Şimdi Ara

Samsung M7 43” 4k Monitör 5.553,99 TL (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
8
Favori
39.307
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhabalar, bu monitörde kendinden hoparlör var mı? varsa dizii film için yeterli mi? bazı yerlerde ses çıkışı yok diye okudum ama videolarda ses geliyordu. anlamadım tam.

• first9 kullanıcısına yanıt

gayet yeterli hoparlöre sahip

3,5 mm çıkış yok. Bağlamak istediğiniz cihazı Bluetooth üzerinden bağlamanız lazım. Kendi hoparlörleri bence yeterli. Ben 35-50 arasında kullanıyorum. Komşular rahatsız olmasın diye.
    USB üzerinden ses çıkışı yok. Sadece Bluetooth

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • _keOps_ kullanıcısına yanıt
    Evet, ben de çok şaşırdım bu duruma. Görüntü çok fazla değişiyor. VA monitörler hep böyle mi?

• aenescan1994 A kullanıcısına yanıt

Görüntü kalitesi, parlaklığı televizyonlara kıyasla nasıl hocam? Birde siz pcye bağlayıp kullanıyor musunuz, öyleyse gecikme vs yaşanıyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cihazin ses kalitesi kotu bence. ama daha da kotusu ses cikisi olmamasi. bluetooth hoparlore baglaniyorum kesik kesik geliyor maalesef. telefonla baglaninca sorunsuz calan joparlor tvden baglaninca malesef olmuyor. bu yuzden mecburen o kotu sesle tv izlemek zorunda kaliyorsunuz. buyuk bir eksiklik kesinlikle.

ben gecikme fark etmedim. PC ye bağlı da kullanıyorum. Parlaklığı çoğu durumda benim için yeterli geldi. Ancak güneşli bir odada kullanmıyorum. Film izlerken bazı sahnelerde belki performansı daha iyi olabilirdi.
    Görüntü kalitesi olarak bir karşılaştırma yapmam mümkün değil maalesef. Evde kaliteli bir TV yok. Ama 4K HDR desteği ile ben evdeki monitör, tablet veya iPhone yerine bundan film izlemeyi tercih ediyorum

• Adı sanı duyulmamış birkaç markanın monitörleri hariç piyasadaki en ucuz 4K monitör. Hem de onların 28 inçlik ekranlarından 2.5 kat büyük ekranıyla.

VA çoğu açıdan bir IPS değildir ama kesinlikle TN ile de karşılaştırılamaz. Kontrast olarak IPS'e de tur bindirir bu arada. Film izlemek o gri-lacivert ips ekranlara göre çok daha keyiflidir.

En ucuz monitör dedik ve üstüne üstlük bir sürü smart özelliği var, bir monitöre göre fıstık gibi hoparlörleri var, 65W güç sağlayan type-c girişi var, usb hub'ı var, kumandası var, menüsünde onlarca farklı ayar imkanı var, wifi var, bluetooth var.

Ama neymiş sağdan soldan renkler, kontrast bozuluyormuş. Adamlar 43 inçlik devasa ekranı ve o kadar farklı özelliği verecek, üstüne üstlük de beş para etmez monitörlerden bile ucuz olacak ve hiç kusuru da bulunmayacak diyorsunuz yani öyle mi? Kusursuz olsun, smart olsun ve ucuz olsun. Öyle bir dünya yok, Türkiye hiç yok.

O zaman 5500 değil de 11500 ateşleyip M8 alacaksınız. O da yarı boyuttaki 32 inç tabi, 43 alamıyorsunuz.

Bu monitör şu piyasada 10000 lira olsa kimseye garip gelmezdi. Ekran açıyla bakınca bozuluyor falan ama o kadar özelliği ve devasa ekranı var 10000 olacak tabi diye düşünülürdü. En dandik monitör olmuş zaten 4-5.

• Valla ben de 4 taksiti ve 250TL Worldpuan görünce gece yarısı aldım MediaMarkt üzerinden 5599TL'ye. Bu fiyata adı sanı bilinir ne 4K televizyon ne de 4K monitör var. Üstelik hoparlörü olacak, smart TV özelliği olacak, kumandası olacak falan :)

• 5600 e Ankara media mark

Yakından monitor kod yazma oyuna uygun değil 32 üzerine çıkmayın. Bana hayırlı olsun

Samsung M7 43” 4k Monitör 5.553,99 TL

• TV kullanmak için uydu alıcısı alayım diyorum. En ucuz hdmi olanı alıp geçsem mi?

• @KlavYE@ kullanıcısına yanıt

Ne bakımdan uygun değil? Ne tarz kod yazıyorsunuz?

Oyunda ne sorun oldu

• aenescan1994 A kullanıcısına yanıt
    Gt740 olduğu için sanki gecikme var . Iyi bir PC ile hızlı olacağını düşünüyorum

Ama laptopunuz ile oyun deneyip alın derim.

Evde kaliteli ekran kartı ve Samsung m7 ile oyun performansı deneyen var mı?

• GeForce now free paket üzerinden Wifi5 hızlı bir ağda GOW oynayabilirsin. Ağ ve internet hizim wifi extender nedeniyle görüntü bozulması yaşadım.

İlk izlenim olumlu ve mutluyum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @KlavYE@ -- 29 Kasım 2022; 3:28:0 >

Kişiden kişiye göre değişir ama bir evimde LG OLED42C2 ve diğerinde Samsung M743 kullanıyorum. Ebat olarak gayet memnunum. "Yakın" dediğiniz mesafe eğer 60-70 cm ise evet o zaman sorun olabilir. Bir çalışma masam 90 cm ve diğeri 80cm eninde. Ofis sandelyesi ile birlikte birlikte kullanma mesafesi 100-110cm oluyordur.. Bu şekilde kullanınca 42-43 inch ebat ve 4K çözünürlük oyun, doküman okuma/oluşturma, programlama, tasarım, çoklu pencere kullanımı vb. birçok iş için bence en ideal ebat/çözünürlük.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 29 Kasım 2022; 7:28:57 >
  • Gündüz gece ekran gorünüşü

• Kullanan arkadaşlara bişey sormak istiyorum, benim monitörde tiz bir cızırdama sesi geliyor hoparlörden değil içinden arızalımı acaba

• akkopru15 A kullanıcısına yanıt

Coil whine'dır. Her elektronik cihazda olabilir, bir arıza değil, değişim yapmazlar.

• Teşekkür ediyorum big giant star

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.