Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab S2 [Ana Konu - TANITILDI!] (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
296
Cevap
10
Favori
22.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu tablete bir program indirerek kalem ile not alma işlemi yapılabilir mi?

kalem özelliği olan bir tablet istiyorum. tab s3 güzel ama çok pahalı. Tab A var onunda özellikleri zayıf ve özelliklerine göre pahalı olduğunu düşünüyorum.
  • arkadaşlar t817 de telefonla görüşme özelliği var mı, açılabiliyor mu ?
  • Samsung Tablet icin en iyi servis hangisi Istanbulda ? Bilen duyan var mi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benden Note Pro 12.2 satarak bu tabletten aldım. Bu tablette telefon özelliği aktif edilebiliyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunların gold rengi yok mu piyasada

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar
    Tabletimin ekranı çatladı T818 model,ekran satan olursa pm den bana ulaşsın yada bendekinin anakartını bataryasını kısacası ekranı hariç diğer kısımları kullanmak isteyenlerde pm den bana ulaşsın.
  • merhaba,

t818 modeli için telefon özelliğini nasıl açabilirim? root mu gerekiyor. yönlendirebileceğiniz bir kaynak var mı?
  • Sm t810 icin arka kapak ariyorum satan pm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TAB S2 T710 İLE PUBG OYNAYAN VAR MI ACABA, hangi çözünürlükte oynanıyor

• Daha 1 ay oncesine kadar orjinal standli kilifi 159 tl idi, suan hicbir internet sitesinde yok magazalarda da yok bulamadim.. ayrica elimde 8 inc olan modelin orjinal kullanilmamis kilifi var isteyene ucretsiz veririm

• Arkadaşlar tab s2 ye android oreo veya android p yüklemek mümkün mü?
  • Tab s2 de facebook uygulamalasında yorumlar görünmüyor fotograflar kaydedilmiyor, birde 3-4 fotoğraf varsa açmıyor. Daha önce yoktu son güncelleme ile oldu acaba hepinizde mi öyle?

• Tab S2 T813 geçti elime ancak pili açık kapalı fark etmez çok kısa zamanda tükeniyor, ekranın orta sağa bölümü ısıyor ve yavaş şarj ediyor. Internette araştırdığımda yazdığım 3 sorunun da çok karşılaşılan sorunlar olduğunu gördüm. Çoğu gönderide şikayetlerin Nougat 7.0 güncellemesinden sonra ortaya çıktığı yazıyordu. Ancak bir çözüm bulamadım.

Ben de 6.01'i geri yükledim ama pek birşey değişmedi. Aynı sorunlar devam ediyor. Daha önce benzer sorunları yazanlar olmuş. Son durum nedir?

teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PROJECT2501 -- 12 Ekim 2019; 20:22:4 >
  • PROJECT2501 kullanıcısına yanıt
    pil ömrünün azalması normal. çok kısa zaman dediğiniz ne kadar? 2 saat ekran verebiliyorsa gayet iyi aslında. ben de zamanında yavaş şarj problemiyle servise vermiştim soketini ve şarj aletini değişmişlerdi.
  • eskikarateci kullanıcısına yanıt
    pili kısa zaman önce değiştirilmiş. samsung servisten. Ampere programı ile de bakıyorum pil için "iyi" diyor. dün gece uçak moduna almıştım %73 teydi pil. sabah 8:30 gibi açılmadı tamamen bitmişti pil. %0'dan şarja başladı. anakarttan olabilir belki.

Samsung premium bir tabletin böyle olması çok üzücü. İnternet Tab S2 ile ilgili şikayetlerle dolu. Daha eski General Mobile tabletim bile daha iyi durumda
  • PROJECT2501 kullanıcısına yanıt
    hocam batarya değiştirilirken tabletin son şarj göstergesi yüksekken yeni takılan batarya boş ise bu durum oluşmuş olabilir. tabletin orj adaptörü 10 watt. şarjda tableti aktif kullanırken bir yandan da şarj göstergesi artıyorsa batarya sağlam diyebiliriz. sizin batarya statlarını sıfırlamanız gerekecek. zamanınız varsa biraz uğraşın. sorun benim dediğim gibiyse kesin kurtarırsınız. öncelikle tableti rootlayın. ve şu linklerde denilenleri yapın

https://www.youtube.com/watch?v=rmNee1Qp8Tk
    https://forum.donanimhaber.com/android-telefon-batarya-kalibrasyonu--79834844

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.