Şimdi Ara

Samsung Mini DV,VP-D353 (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
0
Favori
24.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: enggunay

Merhaba arkadaşlar

Burdaki yazılarınızı özenle okudum.Chaz hakkında bilgili olan arkadaşların olduğunu gördüm.Bende bu cihazı alan kişilerdenim.Fakat şanslı olup olmadığım tartışılır.Çünkü kayıt yaptıktan sonra görünüyü izlediğimde kareler arasında duraklama,donma mevcut oluyor.Cok sık değil ama yinede keyif kaçırıyor.Kamera hususnda fazla bilgili değilim.Çekimi SP modunda yapıyorum.LP modunu seçtiğimde sorun o kadar olmuyor.Fakat kalitesi azalıyor.Kitapçığında SP modunda record yapmak kaliteyi arttırır diyor.Cihaz hakkında bilgisi olan veya cihazı kullanan arkadaşlardan bilgi vermelerini rica ediyorum.Cihazımda bir sorun mu mevcut yoksa bu cihazdan bu kadarmı kalite elde edebiliyoruz.
    Saygılarımla...

Evet bu cihazdan bu kadar sonuç elde edebiliryorsun. Hep böyle diyoruz Alan arkadaşlarda hemen bu makinanın olumsuzluklarını yazıyor, halen alayım mı almayayım mı diye soranlar var iki de bir bu makina hakkında fikir sorulması kimsenin araştırma yapmadığını gösteriyor. Hiç olmazsa bu forumda bari araştırın arkadaşlar.......

• arkadaslar SONY dahi bu kulvarda tek başına değilken, sony şirketinde de başarısız bulunup kovulan ve samsung a gecen mühendislerin yaptığı kameralar bu kadar olur. SAMSUNG biçok üründe çok iyidir ama kameralar konusunda SAMSUNG a bu kulvarda yer yok şimdilik. ucuz kameranın çektiği görüntü o kadar olur. ne kadar ekmek o kadar köfte...
  • Sana katılıyorum görüntü kalitesi sony ile yarışabilecek düzeyde değil şimdilik.
  • Beş para etmez< bir kamera uzak durun
  • Arkdaşlar
    Geçen hafta kardeşimin düğünü vardı
    Arkadaşın D355İ yi ödünç aldık

Kına gecesi çekim yapcaz
    Kapalı mekan normal ışıklıydı
    Kamera modunu NİTEPİX açarsam görüntü net
    nitepix kapatırsam görüntü inanılmaz buğuluydu
    Bütün gece NitePix ile kayıt yaptım
    SOnra gündüz devam edecektim

Bulanıklık halen vardı
    Nitepix gündüz işe yaramadı
    Kaset veya hafıza kartı ikisine de buğlu kayıt yaptı

İnş PC de böyle değildir dedim ama maalesef güzelim görüntüler gitti.

Kameranın sahibi benden de acemi sormadım bile ( iş kazası da geçirmişş )

Neyse bu görüntüler zaten düzelmez belli.

Nitepix de kasete çekiken görüntüyü PC ye nasıl aktarcam
    VCD yapacam. USB kablosunu bağladım
    Ulead stüdoyu da kurdum ama görüntü gelmiyor
    Capture tuşuna basıyom ekran siyah

1394 Kablosu yok bende

USB kablosu ile PC ye aktarabilir miyim?

Kullanan birisi cevap verirse memnun olurumm

• 1394 kablosu olmadan aktaramıyosun görüntüleri. 1394 kablosu aldıktan sonra makinayı player konumuna getirip capture yapabilirsin. sonra avi olarak kaydedersin. nero kullanarakta vcd halinde cd ye yazabilirsin. Ama bu makine yeterli ışık olmayan yerlerde kaliteli çekim yapmıyo pek. keşke başka bi makine bulabilseydiniz.
  • 1394 kablosu (iLink) ve Ulead VideoStudio 11 ile aktarım yapabilirsiniz. Elimde d353 var 2 3 kere kullandım öyle kenarda duruyor bir işe yaradığı yok çünkü video çekmek kadar saçma bişi yok anı hatıra vs için video kamera gereksiz geçip karşısına seyretmiyiyosun bir daha verdiğim paraya yazık en mantıklısı video çeken sağlam bi slr almak düşüncesindeyim artık. fuji s5700den sonra şimdi sağlam bi nikon makina arayışındayım full hd çekim yapıp bunlardan yüz kat daha harika görüntüyü direk memory karda çekme lüksü varken yok kasetti yok video capturedı falan millatta kaldı bu iş gerçi son mesajda millatan kalmada neyse nostalji yapayım dedim

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.