Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab S2 [Ana Konu - TANITILDI!] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
297
Cevap
10
Favori
22.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1 gb felan olması lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stormed

1 gb felan olması lazım

Tşkrlr.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler benim cihaz niye güncellenmiyor. her gün denetliyorum, güncelleme yok diyor. şu işi bi anlatın.
  • Merhaba arkadaşlar orjinal kılıfı uygun fiyata almak isteyenler varsa bluetooth klavyeli sıfırdan farksız

https://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-aksesuarlar-samsung-ej-ft810tbegtr-galaxy-tab-s2-9.7-bluetooth-klavye-kilif-315431768/detay/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar Smt 810 modelini kullanıyorum son günlerde şarjım daha hızlı tükenmeye başladı sürüm güncelleme yapmıştım acaba onun etkisi olabilir mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tab s2 marshmalow guncellemesini aldi. Biraz hizlanmis ve gorsel anlamda guzellesmis.

Saygilarimla.

• T813 modeli, T810'un güncellenmiş hali araştırdığım kadarı ile. T813 Türkiye'ye geldi mi, kullanan var mı?
  • Arkadaşlar t817 modeli suan 1500; 1600 tl civarında. Almayi düşünüyorum. 4g sim kart destegi de var. Fakat bu fiyata sizin onerebileceginiz başka bir tablet varmi yada t817 kullanmış olan bir arkadaşım varsa onun da fikirlerini almak istiyorum.

• Air 2 mi bu mu?

( Ders icin)

• Merhaba
    Tab S2 sahibi arkadaşlar bir şey soracağım. Bakarmısınız lütfen sizin tablette de ;Ayarlar-Diğer bağlantı ayarları-Ethernet pasif mi? Ethernet bağlantısı sağlayan oldumu hiç? Nasıl?
    Bu olurmu ki?
    http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/samsung-tablet-ethernet-baglanti-kiti-235719806
  • Ethernet kısmı pasif denemedim hiç..
  • http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-tab-s2-t817-32gb-9-7-tablet-p-BD601742-G

http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-tab-s2-t818-32gb-9-7-tablet-p-HBV00000026WA

t817 ve t818 arasında işlemci farkı mı vardır başka bir durum varmıdır fiyat farkına değermi

Samsung Exynos 7 Octa 5433
    Qualcomm Snapdragon 652 MSM8976
    Qualcomm Snapdragon 652 MSM8976
    Samsung Exynos 7 Octa 5433
    Ana İşlemci (CPU)
    1.9 GHz Quad-core ARM Cortex-A57
    1.8 GHz Quad-core ARM Cortex-A72

burdaki exynos mu yoksa snapdragon işlemcimi daha hızlıdır,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali coşkun -- 29 Ağustos 2016; 11:14:24 >

• t817 aldım daha yenim 5 saatde şarj oluyor ve pil %5 altına dusugunu zmn birden kapanıyor bu şarj suresi normal mi yoksa ayıplı ürünmü almısım kullanan arkadaslar yardımcı olabilirmi
  • nsar N kullanıcısına yanıt
    t710 modeli var bende şarj süresi 5-6 saati buluyor.
  • Telefon görüşme özelliği varmı bu tabletin.
  • depechemode3 kullanıcısına yanıt
    olan modelide var olmayan modelide bu yüzden alırken iyi dikkat edin.
  • N11 de satıcıya sordum. Türkiyede telefon görüşmesi yapabilen modeli yokmuş.
  • Galaxy Tab S2'nin 8" modelinin simcard ile internete bağlanan modeli Türkiye'de yok mu?
  • Arkadaslar. Yeni aldigim tablet bozuk çıkınca samsung t818 4g li tablet verdi sadece test için açtım sizce ne kadara elden cikarabilirim

• Beyler sizlere iki şeyi danışmak istiyorum:

1. Galaxy S2 8.0 inch olarak geçiyor cihazlar ama modeller farklı fiyatı yüksek olanların farkı nedir,vatanda özellikler de pek fark göremedim.Çözünürlük deseniz aynı, işlemci deseniz quad core... Örneğin : t710 - t713 ne farkı var?

2.Bir de ikisini de alıp kullananlar, sizce 9.7 inch tercih edilirse çok büyük denip rahatsızlık çekilir mi uzun süreçte nette gezmede ağırlık hissettirir mi? Kısacası elindizde 8inch varken 9.7 olsa diyen yahut tersi oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Değirmen Boğaz -- 17 Kasım 2016; 14:19:03 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.