Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab S2 [Ana Konu - TANITILDI!] (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
297
Cevap
10
Favori
22.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bir tanesi sim kart girişli (4g) olabilir.
    Ben yaklasik 1 yildir 8 inc kullanıyorum her iki boyuda uzun uzun inceleyerek aldım.
    Mobilite ön plandaysa kesinlikle 8inc almalısın.
    Ekran çözünürlüğüde aynı 8inc haliyle bir nebze daha iyi goruntu veriyor..
    Her iki boyuda mutlaka yanyana kıyas ve inceleme yaparak kendiniz icin en dogru karari verin👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar tab s2 de t810 ve t813 diye iki model mevcut. t810 ilk çıkan model, t813 ise sonradan çıkarılmış. İnternetteki tüm incelemer t810 için yapılmış t813 için pek açıklayıcı bilgi edinemedim. Araştırmalarıma göre aralarında işlemci farkı var.

t810'da samsung exynos 5 octa 5433
    t813'te qualcomm snapdragon 652 msm8976 kullanılmış

bunlardan hangisini tercih etmek lazım. Nasıl bir fark vardır aralarında??
  • Navigasyon amaçlı bu cihazı almayı düşünüyorum.

İnternet olmadan sadece gps le navigasyon kullanılıyor mu? Gps bu cihazın wifi versiyonun da var mı?

Tab S versiyonunda gps mevcut mu?

yardımınız için teşekkürler.
  • Le_Penseur kullanıcısına yanıt
    Gps özelliği var ama çok da performanslı çalışmıyor. Açıkcası ben gpsi doğru düzgün çalışan bi telefon tablet görmedim ömrü hayatımda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • usta530 U kullanıcısına yanıt
    S2-T813 yeni versiyon modelin işlemciden dolayı daha iyi batarya performansı olduğuna dair yorumlar okumuştum. Wifi ile kullanımda 11-12 saat ekran kullanım süresi varmış..
    Ama arada bayağı bir fiyat farkı da var malesef..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 19 Ocak 2017; 22:00:12 >
  • usta530 U kullanıcısına yanıt
    Ben t713 ü iyice bir araştırdım. T710 eski model. 2015 mayıs çıkışlı samsung exynos işlemcili. 713 revize görmüş snapdrogon işlemcili. Exynos dan biraz daha iyi. Mayıs 2016 çıkışlı. Benim satın aldığım ise aralık 2016 üretimi. İki tablet arasında bazı mağazalarda 100 tl fiyat farkı var. Ben t713 tercih ettim.

• Arkadaşlar, soran olmuştur daha önce, ben de sorayım: T810 nasıldır? Fiyatını hakediyor mu? iPad Air 2 alacaktım, kol gibi zam gelmiş. Samsung T810 düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ginga Bishounen -- 26 Ocak 2017; 13:29:57 >
  • Samsung tab s2 tabletim var Logitech F710 gamepad usb ile kablosuz bağlamama

rağmen görmedi sorun ne olabilir , acaba yardım ederseniz sevinirim.
  • Patronum hediye etti. Gayet akıcı bir cihaz.
  • t710 kullanıyorum son 1 aydır youtube uygulaması sürekli bir şekilde cihazı kasıyor donmalar başlıyor öyleki home tuşu bile çoğu zaman işlevsizleşiyor bilgisi/fikri olan arkadaş var mı?
  • T713 için klavyeli kılıf arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

• hafıza kartı aldım ve indirilen uygulamaları hafıza kartına nasıl yükleme işlemi yapabilirim , cihaz hafızasını şişirmek istemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi besiktasjk87 -- 14 Şubat 2017; 11:20:41 >
  • Arkadaşlar, gözümüz aydın. T710 model tabletime Android 7.0 güncellemesi geldi. Yanlış hatırlamıyorsam Baltic sürümünü kullanıyordum o yüzden güncellemeyi ilk alanlardanım. Yakında diğer cihazlara dağıtılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NS_85 -- 8 Nisan 2017; 0:25:27 >
  • NS_85 kullanıcısına yanıt
    Hocam, değişen neler var?

Bende TR sürümü var. merak ettim doğrusu..

• quote:

Orijinalden alıntı: Byone

Hocam, değişen neler var?

Bende TR sürümü var. merak ettim doğrusu..

Hocam bende BTU üzerinden güncellemeyi aldım ve oldukça iyi bir güncelleme olduğunu söyleyebilirim. Çok çok daha akıcı ve seri diyebilirim. Ayrıca yeni arayüzü daha çok yakıştırdım.

• IWRH kullanıcısına yanıt
    Hocam çok seçenek yok ama youtube dan biraz araştırdım bildirim barı note7 gibi olmuş bir tek o gözüme çarptı..

Güvenli klasör falan varmı? Farkedemedim

• Byone kullanıcısına yanıt
    Hocam kendisi gelmiyor ama APK kurup kullanabiliyorsunuz. S6'da denemek amaçlı kurduğumda olmuştu. Tab S2'de de sıkıntı çıkarmaz.

• Arkadaşlar benim tablet bir gün en yakın ancak şarj oluyor. Herkeste böyle mi acaba bu

• 1 gunde mi sarj oluyor yanlis anlamadim heralde?

• Eger oyle bir sorun varsa( sadece bu cihaz icin degil) sarj kablonnve adaptorunu degistirmeyi dene. Genelde bu ikisinden birisinin actigi sorundur bu.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.