Şimdi Ara

Samsung M7 43” 4k Monitör 5.553,99 TL (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
8
Favori
39.339
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • farklı bir konuda yardımcı olabilecek biri varmı daha önce samsung 27 m5 kullanıyordum cokda memnundum apps marketinden Trt izle uygulaması vardı gerek Trt yayınları ve dizilerini cok rahat bir şekilde izliyebiliyordum 27 m5 monitörümü sattım 43'' inç m7 modelini aldım marketinde Trt izle uygulaması yok birde 27 m5 de youtubede sesle bişeyi aratabiliyordum yeni aldığımda malasef mikrofonu calıştıramadım

• ibonline İ kullanıcısına yanıt
    kumandadan mikrofon tuşuna basılı tutarak mikrofonu aktif hale getirebilirsiniz. Bende bu şekilde çalışıyor.
    uygulama galerisinde bende TRT izle uygulaması vardı ancak indirmedim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Samsung M7 43” 4k Monitör 5.553,99 TL

Tyolda hala uygun

• MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN,YARADAN DAHA BÜYÜK ACILAR GÖSTERMESİN!!!

Arkadaşlar m5 aldım görüntü leşti 1 adet ölü piksel de çıkınca servis çağırdım rapor aldım iade ettim.43 inç monitör için ideal değil gibi bence ,27 üzeri de çok ideal değil neyse.Cihazı aylardır kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum.Özellikle bu 43 inc'in bu kadar uyguna satılmasından ciddi manada kıllandım.Kronik bir arıza, iade edilen ürünleri gönderme veya yenilenmiş ürün gönderme olabilir mi?Ölü piksel çıkması halinde trendyolda sorun yaşayan var mı?Ben daha önce Samsung Türkiye'den aldığım için pek sorun yaşamamıştım.

• mcd1907 kullanıcısına yanıt
    Al geç iş görür

• Kullanan arkadaşlar yorum yapabilir mi televizyon olarak kullanmak istiyorum harici uydu alıcısıyla tv performansı nasıldır?
    Netflix,disney yayınlarında hdr özelliği aktif oluyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hendrickk -- 13 Şubat 2023; 23:45:59 >
  • riderman R kullanıcısına yanıt
    Memnumusun harici uydu performansından görüntü kalitesi nasıl?

• hendrickk H kullanıcısına yanıt
    Netflix‘te HDR aktif oluyor. bilmiyorum ne kadar iyi. ama çalışıyor

Next kinky uydu alıcısı ile kullanıyorum.

Öyle süper bir görüntüsü yok.

Yeterlidir bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Nereye baktınız? Binlerce kişi aldı bu monitörü sorun yaşayanlar olacak tabi. Bu kadar çok satılan başka monitör yoktur, bilen bilmeyen herkes aldı.

Aşırı ısınma nedir? Cebinde mi taşıyor bu insanlar? Isınırsa ısınsın kime ne? Koskoca Samsung üretmiş de ısınıyor diye bozulacağını düşünen kişiler kadar bilmiyor herhalde. Benim 8 senelik televizyonum da elimi yaklaştırınca kalorifer gibi ısı veriyor ama ilk günkü gibi çalışıyor hala.

Renk doğruluğu gayet iyi, ips kadar olmaz zaten ama ortalama bir tv civarında işte 5000 küsür liraya daha ne bekliyorsunuz? %100 sRgb kime yetmiyor?

Yazı netliği Windows ayarları sonrasında cam gibi oluyor.

Binbir sorunlu bir model değil yani. Tanıdığım bir sürü kişi aldı herkes tamamen memnun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cebo01 -- 16 Şubat 2023; 0:22:41 >
  • ZenAtak kullanıcısına yanıt

Sıfır sorun ile çok da iyi bir şekilde kullanıyorum.

• @KlavYE@ kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,
    Monitör tekrar indirime girince dayanamadım ve aldım. Hiç ölü pixel çıkmadı şansıma. Netflix (227035 hatası) , YouTube (102035 hatası) yükleyemedim. Sebebi nedir bilginiz varmı acaba? Diğer uygulamalara baktım onlarda yüklenmiyor. TT fiber internet var. Telekomun verdiği modem ile kullanıyoruz. Yazılım güncellemesi kontrolü yapıyorum güncel gösteriyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.