Teğmen
21 Şubat 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 65 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Bir süredir kullandığım 70mai lite modeli araç kameramın ingilizce sesi rahatsız etmeye başladı. Bununla ilgili 4pda Rus sitesinde seslendirme editlemesini gördüm ve uygulamaya karar verdim. Cihazın yazılımını editleyerek türkçe sesleri yazılıma ekledim. Ve başarılı oldum. Sizde bu şekilde kullanmak isterseniz benim yapmış olduğum türkçe ses eklenmiş cihaz yazılımını güncelleyerek cihazı türkçe anons ile kullanabilirsiniz.

KURULUM TALİMATI :

Cihazınızın yazılımını güncellemek için linkteki dosyayı indirdikten sonra zip içindeki FW_DR0010.bin dosyasını hafıza kartınızın ana konumuna atıyorsunuz daha sonra cihaz kapalıyken hafıza kartını takıp güç kablosunu takınca cihaz otomatik yazılımı güncelliyor ve daha sonrasında sesli uyarıların hepsi türkçe oluyor. Seslendirme Google asistan ile yapılmıştır.

NOT: Cihazın menüsü ingilizce olan (International) sürümü içindir. Menüsü çince olan cihazlar için denenmemiştir. cihazı benim belirttiğim şeklin dışında güncellenmeye çalışırsanız cihazınız zarar görebilir. Bu konuda sorumluluk bana ait değil yapan kişiye aittir.

70MAI İNGİLİZCE SÜRÜMÜ İÇİN TÜRKÇE SES EKLENMİŞ YAZILIM : https://disk.yandex.com.tr/d/KseJfDMQmGK-mg

ORJİNAL YAZILIMA DÖNMEK İSTEYENLER İÇİN LİNK : https://disk.yandex.com.tr/d/WI5XhbMnawU52A

Bir kitap 2500 TL'ye satılır olmuş.

ÜLKEDE KRİZ YOK KERİZ VAR BENCE

ÇOK DERİN İRONİ İÇERİR SAZANLAR ATLAMASIN
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Man Adası iftiraları" nedeniyle Cumhurbaşkanı Erdoğan'a 130 bin lira tazminat ödemesine karar verildi.

NOT: Bu paraları nerden buluyor soruşturulsun.
İzmir'de özellikle gece belli bir saatten sonra iç körfezden kente yayılan ağır lağım kokusu, şehrin üzerine kabus gibi çöktü. Kentin her yerinden hissedilebilen koku, sıcak yaz gecelerinde biraz olsun serinleyebilmek için kendisini balkona atan vatandaşların adeta korkulu rüyası haline geldi.

İzmirin CHP li seçmenleri neden sesiniz çıkmıyor. Ülke bok koksun ama chp ye laf gelmesin mi diyorsunuz
CHP LİLERİN YENİ SLOGANI NE OLSUN SİZCE ?

1: SENİ HALİFE YAPTIRMAYACAĞIZ..

2: SENİ PADİŞAH YAPTIRMAYACAĞIZ..
Millet seçimini Başkanlıktan yana yaptı. Başkanlıktan sonra padişahlık mı gelsin acaba. siz ne dersiniz?
KILIÇTAROĞLUNUN YALANCILIĞI MAHKEME KARARIYLA BİRKEZ DAHA TESCİLLENDİ.

MAN ADASI HAKKINDA SÖYLEDİĞİ YALAN VE ATTIĞI İFTİRALAR SEBEBİYLE 110 BİN TL Sİ CUMHURBAŞKANINA OLMAK ÜZERE TOPLAM 197 BİN TL TAZMİNAT ÖDEMEYE MAHKUM EDİLDİ.
Muharrem İnce, rozeti Kılıçdaroğlu'na emanet edince "tarafsız" oluverdi.

Meğersem tarafsız olmak için bütün keramet rozetteymiş

Kemal kılıçtaroğlu nu duydunuz mu aday olmuyorum namusuma şerefime düşkün birisiyim diyor

Kendi adayını açıklarken bu şerefsiz namussuz bizim adayımız mı diyecek çok merak ediyorum

Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 324
İkinci El Bölümü Mesajları: 17
Konularının görüntülenme sayısı: 26.402 (Bu ay: 419)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 185 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.