Şimdi Ara

Samsung Mini DV,VP-D353 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
0
Favori
24.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar d353(bimden alınan) için memory stick kullanımına dair kesin bişey söyleyebilirmisiniz.bazıları 512Mb den üstü desteklenmiyor diyor yukarıda ki bir arkadaş 2 gb kullanıyorum 1 saatlik kayıt yapıyor diyor(lazminator).bi arkadaşta 128 mb ile 7 dakika kayıt yapıyor diyor.şimdi 128 ile 7 dakika kayıt yapıyorsa 2 gb ile yaklaşık 2 saat kayıt yapabilmeli gibi geliyor bana.

cevaplarınız için teşekkürler.....
  • sen en iyisi teknik servisi falan ara bide kullanım kılavuzunda konuyla ilgili küçük bi yazı var galiba
  • arkadaşlar ben kamerayı tamirciye götürcem bimden almıştım garantisi hala var.
    acaba hangi teknik servise götüreyim .hangisinin hizmeti daha iyidir acaba. sizin götürüpte memnun kaldığınız yada "şuna hiç götürme adamlar usta değil" diyebileceğiniz teknik servisler varmı acaba. ona göre şişli mecidiyeköy ya da sirkecideki bi servise götürcem. daha once başka eşyaları götürüyodumda yetkili servise bazıları beceremiyodu onun için soruyom şimdi.
  • arkadaşlar vp-d353ü bende carrefourdan x150+tripod kampanyasından 700liraya aldım.. 6-7 ay oluyo.. en ufak bir arıza yok.. bu zamna kadar kesin 15-20 kaset arası harcamışımdır.. çok gece çekimleri yaptım hatta 5-6 kaset konser çekimleri tuttu..

kimi arkadaşlar usbden görüntüleri aktardıklarını söylemişler.. acaba bunu nasıl yapıyolar.. kart mart yok bende.. usbden nasıl aktarıcam acaba.. p4-3ghz pcim.. usbden bağlayınca kamerayı driver istiyo.. bu driverler verdikleri cdlerde mevcut değil.. hangi programı kullanıp görüntüleri alıyolar acaba.. yardım ltfn..
  • 25 Temmuz 2006; 16:50:09

--------------------------------------------------------------------------------

quote:

Orjinalden alıntı: demirkolsinan

beyler samsung ana servisi aradım bugün
    maalesef kart olarak sadece memory stick kullanılması gerekiyormuş
    memory stick pro veya duo olmaz dediler.ve en fazla 512 mb olabilir dediler
    internette araştırma yaptım 256 mb kalmış sadece ve 186 ytl, çok yüksek bir fiyat.
    bilgisayara atamadıktan sonra bu kamera neye yarar? büyük hayal kırıklığı yani!çok üzüldüm.eğer daha ucuz bir yer bulabilirseniz haberleşelim

lazminator 25Temmuz 2006
    2 gb. lik sony Pro Duo Memory Stick kullanıyorum , 1 saatlik kayıt yapıyor !..
    Samsungun internet sitesinden kodeckini indirdikten sonra , yatığım kayıtları nero ile direkt vcd formatına çevirebiliyorum !.. ( Samsung Mini Dv 353 - Bim Kampanyası ) SAYGILAR !...

CPU - İnteL CeLeron (R) 2.40 GHZ. , Anakart- Gß.8S661FXM-RZ , Monitör - PhiLips 170 S 17" Lcd. ,
    VGA - FİC 9600XT 128 mß. 128 ßit , Ram - 1 x 512 mß. 400 mhz Kingston , Hdd - Samsung 40 gß. 7200 Rpm.+Segate ßarracuda 160 gß. 7200RPM , Sound - O.ß.C-Media 6 KanaL
    Kardeş nasıl kullanıyorsun bu kartı ben aldım hem yuvasına rahat oturmuyor hemde çalıştırmıyor kartta sorun yok cartwritter okuyor yardımcı olursan sevinirim tşkkrlr.

• arkadaşlar bende bimden aldım kamerayı. daha kasetleri hiçbir yere aktaramadım. çünkü firewire yok pc de. bu ara i link li dvd recorder almayı düşünüyorum dvd recorder a aktaran varmı acaba

bir de şu memory stick olayı tam bir karmaşa oldu birileri 128 in üstünü pro ve duo yu desteklemiyor diyor. diğerleri ise pro duo ya kayı yaptım süper diyor hangisi doğru acaba kamerayı alalı 1 sene oldu hala tereddütteyim memory stick almakta
  • 355 modelini dün akşam arkadaş bana getirdi
    Sony makinanın 32 mb kartını taktım
    Çalıştı

Sorun çıkarmaz bence
    rahat kullanırsın
  • Arkadaşlar
    Ayrıca ner7 nin burning rom ile
    Hafıza kartındaki görüntüleri ( avi dosyaları ) PC ye atıp vcd yaptım
    Bütün görüntüler DVD player ve PC de ters gösteriyor
    Bilen var mı acaba

Daha önce nero vision ile çevirdiğimde böyle bir şey olmamıştı
  • quote:

Orjinalden alıntı: swapper

quote:

Orjinalden alıntı: jeymisozi

alalım abi o zaman durduğumuz hata:)
    yalnız pil iyidir inşallah markası falan yok gibi görünüyo..

walla pil samsungun orjinal pili değil bellki yan sanayi ama ne farkeder canım yauw.bende bugün yarın siparişimi vercem

FORUMLARI HİÇDE DİKKATLİ OKUMAŞSINIZ. ÇEKİMİ EN KÖTÜ MAKİNADAN BAHSEDİYORSUNUZ. ALIN DA ONDAN SONRA YORUMLARINIZI GÖRMEK İSTERİM. MERAKINIZI VE ÖZENTİNİZİ BOŞUNA KABUSA ÇEVİRMEYİN DOSTLAR....
  • Ben 2 gb memory stick pro duo ve adaptörü ile denedim.Kartı kamera kapalıyken takarsanız açmıyor önce kamerayı tape modunda açıp sonra memory card moda alıp kartı takınca çekim yapıyor.51 dakika çekim yaptı kart okuyucuyla görüntüleri bilgisayara aktardım çok net görüntü yok ama kameradan televizyona bağlayıp seyredince güzel ayrıca çektiğiniz görüntüleri seyretmek içinde kartı çıkarıp kamerayı player moduna alıp kartı tekrar takmak gerekiyor yani yani yapacağınız her işlemde kartı takıp çıkartmak gerekiyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: swapper

quote:

Orjinalden alıntı: jeymisozi

alalım abi o zaman durduğumuz hata:)
    yalnız pil iyidir inşallah markası falan yok gibi görünüyo..

walla pil samsungun orjinal pili değil bellki yan sanayi ama ne farkeder canım yauw.bende bugün yarın siparişimi vercem

yaf kendinizi kandırmayın bir arkadaş söylemeye çalışmış. paranıza yazık etmeyin....
  • makineniz dv 353 mü 353 i mi
    quote:

Orjinalden alıntı: tazveN_74

Ben 2 gb memory stick pro duo ve adaptörü ile denedim.Kartı kamera kapalıyken takarsanız açmıyor önce kamerayı tape modunda açıp sonra memory card moda alıp kartı takınca çekim yapıyor.51 dakika çekim yaptı kart okuyucuyla görüntüleri bilgisayara aktardım çok net görüntü yok ama kameradan televizyona bağlayıp seyredince güzel ayrıca çektiğiniz görüntüleri seyretmek içinde kartı çıkarıp kamerayı player moduna alıp kartı tekrar takmak gerekiyor yani yani yapacağınız her işlemde kartı takıp çıkartmak gerekiyor.
  • bim'deki kampanya hala dewam ediyo mu ?

etmiyorsa en uygun nerde bulurum (istanbul) ?
  • bimde ki kampanya 1 günlük bir kampanyaydı geçen sene haziran da oldu
  • kameram min dv 353 bimden aldım 395 ytl'ye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tazveN_74 -- 13 Şubat 2007; 0:45:34 >
  • arkadaşlar benim kameramın lcd ekranı bozulmuştu tamire verdim
    servisten alırken kadın bana flax ve mekanizması değişti dedi.
    eve geldim kamerada çekim yaptım kameranın görüntüsü eskisine göre kötü geldi bana . yukarıdan aşağıya doğru çizikler var görüntüde bide sık sık dit dit diye sesler geliyo kameradan. sanki görüntü algılıyıcısıyla da oynaöuşlar gibi geliyo . servise geri götürcem yine

böyle bişiy başına gelen oldumu hiç acaba....

lcd ekranın bozulmasının sebebinin lcd ekranı çok fazla çevirmek oynatmak olduğunu söylediler bide
  • konya bim de bir adet 353i var ark.lar bugün itibariyle..bilginize..
  • evet geçen sene bu makineye 395 ytl saydık şu anda aynı makinenin bi üst modeli 363 migroslarda 389 ytl. neyse işte oan bir hevesle aldık ki o zamanlar bu fiyata video kamera yoktu
  • quote:

Orjinalden alıntı: oguzg

arkadaşlar benim kameramın lcd ekranı bozulmuştu tamire verdim
    eve geldim kamerada çekim yaptım kameranın görüntüsü eskisine göre kötü geldi bana . yukarıdan aşağıya doğru çizikler var görüntüde bide sık sık dit dit diye sesler geliyo kameradan. sanki görüntü algılıyıcısıyla da oynaöuşlar gibi geliyo . servise geri götürcem yine

lcd ekranın bozulmasının sebebinin lcd ekranı çok fazla çevirmek oynatmak olduğunu söylediler bide

sendeki sorun ben de oldu yaaa..hemde d353 arkadaşımın kamerasıydı, aldım akşam elimde bozuldu ekranı bembeyaz oldu ben adanadayım bu teknik servisleri ve telefonları nereden buluruz bir de ekranı yaptırmak kaça patladı acaba

• quote:

Orjinalden alıntı: jack33

quote:

Orjinalden alıntı: oguzg

arkadaşlar benim kameramın lcd ekranı bozulmuştu tamire verdim

sendeki sorun ben de oldu yaaa..hemde d353 arkadaşımın kamerasıydı, aldım akşam elimde bozuldu ekranı bembeyaz oldu ben adanadayım bu teknik servisleri ve telefonları nereden buluruz bir de ekranı yaptırmak kaça patladı acaba

Bozulmadan önce görüntüde gidip gelmelerde oldumu sende de?
    Garantisi varsa bişiy olmaz. garanti kapsamında bu olay. Benimkinin garantisiolduğu için para ödemedim.
    Servisler için anadolu elektroniğin web sitesine bakarsan ii olur. orda var hepsi. yanlız ordan baktıktan sonra bi telefonla ara sor video kameraya bakıyomusunuz diye. bazen video kamerayla ilgisi olmadığı halde yazabiliyolar servisleri oraya. Bu olay için servise gittim anlattım adama sorunu adam sonra biz bakmıyoz kameraya beyaz eşyacıyız biz dedi bende aynen geri döndüm.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.