Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab 4 7.0 -ANA KONU- (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
650
Cevap
12
Favori
45.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tabletin batarya performansini merak edenler bi ss daha
     Samsung Galaxy Tab 4 7.0 -ANA KONU-

Edit full internet ve oyun oynandi parlaklik ortanin biraz asagisinda bol bol oyunda indirildi wifivhicc kapanmadi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yokbeolumbe -- 27 Eylül 2014; 12:37:58 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Pil ile ilgili söyle bir sıkıntı yaşadım.
    Tableti ilk aldığımda sadece wifi açıkken uyku modunda geceden sabaha % 8 şarj gidiyordu.
    1- 2 gündür 18 filan gitmeye başladı. Bugün iyice bir test edip yazarım. WiFi ve tasarruf açık veri, konum kapalı.
    Hatta geçen şarjı ilk kez sarj ettiğim gün ki % 10 gibi sarj etmiştim. Gece % 25 gibi sarj varken sabah % 1 düştü. Bu konuda soru işaretleri var sonuçlar biraz tutarsız geliyor.
    Genel olarak pil iyi dayanıyor ancak şarj % 3g ilanın sabah baktığımda 2 gün yüksek tüketim gittin gördüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yenikayitoldum

quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

quote:

Orijinalden alıntı: yenikayitoldum

beyler delirmek üzereyim 1 aydır arıyorum herşeyi denedim vroot framroot vs vs .ama bir türlü root atamdım lütfen yardım edin

Smt-230

ben rootladım ama unuttum, yukarıda yazmıştım bir incele , xda dan alınma bir yöntem var.

Vroot , framroot , kingo android root ise yaramadi

root programları işe yaramaz, xda forumlarında bu model için da twrp recovery (dokunmatik recowery) var onu yükleyip recoveryden supersu seçeneği aktif edilecek hepsi bu, ayrıca bu recovery yi indirince root gerektiren zipli uygulamaları (bootanimasyon v.s.) da recovery den yükleyebiliyoruz.

• deneme1 D kullanıcısına yanıt
    Hocam bende arkadaş gibi birçok yöntem denedim bi türlü root atamadım verebileceğiniz link felan varmı dediğiniz yöntemle ilgili
  • Pil göstergesi sorunu yaşayan varmı?
    Kapalı iken % 100 şarj ediyorum tableti açınca % 99bugta kalıyor pil hiç düşmüyor. Bi sure geçip Yeniden başlattığımız da doğru değer yansıyor mesela % 85 çözüm nedir bu sorunu yaşayan varmı?

• t330 tab4 aldım ince olandan. flash player desteği yok :(

garantiyi bozmadan flash yüklemek mümkün mü ?

garanti bozulacaksa dahi nasıl yükleyebiliriz ?
  • immeLmann kullanıcısına yanıt
    En son dolphin tarayıcı da vardı. Zaten çoğu site html5, pek ihtiyaç olmuyor. Lazım olduğunda dolphin tarayıcıyı kullanmıştım. Dolphin size bir flash player apk sı indirdip, kurduruyor ve çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eray1135

Hocam bende arkadaş gibi birçok yöntem denedim bi türlü root atamadım verebileceğiniz link felan varmı dediğiniz yöntemle ilgili

aslında cihazı pek kullanmıyorum artık. cihazı ilk çıktığında alıp xda forumdan birşeyler yapmıştım ama unuttum, 4 ay falan oldu.
    ilk alınca rootlayıp titanium bacupla apkları yükledim öyle kaldı,
    arada sırada kitap falan okuyorum android telefon okunca tablete pek ihtiyaç kalmıyor

• Beyler uygulamalar sd karta taşınabiliyor mu, bu konuda bir güncelleme oldu mu?
    Asus a gelen son güncelleme ile artık taşınabiliyormuş sanırım, Samsung da durum nedir acaba bilgi verebilir misiniz?
  • psirik kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim dostum.
  • Pil sekmesinde ekran bilgisi yok oldu.
    Yeniden baslattim. Ekranin nekadar enerji tukettigini goremiyorum. Ne yapabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: mecraxp

Pil sekmesinde ekran bilgisi yok oldu.
    Yeniden baslattim. Ekranin nekadar enerji tukettigini goremiyorum. Ne yapabilirim?

ilginç bir sorun fabrika ayarlarına sıfırlamayı denedinizmi
  • Arkadaşlar 3G çok aşırı pil tüketiyor.
    Tableti alalı 1 hafta oldu. Wifi varken şarjım 2 gün yetiyordu.

Şu an 3g var wifi kapalı ekran parlaklıgı minimumda 12 saat şarj yetmiyor diyebilirim.
    Full şarjdan çektikten sonra yarım saatte nerdeyse %10 düşüyor.

Daha önce asus nexus 7 kullandım böyle bir sorun yoktu ancak Samsung 3g sıkıntılı. Kameranın sağ kısmı ateş gibi oluyor 3g acıkken.
    Sürekli acık tutarsanız ekran en kısıkta dahi olsa 7-8 saat sarj gitmez. Oyun oynamasanız bile.

Tavbleti kapalı sarj ediyorum.

Gerçekten çok can sıkıcı bir durum 3g kullananlar paylaşımda bulunursa sevinirim sizde durum nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mecraxp

Arkadaşlar 3G çok aşırı pil tüketiyor.
    Tableti alalı 1 hafta oldu. Wifi varken şarjım 2 gün yetiyordu.

Şu an 3g var wifi kapalı ekran parlaklıgı minimumda 12 saat şarj yetmiyor diyebilirim.
    Full şarjdan çektikten sonra yarım saatte nerdeyse %10 düşüyor.

Daha önce asus nexus 7 kullandım böyle bir sorun yoktu ancak Samsung 3g sıkıntılı. Kameranın sağ kısmı ateş gibi oluyor 3g acıkken.
    Sürekli acık tutarsanız ekran en kısıkta dahi olsa 7-8 saat sarj gitmez. Oyun oynamasanız bile.

Tavbleti kapalı sarj ediyorum.

Gerçekten çok can sıkıcı bir durum 3g kullananlar paylaşımda bulunursa sevinirim sizde durum nasıl?

Hocam ben 3Gli model'e sahip değilim ama bir seçenek vardı sanırım, ekranı kilitlediğiniz anda veri bağlantısını kesiyordu. Belki 1-2 saat daha kullanım süresi artar, ya da veri modunu EDGE'ye alırsanız daha az şarj harcayabilir.

• Merhaba
    Ben cihazı büyük oranda pdf ve ebook okumak adına almayı düşünüyorum. Cihazdan pdf okuyan arkadaşlar memnunlar mı? Tam bir pdf sayfasını ekranda açtığımız zaman okuma kalitesi nedir?Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
  • https://www.youtube.com/watch?v=IKHweu0HK4s#action=share İzlerseniz Sevinirim Tab4 İncelesemi Yakında...
  • https://www.youtube.com/watch?v=IKHweu0HK4s#action=share İzlerseniz Sevinirim Tab4 İncelemesi Yakında...
  • Ravenholm kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=IKHweu0HK4s#action=share İzlerseniz Sevinirim Tab4 İncelemesi İle İlgili...
  • Tabletin bekleme modunda fazla batarya harcamaması için;
    1- Google play store > ayarlardan > "uygulamaları otomatik güncelleme"
    Seçeneğini aktif edin.
    2- Greenify uygulaması ile arka planda çalışan uygulamaları uyutun.

• merhaba arkadaşlar. bu tableti almayı düşünüyorum.

http://www.hizlial.com/samsung-galaxy-tab-4-sm-t230-7-8gb-tablet-beyaz/10390135

hızlıal.com'dan 330 tl'ye satın almak mantıklı mı? tableti internet ve kitap için kullanacağım. oyun için kullanmayacağım.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.