Şimdi Ara

SAMSUNG NX SERİSİ ANA BAŞLIK (520. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.609
Cevap
94
Favori
424.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 518519520521522
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    çok teşekkürler ...
  • MrKhan kullanıcısına yanıt
    bendeki de 1A
    Bende ki de 1A.
  • bu durumda bize ürünün orjinal şarj aletini göndermediler mi acaba. yada kahverengi olanlarda 2A alet mi çıkıyor. bi de beyaz olması işkillendirdi beni.

aranızda kahverengi makinesi olan var mı ?
  • Bende bir beyaz bir siyah NX300 var, siyah olandan siyah, beyaz olandan beyaz 1A adaptör çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrKhan

bu durumda bize ürünün orjinal şarj aletini göndermediler mi acaba. yada kahverengi olanlarda 2A alet mi çıkıyor. bi de beyaz olması işkillendirdi beni.

aranızda kahverengi makinesi olan var mı ?

orjinal samsung şarjı ise sorun olmaz , hatta daha hızlı şarj eder ve daha degerlidir , ama orjinal samsung degilse o zaman bilemem ...
    ben de kahverengi var ve siyah 1a adaptör var içinde
  • şarj orjinal samsung, kablo beyaz, adaptör beyaz ve 2A çıkışlı. 2 a olması elbet daha güzel olabilir ama daha fazla akım veriyor diye pili şişirmesin :)

bimeks son kazığını attı bize bu durumda.
  • quote:

şarj orjinal samsung, kablo beyaz, adaptör beyaz ve 2A çıkışlı. 2 a olması elbet daha güzel olabilir ama daha fazla akım veriyor diye pili şişirmesin :)

Fazla akım veriyor diye bir sorun olmaz merak etmeyin, akım verilmez çünkü çekilir.
    Siz isterseniz 5a adaptör kullanın cihaz bunun çekebildiği kısmını kullanır 1a çekebiliyorsa 1amperde şarj olur cihazınız herhangibir zarar görmez içiniz rahat olsun, güle güle kullanın.
  • quote:

şarj orjinal samsung, kablo beyaz, adaptör beyaz ve 2A çıkışlı. 2 a olması elbet daha güzel olabilir ama daha fazla akım veriyor diye pili şişirmesin :)

Orjinal ise 2A modelinin fitatı çok dah pahalı haberiniz olsun :)
  • blackas B kullanıcısına yanıt
    üstünde karekod var, okututm şimdi çıkansonucu nete arattm bu kod çıkıyor. GH44-02802A

acaba adaptörü bozuktu da onun yerine mi bunu gönderdiler.
  • tasshelhoff kullanıcısına yanıt
    Gözünüz aydın.Doğum anına girdiniz mi?Ben bir arkadaşımın isteği üzerine doğum anına şahit oldum çok acayip bir duygu.Sezaryen ile doğum yaptı hangi çok çabuk çekimler yaptım bulanık çıkanlar da oldu net olanlarda ama müthiş bir heyecan gerçekten...
  • @antking
    Çok teşekkür ederim...

@tasshelhof,@giresunlu_28

Geçen hafta benim de bir kızım dünyaya geldi ve doğumunu çekmek istedim ama doktor teyze sokmadı içeri. Bayılırsın falan uğraşamayız seninle dedi. Ben de boynunu büküp olay yerinden ayrıldım. Aslında nasıl bir duygu olacağını çok merak ediyordum.. Kısmet, bir dahakine artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 45 mm lensimi ve nx 300 makinemi satıyorum almak isteyen olursa iletişime geçebilir, set veya ayrı ayrı satabilirim. Her ikisi de garantili.
    Gövde 650, lens 280 lira fiyat düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gezfotek -- 11 Nisan 2016; 17:19:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

üstünde karekod var, okututm şimdi çıkansonucu nete arattm bu kod çıkıyor. GH44-02802A

acaba adaptörü bozuktu da onun yerine mi bunu gönderdiler.

orinal gibi duruyor , daha iyi bir şarj aleti yani ...
  • blackas B kullanıcısına yanıt
    Merhaba çok güzel bir fotoğraf yalnız bir yer dikkat dağıtıyor sağ üst köşedeki ağacı ordan kaldırsanız daha da etkileyici olur.500 px de göremedim kaç saniye pozladınız?
  • Normal doğum muydu sezaryen miydi.Ben doğum hastanesinde çalıştığım için sıkıntı olmadı çok kez ameliyathane ortamına girmişliğim var.Normal doğum biraz daha meşakkatli tabi.Gözünüz aydın ALLAH analı babalı büyütsün
  • quote:

Beyler bişey soracaım. Sizdeki şarj aletleri kaç amper çıkış veriyor ? 1A mı 2A mı ?

şimdi arkadaşa aldığımız nx300 geldi. benimki 1 diye kalmış aklımda ama onunki 2A geldi. kahverengi body beyaz kablo ve şarj aleti. benimki siyah ve kablo ve şarj aleti de siyahtı.

hacı benim malımı benden çok sahipleniyorsun :D Ayrıca bunu bana nie sormuyon da özel işimizi halka açık yerde ifşa ediyosun

bahsi geçen makine bimeks indirimi zamanda aldığım ikinci makine, 38 gün sonunda şükür gönderdiler.

ilk aradıklarında sadece kutusu açılmış bir ürün var kabul ederseniz gönderelim dediler. gönderin bi bakayım dedim. ürün geldi şarj aleti başka bir samsung :) şimdi detaylı baktım tabletlerin yanında verilen 2A'lık bir alet.

makina tertemiz, üstünde toz zerresi bile yok, flaşı omuz askısı vs var.

şimdi bu şarj aleti yüzünden iade mi etsem ne yapsam diyorum. olur da ilerde garantilik işimiz olur bunun adaptörü orjinal değil vs derler sorun çıkartırlar diye çekiniyorum. normalde ikinci makineyi istemiyordum ama ilk gelenin performansı fena değil gibi geldi, bunu da bi akrabama hediye edeyim diyorum.

siz olsanız ne yapardınız ? dediğim gibi makina üzerinde en ufak çizik vs yok gövdedeki kaplamasında bi aşınma vs söz konusu değil. paket içeriğindeki cd ler vs de eksiksiz duruyor. Kutu biraz yıpranmış ama o kadar olur :)

• 3 aylik fotografcilik hayatimda geldigim son nokta. Yorumlariniz?
    Bu mesaja eklenen görseller:

SAMSUNG NX SERİSİ ANA BAŞLIK
  • freelyman_1980 F kullanıcısına yanıt
    Elinize sağlık , güzel bir çalışma olmuş , gökyüzü , çimenler ve agaç çok iyi uyum sağlamış , böyle bulutlar çalışmayı her zaman güzel kılıyor , eleştiri olarak , Agaç üst köşeye çok yakın geldi , biraz daha küçük ve biraz daha altta olsaymış daha iyi olurdu , ayrıca agaç araları çok dikkat çekiyor (en azından ben hemen oraya bakıyorum)gök yüzü ile uyumlu degil , beyaz kalmış , orayı halletmelisiniz , birde yeşil tonu farklı geldi , böylede olabilir tabi ama ,sanki daha farklı bir yeşil tonu seçebilirdiniz ...
  • 
Sayfa: önceki 518519520521522
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.