Şimdi Ara

Samsung Mini DV,VP-D353 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
0
Favori
24.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: velfecir

hayırlı olsun....yok yok çıkmaz...25 milyon nedir ki..direk gelir evine..keşke yanına hazır almışken lens falanda alsaydın şöye wideangle falan..10-15 dolar...kargodan tasarruf olurdu..

abi nedir bu geniş açı lens olayı ya biraz bahsedermisin?benim hiç haberim yok böle şeylerden??
  • biras önce buldum bahseettiğiniz wide angel lens ve tele lensi bizim vp-d353 modeli için ama fiyat çok uygun değil tabi benim için uygun değil.almak isteyen arkadaşlar şu linke göz atsınlar

http://cgi.ebay.com/WIDE-ANGLE-TELE-LENS-FOR-SAMSUNG-VP-D352-D353-D354_W0QQitemZ7623493221QQihZ017QQcategoryZ29964QQssPageNameZWD1VQQrdZ1QQcmdZViewItem

38,99$ lens kiti için + 17$ kargo ücreti =85 ytl gibi bir rakam ediyor.ama resimlere bakınca gördüm ki wide angle lens olsun tele lens olsun gerçekten çok işlevsel görünüyor. daha uygun fiyatlara bulan arkadaşlar olursa düşünülebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swapper -- 12 Haziran 2006; 23:39:04 >

• arkadaşlar hafıza kartı olayı nedir ya tam olarak net bilgi verirmisiniz. 1ggb lik 512 mb lik memori stick duo ,le video kaydı yaparmı desteklermi
  • Sevgili arkadaşlar!!!!
    Aranızda Bim'den Samsung D-353 alan varsa yorumlarını acil bekliyorum.
    Benim aldığım üründe çekim yaptıktan sonra izlerken,görüntüde çok ufak karelenme ve ekranda kısmi çizgi oluyor.
    Servisine sordum.Toz sekmesi olabilir dediler.Sizin ürünlerinizin çekim kalitesi nasıl?En kısa zamanda bi cevap alabilirsem bi sonuca varmış olacağım.
    Ürünü iade etmeyi bile düşünmekteyim.
    Cevaplarınızı bekliyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: enggunay

Sevgili arkadaşlar!!!!
    Benim aldığım üründe çekim yaptıktan sonra izlerken,görüntüde çok ufak karelenme ve ekranda kısmi çizgi oluyor.
    Servisine sordum.Toz sekmesi olabilir dediler.Sizin ürünlerinizin çekim kalitesi nasıl?En kısa zamanda bi cevap alabilirsem bi sonuca varmış olacağım.

walla arkadaşım benim makinede ne sekme ne atlama ne kare hiçbişi yok senin makinede sorun var sanırım,inşallah önemsiz bişeydir
  • quote:

Orjinalden alıntı: swapper

quote:

Orjinalden alıntı: enggunay

Sevgili arkadaşlar!!!!

walla arkadaşım benim makinede ne sekme ne atlama ne kare hiçbişi yok senin makinede sorun var sanırım,inşallah önemsiz bişeydir

Evet arkadaşlar...
    Bilginiz olsun diye sölüyorum.Bim'de satılan samsung d353 model kameramı geri iade ettim.Bu seride sorunlar mevcut olduğunu ve benimde bunları yaşadığımı anlatmıştım.Sizde görüntü kalitemize iyice bakın.Benden tavsiyesi!!!!!

• ARKADAŞLARIN YAZDIKLARININ ÇOĞUNU OKUMADIM ÇÜNKÜ YORUM YAPANLARIN BÜYÜK BİR KISMI D-353 HAKKINDA BİLMEDEN YORUM YAPTIĞINI DÜŞÜNÜYORUM. BEN BU KAMERAYI TAM OLARAK BİR YILDIR KULLANIYORUM VE MAŞALLAH HİÇ BİR SORUN YAŞAMADAN KULLANDIM VE KULLANMAYA DEVAM EDİYORUM. EĞER BİR SORUN YAŞANIYORSA KULLANICILAR TARAFINDAN KAYNAKLANDIĞINI DÜŞÜNÜYORUM.
    NOT: EĞER D-353 HAKKINDA GENİŞ BİLGİ VE YARDIM İSTİYORSANIZ P.M. ATABİLİRSİNİZ VEYA shotokan888@mynet.com msn adresimden bana ulaşabilirsiniz.
  • kamerqadan bilgisayara 15 dk lık görüntü aktardım yaklaşık 4gb bi yer gapladı hangi adımları izlemel
    iiz artı hafıza kartının yayarları neler bilen varmı ne alsak kaç para arkıdaşlar
  • arkadaşlar aletin gece çekiminin kötü olmasının bir sebebide aletin kullandığı infrared ışığın menzilinin düşük olmasından kaynaklanıyo olabilir. Az bi mesafeyi anca aydınlatabiliyo bie başkabi kaynaktan çıkan güçlü bi ışıkla denemek lazım belki daha ii sonuç verebilir.
    ben aletten memnunum bayaa. hernekadar başka kamera kullanmamış olsamda beni memnun etti alet. Televizyona bağlayıp izledim çektiğim görüntüleri bayaa güzel ve netti. çok ii ses almış alet. . Yanlız DIS özelliğini açınca hareketli görüntülerde biraz bozukluk olyo gibi ama çok diil. Tripod kullanmak gerekiyo sonuçta.

• arkadaşlar ben bu makinayı kaçıranlardanım. ama ben kendime sony dvd105 aldım ve çok memnunum. gece ve gündüz her ortamda çok rahat çekim yapabiliyorum. kaset derdi vs kalmadı ayrıca. low quality modunda ki bence mpeq4 den daha kaliteli bir dvd modu 60dk yı aşan çekim yapabiliyorum. (double side disclerde 120dk) bilgisayara aktarma derdi vs yok. -rw dvd den istediğin videoyu ise anında silebiliyon,birleştirebiliyon vs. özetle bu kamerayı kaçıran ama kamera almayı isteyenlere şiddetle sony dvd105 tavsiye olunur. ha bir de focus olayı. her koşulda anında odaklanıyor. odaklanma ile ilgili hiçbir sorunum olmadı şu ana kadar. zaten zoom yaparken odaklayarak yapıyor ve 20x zooma 3sn gibi kısa bir sürede her seviyede odaklı bir şekilde çıkıyor, bulanma hiçbir şekilde olmuyor.
  • Mrb bende bu kamerayı alanlardanım bir kaç sorum olacak
    Öncelikle şunları söyleyeyim bir kaset çektim gündüz fotoğrafçıda aktarma yaptırdım görüntü fena değil iyi yani 800-1000 ytl lik sony ler kadar net.
    ama pil 55 dk.bitti
    daha sonra okulun gecesini çektik LP modunda tripodla 125 dak çekti tek şarzla ama daha aktarmadım.
    en önemlisi bu paketten çıkan CD leri ben kuramadım bilgisayara çok anlamam taktım hata verdi acaba benim bilgisayardamı bişii var.

Bide arkadaşın sony fotoğraf makinasının 128 mb memory stick kartıyla çekim yaptım 7 dk çekti görüntü kasetten cd aktarım yaptığım kasetle aynı
    Size bi sorum var Amasya da oturuyorum burda 1 gb lik karta 90 yt dediler acaba ucuzmu bundan sonra hep karta çekim yapmayı düşünüyorum
    Bu arada fotoğraf kalitesi hoş değil.
  • 1 gb kart 90 ytlye ucuz ama memory stick duodur o büyük ihtimal. d353 duo desteklemiyo diye okudum 1-2 yerde bilmiyorum ne kadar doğru deneyen, bilen varsa netleştirsin konuyu lütfen. normal memory stickler çok pahalı 1 gb 160 ytl civarı..
  • arkadaşlar bi cevap lütfen bu kameraya hangi kartı kullanmalıyız video çekimi için. ms duo mu ms pro mu pro duo mu ve kac mb ye kadar destekliyor
  • Arkadaşlar düz memory stick kullanılcakmış galiba başka başlıklarda okuduğum kadarıyla. başka tiplerde alet tutukluk yapıyomuş diye duydum. Duo pro falan almayın bence ,garanti olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzg -- 24 Haziran 2006; 13:55:44 >
  • iyide düz memory stick varmı ya
    bakıyorum ya ms pro, ms pro duo, yada ms, pro duo gaming diye kartlar var. kullanan arkadaşlar bunların hangisini kullanıyo.
  • Yav bu kameranın su altında çekim yapmak için herhangi bi aparatı satılıyomu piyasada bilen varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzg -- 24 Haziran 2006; 13:56:54 >
  • arkadaşlar dün samsung satıcısına sordum kamera sn kart kullanıyo adaptör ile ms kart kullanılır dedi.
    bu doğrumu SD kart kullanan varmı varsa video çekimlerinde sorun oluyomu
  • beyler samsung ana servisi aradım bugün
    maalesef kart olarak sadece memory stick kullanılması gerekiyormuş
    memory stick pro veya duo olmaz dediler.ve en fazla 512 mb olabilir dediler
    internette araştırma yaptım 256 mb kalmış sadece ve 186 ytl, çok yüksek bir fiyat.
    bilgisayara atamadıktan sonra bu kamera neye yarar? büyük hayal kırıklığı yani!çok üzüldüm.eğer daha ucuz bir yer bulabilirseniz haberleşelim
  • Selamlar

Bende bu kamerayı alıp iade edenlerdenim. Benim eski kameram analog bir Sony idi bozulduğu için Bim'den bu samsung'u aldım sadece akşam evde çekim yaptım renkler çok kötü olduğu için iade edip yerine Sony HC24E aldım. Samsungla çekmiş olduğum görüntünün aynısını sony ile de çektim inanın aralarında çok fark var Sony renkleri tam olarak kaydediyor. Samsung D353 özellik olarak sony'nin 1500 YTL lik kameraları ile aynı özelliklere sahip ama renkten kaybediyor bence. Kamera için biraz daha para ayırabilmiş olsaydım Panasonic'in 3CCD, OIS özellikli ve Leica Dromar Lensi olan bir kamerasını tercih ederdim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.