Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab S2 [Ana Konu - TANITILDI!] (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
296
Cevap
10
Favori
22.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SM-T813 için bugün 7.0 güncellemesi geldi.
  • tab s2 wifi cihazima android 7 geldiginden beri bluetooth klavye sorunlari basladi. zar zor bagliyorum bu sefer mouse imleci cikmiyor. kaldirip tekrar baglayinca geliyor bir sure sonra gene ayni touch pad calismiyor yalnizca tuslar calisiyor. coumunuz nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tablete nougat güncelleme geldiğinden beri tablet kendi kendine belirli zamanlarda yeniden başlatıyor kendini, zaman zaman wifi de de kopmalar olmaya başladı, bu sorunu benden başka yaşayan var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi besiktasjk87 -- 23 Haziran 2017; 22:17:15 >
  • Şimdilik hiç bir şikayetim yok gibi...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oguzforvandetta O kullanıcısına yanıt
    7.0 güncellemesi geldiğinden beri bu sorunu ben de yaşıyorum çözüm önerisi olan varsa bekliyorum.

• Değerli arkadaşlar bu tableti android oyun için almak istiyorum taqvsiye edermisiniz? oyunlarda kasma olurmu acaba?
  • Arkadaşlar uzunca bir araştırma yaptım da şu an en uygun burada satılıyor en iyi fiyat garantisi vermişler ihtiyacı olana faydası olur umarım.
    https://www.pazarmani.com/bilgisayar-tablet-k-81/tabletler-k-140/-u-151975.html
  • Arkadaşlar T813 tabletim var kullanmaya başlayalı 1 hafta oldu. Fakat günde bir kere kendi kendine kilidini açarken baştan başlıyor sebebi ne olabilir ?
  • arkadaşlar merhaba, ben de aranıza katıldım. Sıfır sayılacak bir makina aldım ama yurtdışı cihazı olduğu için orijinal şark aleti yerine başka bir şarj aleti ile geldi. Bu şarj aleti 5 V 1.5 A sizin orijinal şarj cihazlarının değerleri de aynı mı yoksa değiştiricem şarj aletini.
  • LoungeST kullanıcısına yanıt
    5.0 V , 2.0 A yazıyor hocam tab s2 t710 modeli bendeki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Un Kurabiyesi -- 17 Ekim 2017; 14:09:38 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stormed

5.0 V , 2.0 A yazıyor hocam tab s2 t710 modeli bendeki

T810 benim 9.7 olan acaba onun da aynı mı? Olan arkadaşlardan bir cevap gelse keşke :) Bir de 1.5 Amper ile şarj etsem zararı olur mu?
  • Arkadaşlar T713 modelini almak istiyorum piyasada 1250 lira civarında. Öneriyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grimp

Arkadaşlar T713 modelini almak istiyorum piyasada 1250 lira civarında. Öneriyor musunuz?

Ben de aynı soruyu sormak için gelmiştim. Siz satın aldınız mı? Aldıysanız memnun musunuz?
  • Intensifier kullanıcısına yanıt
    Maalesef o parayı yatırmak istemiyorum o cihaza şu an
    Ona vereceğime Tab 3 alırım diyorum sonra da Tab 3'ün parasını fazla buluyorum. Paradoks...
  • T713 modelini webteki filmleri/dizileri samsung smart tv'ye yansıtma amaçlı almak istiyorum. Bu konudaki yorumlarınız nasıl? Bunun dışında webte gezme vs için işlerimi de görür diye bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DivingDeep

T713 modelini webteki filmleri/dizileri samsung smart tv'ye yansıtma amaçlı almak istiyorum. Bu konudaki yorumlarınız nasıl? Bunun dışında webte gezme vs için işlerimi de görür diye bekliyorum.

Bende aldim bugun. Seni uyarayim tabletteki goruntuden sonra tv yi terkedebilirsin.
  • JakX kullanıcısına yanıt
    Yani tabletteki görüntü çok iyi diyorsunuz Peki yansıtmayı denediniz mi? Herhangi bir sıkıntı oluyor mu?

• DivingDeep kullanıcısına yanıt
    Aslinda hic isim olmaz bununla ama sen soyleyince denedim youtube da hemen yansitti tv ye gerci cozunurlugu dusuk gibi geldi (tv 4k) ama sorunsuz yansitti.

Ekrani tamamen yansitmayi beceremedim tv yi gormedi nedense bilmiyorum belki ben yanlis yerden yapmaya calistim..
  • Şuan en uygun nereden alabilirim?

• Arkadaşlar 1 yıldır kullanıyorum tableti t813 , kendi sarj aleti ile 8 9 saati bulmaya başladı şarj olma süresi ama başka sarj aletleri ile 4.5 saat normal oluyor ve ayrıca sol kapasitif tuşta hassasiyet kaybı var ışığı da yarım yanıyor garantiye göndersem yaparlar mı sizce?Özellikle bu sarj aleti garantiye giriyor mu?

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.