6807.dsa.elk.ev-elektronigi-nontv-ev-sinema-sistemleri&gclid=Cj0KCQjwvb75BRD1ARIsAP6LcqtydlcyJA7BheSabkxR5OiMrI3PatnSUGWQ4opSmt5gNfJ2yrUYCtYaApHWEALw_wcB bu ürünü aldım. İşimi görüyor 176 tl ye aldım.Ama orta yerindeki plastiklerde sorun olabiliyor bende bantladım 😁 Bir de uygun vida ve somun alın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Rohan- -- 9 Ağustos 2020; 22:19:4 >

• -Rohan- kullanıcısına yanıt
    Anladım uygun vida somun felan nereden temin edebiliriz peki artık bişiler bakacam bende hiçbirisi tam uyum sağlamıyor sanırsam.
    Hırdavatçılar da bulabilirsiniz.Akşam bağlantı fotograflarını atarım

• -Rohan- kullanıcısına yanıt
    Valla sevinirim çok iyi olur.
    Ayak için o kadar para vermeyin. Elinizden geliyorsa yapabilirsiniz.
    Evde mdf ve alüminyum boru vardı. Onları kullanarak kendim yaptım.
    Mdf kısmını 25 cm kare şeklinde kestim. Tam ortadan panç ile deldim. Boruları ise 105 cm yükseklikte kestim. Sıcak silikon ve vida yardımı ile sabitledim. Kabloları ise ortasından geçirdim.
    Sprey boya ve cıvata alarak 20 tl'ye çözdüm işi. Samsung SWA-8500S Arıyorum Samsung SWA-8500S Arıyorum

• yozturk Y kullanıcısına yanıt
    Güzel olmuş elinize sağlık ama ben yapamam bu tarz işler hazır alacağım o yüzden uygun fiyatlı bir şeyler baktım.
  • Bir örnekte benden...
    Benimde evde fotoğraf, video işleri için kullandığım ışık kaynaklarının ayakları vardı, uçlarınada bişeyler uydurdum. Şimdilik geçici olarak bununla idare ediyorum... Bununla beraber daha dekoratif ürünlerde aramıyor değilim. Neticesinde salonunuzda bir dekor olarak sabit duracak...
    Samsung SWA-8500S Arıyorum

Samsung SWA-8500S Arıyorum Samsung SWA-8500S Arıyorum vida ve somun bağlantısı bu şekilde yaptım. hırdavatçıya bir tane hoparlörü götürün uygun vida ve somun bulursunuz.👍

• Anladım teşekkür ederim yardımlarınız için.
  • Ben sonorous sp 300 modelini 179 liraya hb den aldım. Arkasında direkt kolonları takmak için primler var. Ekstra vida somun gibi şeyler gerekmiyor. Ayakları aldık da siparişim hala usa den çıkmadı. Bu aramex ne boktanmış.

8500S hoparlörlerine direk uyar mı acaba ?
    Bu resim belki bir fikir verir.

O yuvarlak tekerlek ne anlamadım vida olması gerekmezmi neyse teşekkür ederim.
  • Mi box s 4k yı soundbar ın hdmi in girişine bağladım ve ses ayarlarından dd, dd+ ve dts aktif ettim. Netflix de seslendirme kısmından 5.1 seçtiğimde ses alamıyorum fakat normal seslendirme seçtiğimde problem yok. Soundbar ım MS650 ve 9000s sorround spikerler bağlı değil. Henüz gelmediler Sormak istediğim şu. Sorround spikerler bağlı olmadığı için mi 5.1 ses alamıyorum. Duyduğum kadariyle netflix bağlı olduğu cihazın yapısına göre destek veriyormuş. Bu durumda soundbar ım sorround özelliği henüz sağlamadığı için mi 5.1 sesi alamıyorum

O pim sabit ve kolonun arkasındaki yuvaya takılıyor

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.