Şimdi Ara

SAMSUNG NX SERİSİ ANA BAŞLIK (518. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.610
Cevap
94
Favori
424.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 516517518519520
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tasshelhoff

İyi dilekler ve temenniler için herkese teşekkür ederim. Kızı olan arkadaşına ayrıca tebrik ederim.oğlumun adı mete bu arada.

Ömürlü olsun. Mutluluk getirsin evinize. Benim adımda Mete. Cok guzel isim koymusun bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: krizalit17

bende de kız var üç gün önce doğdu fotoğrafları yavaş yavaş hazırlıyorum. İlki birazdan hazır....

Hadi gözün aydın. Kızlar babaya düşkün oluyor haberin olsun.

• soghan kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler... Herkes öyle diyor zaten ama büyük çocuğunda hiç eyvallahı yok: Erkek işte :)
  • Arkadaşlar lütfen bu konu ikinci el satış konusu değildir!!! Bu konu paylaşım konusudur. lütfen satacağınız ürünlerinizi ücretsiz ve komisyonsuz bölüm olan ikinci el bölümüne açabilirsiniz...
    Lütfen şahsi algılamayın genel olarak yazdım

SAYGILAR...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kod adı çökertme

Arkadaşlar lütfen bu konu ikinci el satış konusu değildir!!! Bu konu paylaşım konusudur. lütfen satacağınız ürünlerinizi ücretsiz ve komisyonsuz bölüm olan ikinci el bölümüne açabilirsiniz...
    Lütfen şahsi algılamayın genel olarak yazdım

SAYGILAR...

pardon hocam kaldırıyorum

• seker1adam kullanıcısına yanıt
    Niye satıyorsunuz makineyi memnun mu kalmadınız.
  • Bahtları açık olsun, Allah analı babalı büyütsün.

@tasshelhoff @krizalit17
  • quote:

Orijinalden alıntı: espial

Niye satıyorsunuz makineyi memnun mu kalmadınız.

yok hocam memnuniyetsizlikle alakası yok aksine cok begendim hatta forumdakilerle konuşmuştuk

başka bir amaç için satıyorum :)

• Arkadaşlar Macro ile ilgili çok güzel bir ek , makroya meraklı arkadaşlar link varken indirsin lütfen :)

..:: Macro Çekim Teknikleri ::..

SAMSUNG NX SERİSİ ANA BAŞLIK

burdan buyun ...

SAMSUNG NX SERİSİ ANA BAŞLIK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackas -- 9 Nisan 2016; 22:49:15 >

• soghan kullanıcısına yanıt
    pazartesi kararımı verip alıcam artık , bu arada sen L130 dan memnun musun eksik bir şeyler varmı sence ...
  • NX 300 (Ya da başka bir NX serisi olabilir) kullanan arkadaşlarımıza bir soru sormak isterim.

Video çekimi yaparken dokunmaktik ekranına basıp fotoğraf çekimi yapabiliyor muyuz? Umarım sormak istediğimi anlatabilmişimdir.

Lütfen denemediyseniz deneyip sonucunu paylaşabilir misiniz?
    Cevabınız ve yardımlarınız için teşekkürler şimdiden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SUAVI

NX 300 (Ya da başka bir NX serisi olabilir) kullanan arkadaşlarımıza bir soru sormak isterim.

Video çekimi yaparken dokunmaktik ekranına basıp fotoğraf çekimi yapabiliyor muyuz? Umarım sormak istediğimi anlatabilmişimdir.

Nx300 ile denedim. Video çekerken ekrana dokununca çekim yapmıyor.
  • blackas B kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: saygi

quote:

Orijinalden alıntı: SUAVI

NX 300 (Ya da başka bir NX serisi olabilir) kullanan arkadaşlarımıza bir soru sormak isterim.

Nx300 ile denedim. Video çekerken ekrana dokununca çekim yapmıyor.

Yardımınız ve cevabınız için teşekkür ederim. Sağlık olsun. :)
  • Elimdeki 10 ay garantisi devam eden 45 mm kendi satışa koyacağım arkadaşlar ne kadar fiyat yazmam uygun olur?
  • 250

• Merhaba arkadaşlar
    Bu konuyu uzun süredir sessiz ve derinden takip ediyorum :) Aynasız bir makine alma niyetim vardı, Samsung almadım Sony Nex aldım ancak konu çok aktif olduğu burada sormak istedim, umarım sorun olmaz.
    Fotoğraf konusunda bilgisizim, iso-wb-ev ile ilgili telefondan fotoğraf çekerken biraz bişey öğrendim ancak öğrenmem gereken çok şey var.
    Sizden fotoğraf konusunda bilgi edinebileceğim siteler önermenizi istiyorum. Hangi koşullarda nasıl çekilir, hangi ayarlar değiştirilirse nasıl olur vs vs gibi hem temel hem de detaylı bilgiler olursa çok çok iyi olur diye düşünüyorum. Sizin tavsiyeleriniz nelerdir?
    Teşekkürler.
  • Fenomenon kullanıcısına yanıt
    Youtube da birsuru içerik var hocam bu konularda. Fotoğrafçılık, temel fotoğrafçılık gibi anahtar kelimeleri aratırsaniz oldukça yararli birçok video var.

• Tecrübeli arkadaşlar 12-24mm lensi tavsiye eder mi?
    Nx300 kullanıyorum. Manzara ya da mimari yapıları çekmek için istiyorum ama kararsız kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackas

pazartesi kararımı verip alıcam artık , bu arada sen L130 dan memnun musun eksik bir şeyler varmı sence ...

Yavaş sadece. Kaliteli baskı olsun diye en ust ayarda basıyorum. Baska bir derdi yok. Bir ust modeli baski sayisi olarak daha fazla garanti veriyodu. Birde ekstra dan 1 siyah sise cikiyordu kutudan. Tarayici falan istersen ona gore ara modelleride var. Begendigini al. Eski 2 renk baski yapan cihazlar gibi degil. Aldigin en guzeli birde:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soghan -- 10 Nisan 2016; 20:17:10 >
  • 
Sayfa: önceki 516517518519520
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.