E

Onbaşı
22 Eylül 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 53 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Çok güzel bir uygulama. Devlete yeri geldiğinde KDV ÖTV veriyoruz. 100 bin TL si olan 2500 TL ile bir aileyi 1 ay doyurmuş oluyor. 1 milyonu olan 12 ay. Ama kaç milyoner veya milyarder zekâtını veriyor? Verse bu kadar aç insan kalirmiydi?

2019 Astra edision plus

otomatik sedan aracıma uyumlu LPG kiti hangisidir? Uzun süre sorunsuz kullanmak istiyorum. Sizce taktirmali miyim?

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/33/11/29/331129e4475292fc6f739c6504f5c7fc.jpeg&t=0&width=480&text=1

Edit: foto da bim görünüyor sandım.

Bim de %50 indirim gelmiş. Bugün aldım yumuşak bir içimi var.

Arabanın 1 yılı yeni doldu. Geri zekalı nin biri duran aracıma bu şekilde vurdu. Boya yok dedi usta. Sanırım tekerlekle vurduğu için. Sizce servise gidip kapı değişmeli mi ? Yoksa sanayide kaporta düzeltme li mi?
2019 temmuz ayında komşum la beraber aldık. benimki otomatik onunki manuel. Ben 5400 km yaptım o ise benden 2000 km fazla yapmış. İki gün önce "yakında yağ değişimi" uyarısı geldiği için servise götürüp 950 TL bayılmak zorunda kaldım. Ama komşunun kinde hiç bir uyarı gelmemiş simdiye kadar. Uzman arkadaşlar yanitlaya bilir mi?

Sürekli ishal doğduğundan beri bu şekilde. sık sık yapmıyor tuvaletini yani bağırsağı bozulan bir hasta gibi değil. Ama katı değil. Ben de uzun yıllar bu rahatsızlıkla baş edemedim. Ama benimki İBS idi. Şimdi çok ta kötü değilim. Acaba genetik mi diye kaygılıyım ama bu yaşta İBS olmaz diye düşünüyorum. Doktorlar genellikle bunu önemsemiyor böyle şikayetleri. Aranızda tecrübeli ebeveyn ler varsa aydınlatabilir mi?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 12 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 686
İkinci El Bölümü Mesajları: 81
Konularının görüntülenme sayısı: 24.660 (Bu ay: 740)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 165 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.