Şimdi Ara

Samsung promosyon koduyla aldığım ürünleri iptal etti!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
1.914
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 25 Ocak 2018 tarihindehttps://shop. Samsung.com/tr/ adresinden İş Bankası İşCep kampanyası promosyon kodu ve Samsung ocak ayı hediye çeki (5000/1000) kullanarak, sipariş numaraları; 101389, 101394, 101402, 101406, 101436, 101440, 101467 ve 101471 olmak üzere 8 adet Samsung Galaxy note9 128 GB (Okyanus mavisi / sm-n960fzbatur) sipariş verdim. Sipariş verdiğim ürünlerin hediyesi olan
    Samsung ikili kablosuz hızlı şarj cihazı (siyah - ep-n6100tbegww) sepete eklenmediğini ve faturanın böyle kesildiğini görünce müşteri hizmetlerini arayarak durumu bildirdim ve şikayet kaydı oluşturttum.

Yaklaşık 30 dakika içerisinde müşteri hizmetleri beni arayıp tarafıma; siparişlerde aynı anda promosyon kodu ve hediye çeki kullandığım için, siparişlerimin iptal edileceği söylendi. Sipariş vermeden önce hem İş Bankası İşCep kampanya koşullarını hem de Samsung ocak ayı hediye çeki kampanya koşullarını okudum ve promosyon kodu ile hediye çekinin bir arada kullanılamayacağı maddesi ile karşılaşmadım. Tarafıma müşteri hizmetlerince siparişlerimin iptal edileceği beyan edildikten sonra tekrar kampanya koşullarını kontrol etmeme rağmen böyle bir maddeye rastlamadım.

Bu durumda izlemem gereken adımlar nelerdir.Tuketici hakem heyeti veya savcılığın ne gibi bir faydası olur?Sonucta 40 bin tl kredi çekerek aldim bu cihazlari ve ben kampanya kosullarina göre hareket ettim.Krediden zarar edeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hmm

Siz samsung iş cep konusunu açıp, herkesten kod isteyip, sistemin bir açığı olduğunu anlayanlara cevap vermeyen arkadaşsınız galiba, yanlış mı hatırlıyorum

• sizde biraz cılkını çıkarmamış mısınız hocam. 8 adet bildiğiniz ticari alım. Öte yandan ses etmeseydiniz ürünler geldikten sonra bu itirazı yapabilirdiniz.
  • dükkan nerede hocam, gelelim telefon alalım senden, yabanci değilmissin, toptan mal çekenlerdensin
  • Dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olma durumu yani

• Bu samsung un sitesini kim yaptıysa zaten bug dolu. Geçen ay galaxy watch kulaklık hediyesi veriyordu. Hediye kulaklığın rengini sepette değiştireyim derken yeni rengi ikinci hediye olarak ekledi. Nasılsa göndermezler diye bırakmıştım öylece ama göndermişler iki kulaklığı da hediye olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: murmuro

Dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olma durumu yani
    Puhaha

• ticari amacla kullanıldıgı anlasılmıs ve iptal etmişler hocam bunu nesi tuhaf
  • İşte bunlar hep açgözlülükten...
  • 40 Çektin üzerine 5-10 kar edicekken elinde patladı demek :))

az sömürseydiniz böyle sorunla karşılaşmazdınız , forum olarak çılkını çıkarttığımız için herşeyin olağan sonuç olmuş
  • Bazen Uyanıklıkta işe yaramıyor.. Elinde Patlayabiliyor...
    Kredi zararı Büyük olabilerrrrrr

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi olmuş sana

• Suistimal etmişsiniz hocam 8 tane nedir tabi göndermezler

• Bilader hem açtığın konuda kod toplamaya çalıştın kimseye olayı söylemeden, hem aşırı sipariş vererek süistimal etmişsin, hem de gelmiş burda dert yanıyorsun, burdan duyacağın sadece fırça ve azar olur bilesin.

• Ahahahaha çok üzüldüm hahaha

• kaça geliyoki kodlarla bukadar çok alıyorsunuz

• Puahahahahah
    (Sıcak fırsatlarda bi şeylerin cılkını çıkarıp elinde patlayanlara genel tepkim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disisteyenbiri -- 28 Ocak 2019; 16:58:31 >
  • Az bile olmus ticari amac gutmek yasaktie boyle promosyonlar markette bile urunu belli sayi ustunde alinca gecirmiyolar

• Kredi çekip telefon alıp bunları satıp krediyi kapatmak da güzelmiş...
  • Kaça geliyordu note9

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.