Şimdi Ara

Samsung Mini DV,VP-D353 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
0
Favori
24.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler ben daha dun metro grosmarket ten aldım bide yanın da 2gb sandisk SD memory + 4 tanede TDK MD verdi çatır çatır kullanıyorum cok memnunum sizlerede tavsiye ediyorum bi sorun olursada hemen yardımcı olmaya calısırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: pspworld

beyler ben daha dun metro grosmarket ten aldım bide yanın da 2gb sandisk SD memory + 4 tanede TDK MD verdi çatır çatır kullanıyorum cok memnunum sizlerede tavsiye ediyorum bi sorun olursada hemen yardımcı olmaya calısırım

samsung vpd353 aldığına eminmisin?
    sd kartla nasıl çalışır anlamadım!
  • quote:

Orjinalden alıntı: jeymisozi

ben siparişi verdim hadi hayırlısı ilk defa yurt dışından alışveriş yapıyorum çok heyecanlandım:) sorun çıkmaz inşallah hehe

Siparişi verdim demişsin. Batarya eline ulaştı mı? Herhangi bir sorun yaşadın mı? Eğer bir sorun çıkmadıysa ben de almayı düşünüyorum. Türkiye'de galiba bu bataryadan yok
  • walla bende siparişi verdim haala beklemedeyim.gelir nasıl olsa bi ara.gelince gerekli bilgiyi veririm burdan.
  • Arkadaşlar siparişi vereli 3 hafta oldu hala ses seda yok pilden, dün aldığım elemana mail attım ebay aracılığıyla 2 hafta önce yolladım gelir merak etme diyo.hala beklemekteyim.
    ters bi durum olursa hakkımızı nasıl arıcaz bilen varsa yazabilir mi?
    ebay dan paypal ile aldım...
  • evt kardes ben d363 sandım atladım konuya pardın
    quote:

Orjinalden alıntı: demirkolsinan

quote:

Orjinalden alıntı: pspworld

beyler ben daha dun metro grosmarket ten aldım bide yanın da 2gb sandisk SD memory + 4 tanede TDK MD verdi çatır çatır kullanıyorum cok memnunum sizlerede tavsiye ediyorum bi sorun olursada hemen yardımcı olmaya calısırım

samsung vpd353 aldığına eminmisin?
    sd kartla nasıl çalışır anlamadım!
  • quote:

Arkadaşlar siparişi vereli 3 hafta oldu hala ses seda yok pilden, dün aldığım elemana mail attım ebay aracılığıyla 2 hafta önce yolladım gelir merak etme diyo.hala beklemekteyim.

bende ebayden aynı yöntemle taşınabilir hdd almıştım American us mail diye bir yöntemle geliyor İstanbuldayım ve Kapı teslimi anlaşmama rağmen Topkapı cevizlibağdaki posta işleme merkezine gelmiş oradan bir çağrı geldi ve o evrakla birlikte gittim, kutuyu benim yanımda açtılar ve herhangi bir gümrük ücreti almadan sadece bir 1,75 ytl evrak parası alıp ürünü teslim ettiler. sonuçta geliyor ama bayada uzun sürüyor ben de bir ara gelmeyeceğini düşünmüştüm merak etmeyin ürün bu günlerde Tr ye gelmiştir, bundan sonrası Tr bürokrasisi..

• quote:

Arkadaşlar siparişi vereli 3 hafta oldu hala ses seda yok pilden, dün aldığım elemana mail attım ebay aracılığıyla 2 hafta önce yolladım gelir merak etme diyo.hala beklemekteyim.

@jeymisozi için rahat olsun.ürünlerin gelmesi baya bizaman alıyor bazen. en erken bir ürün 9 günde gelmişti bana en geç ise tam 45 gün sonra elime ulaşmıştı.o yüzden sen içini ferah tut.aldığın satıcının karnesi gayet iyi o işten ters bir durum çıkmaz.bende senin gibi beklemedeyim.
  • evet bugün itibariyle batarya elime ulaştı.bakalım nasıl çıkacak inşallah istediğim gibidir.
  • vay swapper hayırlı olsun kardeşim, darısı başıma.
    nasıl evine kadar mı geldi yoksa gümrükten mi aldın, ek masraf çıktımı vs.vs.:)
  • Merhaba Arkadaşlar,

Bu kameradan bir yakınımda var. BİM'den almış. Bu işlerden anlayan birisi olduğumu düşündüğü için () bir iki yardım istedi. Forumda ve diğer sitelerde biraz araştırdım, ama istediğim cevapları bulamadım. Size danışayım dedim;

1. Bu kameranın fotoğrafları nasıldır? Kaç megapikseldir (efektif) ?
    2. Kart olarak Memory Stick kullandığını duydum . Memory stick ve türevlerini sadece Sony'lerin kullandığını zannederdim. Ve işin kötüsü şu anda yaygın olarak bulunabilen Memory Stick Pro Duo, hatta Memory Stick Pro'yu bile kullanamıyormuş. Memory Stick zaten benim bildiğim 128 MB'in üzerinde yok. Bu konuda net bilgi verebilecek bir arkadaş var mı?

• quote:

vay swapper hayırlı olsun kardeşim, darısı başıma.
    nasıl evine kadar mı geldi yoksa gümrükten mi aldın, ek masraf çıktımı vs.vs.:)

@jeymisozi öncelikle saol.inşallah yakında seninde eline ulaşacağından eminim.ama sen çok takma kafana ek masrafmış gümrükmüşş.bu gelen küçük bir zarf bu yüzden sana hiçbir ek masrafı olmayacağından emin olabilirsin. zarf evime teslim geldi.seninde evine gelir sanırım çünkü bugüne kadar beni sadece koliler için ptt nin gümrük kısmına çağırdılar.bu tür zarf gibi ufak şeyleri hep evime kadar getirdiler.durum böyle.en kısa zamanda bataryana kavuşman dileğiyle
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dorax

Merhaba Arkadaşlar,

Bu kameradan bir yakınımda var. BİM'den almış. Bu işlerden anlayan birisi olduğumu düşündüğü için () bir iki yardım istedi. Forumda ve diğer sitelerde biraz araştırdım, ama istediğim cevapları bulamadım. Size danışayım dedim;

1. Bu kameranın fotoğrafları nasıldır? Kaç megapikseldir (efektif) ?
    2. Kart olarak Memory Stick kullandığını duydum . Memory stick ve türevlerini sadece Sony'lerin kullandığını zannederdim. Ve işin kötüsü şu anda yaygın olarak bulunabilen Memory Stick Pro Duo, hatta Memory Stick Pro'yu bile kullanamıyormuş. Memory Stick zaten benim bildiğim 128 MB'in üzerinde yok. Bu konuda net bilgi verebilecek bir arkadaş var mı?

eğer yanlış hatırlamıyorsam fotoğrafları 800*600 çözünürlükde çekiyor yani çok kalite fotolar beklemeyin.cep telefonundan çekmek daha iyi olacaktır sanırım :).memory stick konusunda ise malesef pro ve pro duoyu desteklemiyor.

• swapper bana hala pil ulaşmadı, sen denedin mi kaç saat gidio, aldığımıza değdi mi?
  • Arkadaşlar Ben de bu kameradan aldım ve biraz geç de olsa konuyu okuma şansını yakaladım.
    Ama ben sizden daha farklı bir şey istiyorum.
    Ben bu kameraya bir ayaklık,4-5 adet kaset, yine 4-5 adet yedek pil almak istiyorum istiyorum.
    Ve performansını arttırmak için yada bunların yanında bana faydası olabilecek ne gibi eklentiler almam gerekir?
    Birde ben kamerayı tv den çok kaliteli bi şekilde izleyebiliyorum. ama pc ye aktarıken usb den aktarınca kalite çok fazla düşüyo. bunun için fireware kartı diye bi kart gerekiyomuş bu koudada bilgisi olan varmı? bu kart bana ne derece yardımcı olabilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: od_che

Arkadaşlar Ben de bu kameradan aldım ve biraz geç de olsa konuyu okuma şansını yakaladım.
    Ama ben sizden daha farklı bir şey istiyorum.
    Ben bu kameraya bir ayaklık,4-5 adet kaset, yine 4-5 adet yedek pil almak istiyorum istiyorum.
    Ve performansını arttırmak için yada bunların yanında bana faydası olabilecek ne gibi eklentiler almam gerekir?
    Birde ben kamerayı tv den çok kaliteli bi şekilde izleyebiliyorum. ama pc ye aktarıken usb den aktarınca kalite çok fazla düşüyo. bunun için fireware kartı diye bi kart gerekiyomuş bu koudada bilgisi olan varmı? bu kart bana ne derece yardımcı olabilir.

kasedi ve tripdu herhangibir yerden alabilirsin,pili ise türkiyede bulman olanaksız sanırım o yüzden daha önce vermiş olduğum adresten yani ebaydan pil sipariş edebilirsin.şahsen ben ordan aldım.orhinal yanında gelen pilden 2 kat kuvvetli bir pil.adresi bu topic de bulabilirsin!!!
    görüntü aktarma sorununa gelirse ben de önce usb den aktardım fakat beni tatmin edecek kaliteyi alamadığım için bir firewire kartı aldım.eğer dvd yazıcın varsa çok kaliteli bir şekilde görüntüleri aktarıp dvd ye yazabilirsin gayet güzel oluyor.ha dvd yazıcın yoksa yine de firewire kartı ile kaliteli götüntü aktarımı yapabiliyorsun.640*480 çözünürlükte.

• quote:

swapper bana hala pil ulaşmadı, sen denedin mi kaç saat gidio, aldığımıza değdi mi?

@jeymisozi walla bi türlü deneme şansım olmadı bataryayı tatile çıktım ama daha şar bile edemedim ben pili.bakalım önümüzdeki hafta sanırım deneme forsatım olcak.ama geldiğinde pili kameraya taktımm kurcaladım baya orjinal pilden daha yawaş tükendiğini gördüm.sanırım güsel çıkacak batarya.sana haala ulaşmadımı peki batarya
    ?
  • dvd yazıcım var ama nasıl olacağını anlatırsan iyi olur... ben firewire kartı almayı düşünüyorum ama bi türlü bulamadım. bu kart hakkında bi raz bilgi verirsen sevinirim.
  • Şimdi bu kameradan 2 Haziran 2006'da BİM'den bende aldım. Aldığımın 2.günü şans ya kameranın zoom'u bozuldu. Ankara'daki bir Samsung Servisi'ne götürdüm. Zoom'un bozulduğunu onlarda anladı. Tamire aldılar. Kamera yaklaşık 25 gün sonra tamirden çıktı. Şimdi ise zoom'u fln gayet iyi çalışıyor. VP-353 sahibi olanlar şu sorularıma cevap yazarlarsa çok sevinirim çünkü birkaç şey kafamı gerçekten kurcalıyor:

1-) Easy Q tuşu aktif olduğunda çekim yaparken bazen karanlık ve ışığın fazla bulunmadığı ortamlarda lcd ekranda yani çekimde dikey mavi mavi çizgiler var çok fazla görünür değil ama neden böyle oluyor acaba? Easy Q ‘ü devreden çıkardığımızda bu sorun kalkıyor yine aynı şekilde DIS yani Digital Image Stabilizer’da aynı sorun var? Sizin kameralarda da bu soruna rastlanıyor mu? Yoksa Normal bişey mi?

2-) Çekim yaparken ve playerda çekimlerinizi izlerken kasetten bi motor sesi gibi ince bi ses geliyor herhalde kasedin motorunun sesi zannedersem tamire gitmeden önce yoktu böyle bişey rahatsız edici değil ama ses var sonuçta. Sizin kameralarda da böyle ses çıkarıyor mu?

3-) Son olarak bozulan zoom’u şimdi iyi çalışıyor fakat iç mekanlarda çekim yaparken salonda fln zoom yapıyorum belirli bir zoom ayarından sonra renk beyazlaşıyor ilgimi çekti renkler daha canlıyken donuk gibi oluyor. Sizce bunun sebebi ne olabilir?

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

• benimde bataryam tam 1 ayda elime ulaştı arkadaşlar. tam denemedim ama güzele benziyo..
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.