Şimdi Ara

Samsung SWA-8500S Arıyorum (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
624
Cevap
22
Favori
47.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kodi de dts 5.1 filmler de arka kitlerden pek randıman alamıyorum bir bilgisi olan varmı. Tv sony xd8505 soundbar samsung m550

Edit: Soundbarım 2.0 dts desteklediği için arka kitler streo çalışıyor. Tüm ripler nerdeyse dts5.1 sadece dd ve dd+ çalışıyorlar. Anlaşılam soundbarı da değiştirmek gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Rohan- -- 13 Ağustos 2020; 19:17:21 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kit K kullanıcısına yanıt
    Anladım. Arka kitler olmadan standart modda izlersen 3.1 kanal verir ama arka kitler dahilse sisteme 5.1 izlersin.
  • WatchAndLearnn kullanıcısına yanıt
    Kitler var zaten dtsde sorun var.Sizde q70 vardı heralde uygun bulursam alabilirm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Rohan- -- 13 Ağustos 2020; 21:22:10 >
  • -Rohan- kullanıcısına yanıt
    DTS 5.1 destek sağlıyor diye biliyorum ama yarın test edip güncellerim.
  • 2.0 kanal soundbarınız varsa 5.1 kanal alamazsınız. Bende Q70 var 5.1 DD ve DTS gayet sağlam ve güçlü sesler alıyorum. İmkanınız var ise R650 alabilirsiniz 3.1 kanal 2 kanalda arka kitler 5.1 izlersiniz...
  • Aynen bende öyle yaptım qr70 aldım. Üstüne birde nvidiashield pro aldım işim bitti böylelikle.

• samsung 8500s ihtiyacı olan varsa hepsiburada'da çok iyi fiyatla satışta. Ben bir tane kaptım.
  • HattiHitit kullanıcısına yanıt
    Yuhhhh 500 tl

• Samsung SWA-8500S Arıyorum

Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok iyi fiyat kaçırmayın valla. Biz pahalı aldık ama pişman değiliz😊

• marcelor kullanıcısına yanıt
    Yuh ki ne yuh; 2 hafta önce aldım ben

• 1400tl ye aldım ben de bu ne cidden şaka mı bunlar ?
  • 100 dolarlık bir ürün nasıl bu fiyata satılıyor ? dolar şuan zaten ne kadar üstüne gümrük ek vergileri eklemediler mi ? Bence kaçak gelmiştir bu yoksa bu fiyata inanılmaz bir rakam...
  • Baktım hepsiburadada bulamadım ürünü çıkmıyor ne yazık ki ? Fiyatına kendim bakacaktım ama ürünü bulamıyorum.
  • Bitmis galiba

• Sahibindene 1000 tl den koymuşlar fırsatçılar

• Ya yanlış girilmiş fiyattan satıyorlardı yada birkaç adet koydular tanıdık felan varsa direk çeksin diye aksi halde 400 küsür tl ye satılamaycak bir ürün...
  • Samsung SWA-8500S Arıyorum

Ben verdim geliyor bile

• Yada samsung türkiye bayilere yanlış fiyattan verdi

• Yanlışlık falan yok. Satıcı firma Samsung bayii. Bu konuda şikayet vardı. Sanıyorum samsung bir jest yaptı.
    Bu fiyattan beklemesem de 700-800 fiyat bandında bir fiyattan beklemedeydim döviz kuru artışlarını vb. dikkate alarak.
    Samsung fiyat politikasını Avrupa, ABD fiyatlarıyla karşılaştırmayın. Türkiye'de Samsung ürünleri genelde Avrupa ve ABD'den
    ucuz olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HattiHitit -- 23 Ağustos 2020; 18:29:1 >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.