Şimdi Ara

Samsung Mini DV,VP-D353

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
0
Favori
24.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Mini DV,VP-D353 hakkında bilgi almak istiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cerden -- 20 Mayıs 2006; 14:55:59 >

• evet arkadaslar BİM magazaları sanırım 2 hazirandan itibaren bu kamerayı satışa sunacakmış 395 ytl fiyat ile.
    bilgisi olan varsa veya kullanan varsa bi yorum yapsında bilelim nasıl bi kameradır...
    teşekkürler...

quote:

Orjinalden alıntı: cerden

Samsung Mini DV,VP-D353 hakkında bilgi almak istiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.
  • Dv cam düşünürmüsün imzamdakini satıyorum
  • bilgisayara aktarırken ses aktarmada sorun var
  • evet arkadaşlar yardımlarınızı bekliyoruz. gerçi ben kararımı verdim kesin bunu alacam
  • arkadaşım kullandıysan daha ayrıntılı bilgi verebilirmisin ,
    ben de almayı düşünüyorum
  • valla ben sony derim ama etkilemekte istemem...
  • evet kullanan arkadaşlar yorumlarınızı bekliyoruz...
  • Alma ben aldım toplam 5 saat çekim yapamadan bozuldu salak alet (Baska model su iki taraflı olan DP5000i mi e haltsa)
  • Satılık Dv Cam saka bi yana arkadaslar düşünen olursa konusabiliriz imzamda mevcuttur saygılar
  • Arkadaşlar selam. Bende aynı cihaz hakkında konu açacaktım, burada mevcut olunca gerek kalmadı.
    BİM de 2 Haziran 'da Samsung Mini Dv, VP-D 353 ürünü 395 tl ya satışa çıkacak.
    Bu ürün diğer yerlerde daha pahalı. Bir fikri olan var ise (kullanmış olan, yada özelliklerini yorumlayabilecek) lütfen yardımcı olunuz. İlk etapta piyasanın altında olduğu için bayağı cazip geldi. Bilgilerinizi bekliyorum.
    Şimdiden teşekkürler.
  • ben de bunu arıyodum bu kamera hakkında geniş bilgi??? ve fiyatı piyasa da nedir?? tşkrlrr
  • Sevgili dostlar kameranın ayrıntılı özelliklerini asagıdaki linkten

http://www.eniyidijital.com/XX_Techspecs.php?c=cc&a=showspecs&p=samsung_d353

Fiyat olarak ufuksan kardesimizin söyledigi rakam cok iyi ilglenen arkadaslar Bim mazalarını takip etmelerini öneririm
  • Üstad global_playboys ürün kalitesi için ne diyorsun. Amatör kullanıcılar için nasıldır. Yada artıları ve eksileri nelerdir? Fikriniz yada bir fikri olan varsa dinlemye hazırız.
  • Aman arkadaslar ne üstadı ben amatörüm yalnı anlasılmasın sadce netten arastırdım sizler icin bu bilgileri buldum kamera nasıldır dersen bu beklenti meselesidir ne amaç için kullanacaksın önemli olan odur gittigim yerleri cekeyim bana hatıra olsun dersen tabiki yeterli fazlasına gerek yoktur
  • alınırmı arkadaslar
  • şu anda vd-d363
    düşünüyorum. fiyatı 550 civarı. hem 33x zoom hem de sd/mmc
    karta 760*... çözünürlükte 25/sn kayıt yapması cihazı çekici kılıyor.
    bu 353 te kaydı oynatırken ileri geri saramıyorsunuz diye biliyorum.
    bunun dışında bi de zoom tuşu var. bu modelde sanırım kameraya yapışık
    şekilde(volume sliderlar gibi) yani zoom yaparken sürtünüyor. detay da olsa beni rahatsız etti.
    vp-d363 te ise zoom tuşu çubuk şeklinde yani hiçbiryere sürtünmüyor.
    bir de vp-d361 var ama onda sd/mmc kart yok. saygılar. detaylı bilgiyi
    arkadaş vermiş
    http://forum.donanimhaber.com/m_7230247/mpage_1/key_//tm.htm#7357137

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neshter35 -- 5 Haziran 2006; 17:23:57 >

• Arkadaşta samsung kamera var avi codec bilgisayarda oynamıyor
    HAlen codec arıyorum

Onun için iyi düşün derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 31 Mayıs 2006; 10:13:23 >
  • Ben de bu kamera ile ilgileniyorum, 395 milyon çok iyi bir fiyat fakat nette sağlam bir inceleme bulamadım. ALOOOOO BU KAMERAYI KULLANAN YOK MU KARDEŞİİİM ??? yeter internetten yaptığım aramalar biri çıksın da bişey sölesin artık . Neyse bir takım user review lar okudum. Kimi çok iyi demiş kimi kötü demiş, fotoğraf olayı çok kötü imiş neyse zaten fotoğrafı bizi ilgilendirmiyor, optik zoom yapınca çekim esnasında fokuslama geç oluyormuş, pili az gidebiliyormuş fln filan. Sonuçta bunlar güvenilir değil sağlam bir yorum bekliyoruz .

• merhaba arkadaşlar. sırf bu konu için üye oldum foruma. kameranın özellikleri konusunda ben de birçoğunuz gibi bilgisizim; ancak kameranın internetteki satış fiyatına bakınca ürün çok cazip geldi bana da, ben de almayı düşünüyorum. kasetten kayıt yapıyormu, ama bilgisayarım olduğu için çok sorun etmedim. şöyleyeceğim şu ki, BİM her sabah 9 da açılıyor. 9 a 5 kala önünde bekleyip açılınca hemen sorup alın derim ben. Çünkü sayı çok sınırlı. Yarım saat sonra gelirseniz bile kaçırabilirsiniz. Mağazalardaki kamera ortalaması 5 tir. mesela bunun birini ben diğreini de başka bir çalışan arkadaş alacak: kaldı üç. kendimize bir kamera ayıracak kadar hakkımız olsun değil mi çalıştığımız yerde. bir de ek bilgi, tüm alışveriş merkezleri ürünler için 'en az iki yıl garanti' diyorlar ya nimetmiş gibi, bu zaten kanuni bir zorunluluktur.fişinizi ve garanti formunuzu onaylatmayı unutmayın. garantiye ileriki bir tarihe attırıp daha fazla garantisinden faydalanırım diyorsanız üzgünüz; çünkü artık servisler bu numarayı yemiyor. fişi ya da faturadaki tarihi esas alıyorlar.hepimize hayırlısı bakalım

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.