O

Teğmen
02 Aralık 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 26 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba herkese thrustmaster tx direksiyon seti aldim ancak basta bir iki kez dönüyor ışıkları yaniyor sonra kapaniyor ve hicbirsekilde calisma emaresi göstermiyor, xbox 360 cihazimda freestyle 3 var acaba bu yuzden mi kapaniyor , youtube da breakaway kablosu degistirin demisler ama bi alaka kuramadim yardimci olabilecek var mi?
Arkadaşlar merhaba bugun itibariyle 2014 1.
6 cdti j kasa cosmo aldim. Arac baya dolu. Aslinda ilk fikrim yeni kasa 1.4 t almakti. Ancak bayiye gittim.inceledim araci acikcasi hosuma gitmedi. Eski oturakli sportif hava kalmamis. İc dizaynida herkes begenmis ama simetrik durmuyor ve basit geldi bana. O yuzden cok begendigim j kasayi aldim. C180 kullandigim ve yakitindan gina geldigi icin dizelde aklimi celdi. Aracta bilmedigim cok ozellik var . Sizin yeni bir astra kullanicisina onereceginiz ya da uyaracaginiz seyler varsa bilmek isterim.
Merhabalar iphone 6 plus telefonumdan ios kisitlamalarindan bıkıp edge plusa döndüm. Daha once note 2 kullaniyordum ve cok memnundum. Ancak bu telefondan beklentilerimin karsilanmadigini soylemem gerek. Oncelikle hoparlor sesi cok kotu. Son seviyede cizirti bariz hissediliyor. Ve sarji cok cabuk dolmasina ragmen inanilmaz cabuk bitiyor. 6 plusi ariyorum bu konuda. Ornegin 10 dk once sarjdan cikardim sadece face ye baktim ve bu konuya geldim su an sarj %95. Yogun kullanımda 6 7 saati zor görüyorum. Acaba bunlar bana ozel sorunlar mi anlamadım cunku fazlaca sikayet görmüyorum internette bu konularda.
Arkadaşlar merhaba, resmen sadece bu tweak icin jb yaptim ama biturlu çalışmıyor. Whatsapp Blacklist uygulamasini kuruyorum engelledigim kisiden hala mesaj geliyor ve trial suresi bitince uyari veriyor surekli. Cydown ile de satin alma islemini yapamadım. Bu uygulamayi duzgun bir sekilde kullanabilen varsa yardım edebilir mi
Cok enteresan bir sorun var telefonumda. Enteresanligi kendinden degil daha onceki note 2 telefon ve avea hattimda da tamamen ayni sorunun olmasi. Sorun su ki telefonla görüşme yaparken bikac dakika sonra benim sesim karsiya gitmiyo ancak ben karsi tarafı duyuyorum karsidakinin cirpinmasindan anliyorum, hoparloru ac kapa yapinca sorun duzeliyor. Kimsede boyle bir sorun görmedim ancak bende hem samsung hemde iphone da ayni problem oldu. Sizce sebebi nedir, basina gelen var midir?
Herkese merhabalar ; şu anda 2012 bmw 3.20d kullanıyorum ancak nakite ihtiyacim oldugu icin satıp 55-60 bin civari au anki aracimi cok fazla aratmayacak dizel ve otomatik bir arac bakıyorum. Kia ceed sanziman konusunda cok basarili olmasi,cam tavan ve ikinci el açısından daha iyi bir durumda geldi. Ds4 ise donanim fazlaligi daha sportif ve kaliteli durmasi masajli koltuklar cezbetti acikcasi. Ancak ds4 sanzimani tam otomatik olmamasi ve arka camlar acilmamasi, ceed ise multimedya ekrani olmamasi ve daha basit konsolu olduğu icin karar vermekte zorlandim. Performans kalite ve konfor olarak sizin tercihiniz hangisi olurdu? Kullanicilarda bilgi verebilirse sevinirim.
Baska bir sitede daha yazidigim bu konuyu burayada tasimak istedim burdaki kullanicilar daha objektif geliyor cunku. arkadaslar uzun suredir kullandigim note 2 telefonumdan iphone 6 plus 64 gb a gecis yaptim. Yalniz ben burada anlatilan ne ios rahatligini ne takilmama gibi olaylari ne de bi kullanislilik goremedim. Safari denen tarayici rezalet app store dan cok umitliydim resmen arattigim herseyde 2 3 uygulama cikiyor ve hersey tamamen paraya donuk. Burada fanboyluk yapacak degilim ki onyargili biri olsam iphone almazdim. Ancak widgetlara alismak bi muzik atmak icin cile cekmek fotograf ustunr basili tutunca mail ya da whatsapp paylasimi gibi secenekler cikmamasi resmen soguttu beni. Ayrica geri tusu olmamasi resmen iskenceymis buyuk ekran telefonda galeride tumunu sec secenegi yok ,Hele ki ekrani yatay konuma almaya kalktigimda genelde sapitiyor telefon. Ve facebook uygulamasi resmen rezalet surekli donuyor uygulamayi yeniden baslatmak durumunda kaliyorum. Sozun ozu ya ben beklentimi cok yuksek tuttum ya da ios gercekten balon. Umarim androidde ki aradigim bicok seyi guncellemelerle alabilirim yoksa gene bir htc ya da samsung note kacinilmaz duruyor.Bunlar bikac gunluk izlenimlerim belkide cozumleri vardir ama bekledigim etkiyi yaratmadi iphone 6plus.
Arkadaslar bu tüketim nasil sizce bana cok iyi geldi acikcasi1000 kmsi sehirici ve ilk 700 km bayram trafiginden dolayi tamamen dur kalktan ibaret.
Dün 60 70 km bi hizda panik fren yaptim abs girdi devreye kizaga aldi sanki arac az kalsin gomuyodum ondekine ama 200 le giderken yavaslamak isteyince son derece güven veriyor ani fren koklemesinde ki sorun nedir acaba ?
Merhabalar 20 gun once 2012 model 3.20d 17 inc mjantli bir arac aldim.Ilk defa arkadan cekisli bir arac kullandigimdan dolayi virajlarda falan yanlama denemelerim oldu ama bu konuya pek hakim olmadigimdan dtc yi kapatmadan arabayi cozmeye çalıştım. Kalkislarda ve virajlarda kolay kolay arkadan kaymiyordu ya da patinaja dusmuyordu ancak son bikac gundur en ufak dipgazda yada bikac ufak harekette arkayo birakmaya başlıyor ve dtc cok sık devreye girmeye basladi. Sorum su ki acaba sürekli yanlamaya calismak ya da ani kalkislar lastiklere mi bir zarar verdi yoksa dtc sistemi mi hassaslasti ya da arizalandi? Bilgisi olanlar yardimci olabilirse sevinirim.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 238
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 6.612 (Bu ay: 154)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 42 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.