Şimdi Ara

Samsung M7 43” 4k Monitör 5.553,99 TL (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
8
Favori
39.339
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İp çakışması olabilir mi
    Tv ye format atıp tekrar kurun

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • @KlavYE@ kullanıcısına yanıt
    Günaydınlar hocam
    İp durumunu görebiliyordum. Modem arayüzüne girip baktım. Bağlantı durumu bağlı gösteriyordu ayarlarından girip baktığımda. DNS 8.8.8.8 yaptım yine olmadı. Samsung sunucusuna bağlanmadığı için programları yüklenemiyormuş. Geç olduğu için kutuya geri koymuştum sonra bakarım diye. Format atıp tekrardan denerim.

Edit: Çözümü iss güvenli internet açık olunca bağlantı sağlamıyor kapatıp deneyince uygulamalar yüklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black-man -- 7 Mart 2023; 10:31:4 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • riderman R kullanıcısına yanıt
    Kumandalari samsung kumandaya ekleyebildiniz mi?
    Tek kumandada kullanim yapabildiniz mj?

• esklc E kullanıcısına yanıt

kumanda tanıtma hiç yapmadım.

monitörden sadece youtube vs ve ps4 için kullanıyorum.

Bende next mini tango uydu takılı ama bi türlü kumandayı ekleyemedim sanırım benim cihaz eski diye tanımıyor.
    Ps4 bile kullanılıyor kumanda

• Şimdi fark ettim yanlarında jelatin varmış çıkardım,ekranında da varmıdır ?

• Tv nin kumandası Bluetooth ile çalışıyor. Ama eklenecek uydu alıcısi kızılötesi ile çalışıyor. Sistemde Next, goldmaster gibi markaları söylüyor. Acaba ekleyen marka model varmi diye sormuştum . Ona gore alayım.
    Bende skytech uydu a var. Olmadı.

Merhabalar Bende de farklı Uydu cihazı vardı biraz kurcalayarak kumandayı tanımlayabildim. Bendeki cihaz markası Starsat. Yeni Marka ve model aratarak kumandanızı tanımlayabilirsiniz. Birebir aynı model olmasada olur. Yeterki markayı tutturun.

• Aylak7 A kullanıcısına yanıt
    Kaç yıllık uydu bendede eski mini uydu var nexstar tanımlayadın bir türlü kumandayı

• Çok eski değil cihazım model numarası aramada çıkmadı, ona benzer bir model seçtim oldu.

• Aylak7 A kullanıcısına yanıt
    Ben beceremedim bir türlü

• Monitör olarak kullanımda 32inç yakın mesafede daha kullanışlı olduğu için 43inç 4k monitörü bu denli ucuz alabiliyoruz. Bence en büyük artısı da bu. Benim bulduğum kaynaklara göre 32 inç doğal kontrastı 3000 iken 43 inç olanın kontrastı 5000. Ayrıca 32 inç 250 nit parlaklık sunarken 43 inç olanı 300 nit parlaklık sunuyor. Eğer dijital içerik tüketeceğim aynı zamanda da arada bölünmüş ekranlarla çalışabilirim, ihtiyacım olduğunda da ikinci monitör olarak kullanırım derseniz bu durumda artı özelliklerini düşününce 43 inç kesinlikle tercih edilebilir. Renk kalibrasyonunu yaptığınızda netflix, prime, Disney, tv+, gain, bein gibi içerikleri keyifle izleyeceğiniz, spotify dan müzik dinleyebileceğiniz oldukça kullanışlı multimedia cihazınız olacak. Hem de bu fiyatlara. İnternet bağlantınız ortalamanın üzerinde ise takılmadan bu içerikleri tüketebilirsiniz. Ben hızından memnunum. Uygulamalardan ücretsiz iptv oynatıcılar kurabiliyorsunuz. Bir tvye dönüşmesini isteyenler herhangi bir iptv servisiyle bunu kolayca halledebilirler. Fiyat performans olarak rakipsiz olduğunu belirtmek isterim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Monitöre kontrolcü baglayabilen oldumu veya geforcenow kullanan varmi?

• Office dosyalarıni açabiliyor mu?

• @KlavYE@ kullanıcısına yanıt

Goldmaster Ranger FullHD Plus uydu alıcısı aldık bizimkiler tv izlesin diye. Görüntü cam gibi ses yok hdmi ile bağlı alıcı. Garantiye yolladım problem yok seste diyorlar uydu alıcıda.

Youtubeda,twitch.tvde filan sıkıntısız ses alıyorum.

Allah aşkına kafayı yiyeceğim bir ayarı mı var yardımcı olur musunuz?

• Worcestershire kullanıcısına yanıt
    Hdnı kablosunda problem

• hendrickk H kullanıcısına yanıt

3 farklı HDMI kabloyla denedik hocam.

• Uyguna satan bir yer kaldımı?

• Worcestershire kullanıcısına yanıt
    Ucuz usb uydu alıcısı aldım HD öyle kullanmıştım. Uydunu değiştir. Eskisini Sarı siteye koy sat gitsin. Yada takas et yakınlarda başka satıcı ile.

Zaten uyduda propaganda harici yayın yok.

Ayrıca Uydu izlemenizi sağlığınız bakımından tavsiye etmem.
    Yıllar oldu TV açmayalı

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.