PATLATILAN BALON: 0
BALONLARI KAPAT

Yüzbaşı
28 Aralık 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 76 (Bu ay: 1)
Gönderileri
An itibariyle online işlemler menüsünü böyle görüntülenekteyim. Normalde 50gb akn kullanmaktaydım.

Türk Telekom’un güncellediği upload hızlarında AKN benzeri bir uygulama da başlatıldı. Bu çalışma ile birlikte 3 ve 4 Mbps upload hızları ile 20 GB upload yapıldığında, tarife farkı olmadan, 2 Mbps hıza düşecek. Ay bitiminde ise tekrar 3 Mbps ve 4 Mbps hızlar yeniden sunulacakmış.

Kaynak : shiftdelete.net
Şuanda 35mbit kullanıyorum çok stabil 50mbit sorun çıkarırmı? telekom hattınız destekliyor diyor ama onlara güvenemiyorum.
Arkadaşlar merhaba bölümde görüyorum adsl'den vdsl'e geçenlerin sayısı bir hayli fazla o yüzden geçiş sürecinde neler yaşadığımı sizinle paylaşmak istedim.

Adsl paketim 16mbps 75gb akn kullanıyordum bulunduğum mahalleye vdsl alt yapısı geldiğini öğrendim ve türk telekom'a 35mbps için başvurdum. Santrale uzaklığım 500 metre arada 1 saha dolabı var onunla mesafem 250 metre.

Bu arada evime gelen kabloda sorun olduğu için arıza kaydı bırakmıştım teknik ekip geldi kabloyu onardı o sırada adama sordum vdsl'e başvurdum verim alabilir miyim diye adamın dediği yüksek hız alamazsın bakır kablo ile vdsl olmaz 600m üzerine vdsl verilmez keşke başvurmasaydın türk telekom aldığı paraya bakıyor demişti kafamı çok karıştırmıştı ama artık başvurmuştum geri çekmedim.

Geçtiğimiz çarşamba başvurdum yeni modem gönderdiler kargo cuma elime ulaştı evrakları imzalayıp yolladım pazartesi günü vdsl paketimi aktif hale getirdiler geçtiğim paketin adı yüksek hız plus kampanyası 35mbps 50gb modem dahil 64tl.

Adsl kullanırken aldığım modem değerleri;

Vdsle geçtiğimde kullandığım modem değerleri;

Speedtest sonucu akn geçtiğim için 16mbps düştü siteye giriş hızı felan çok memnunum.
Merhaba arkadaşlar turktelekom illetinden artık bıktım 600 hanelik eskiden köy olup şimdi mahalle olan yerde yaşıyorum ve internet alt yapısı çok berbat önüne gelen herkese her eve internet vermeye çalışıyorlar haliyle altyapı kaldırmıyor sabah saatlerinde ve gece hızlı olan internet gün içerisinde yavaşlıyor kullanılmaz hale geliyor youtube 144p video bile zor izliyorum kaç kere aradık şikayet ettik ilgilenmediler en son btkya şikayet ettim bi dönüş olmadı başka nerelere şikayet edebilirim yardımcı olursanız sevinicem boşu boşuna para ediyoruz lanet olası şirkete
Arkadaşlar merhaba cihazım 6s dünden beri telefonun şarjı olmasına rağmen direk kapanma sorunu yaşıyorum konuyla ilgili bir video çektim videoda herşey açık bu konu hakkında ne yapmalıyım hemen servise vermelimiyim başka bi yol varmı çözüm için yardımlarını bekliyorum.

https://youtu.be/AwqPF8FMgQU
Arkadaşlar merhaba 5s'den bu yana iphone kullanıyorum ve şuanda 6s kullanmaktayım geceleri fotoğrafları daha net çeken telefon videoları neden karanlık çekiyor özellikle ağır çekim modunda hiç çekmiyor yani fps arttıkça parlaklık azalıyor bu bi sorunmu yok apple'ın bize bi nevi kazığımı desem bilemedim rakiplerinde s6 ve s7 de durum nasıl bilmiyorum ama çok sıkıcı bi durum
Arkadaşlar merhaba aralık 9'dan beri tab s 8.4 modelini kullanıyorum cihazı kullanmaya başladığımdan beri cihazda değişik bir şarj sıkıntısı vardı sıkıntı şöyle;
Cihazı kullanıyorum cihazın şarjı %0 olup kapanıyor açtığımda şarjı dolu gösteriyor %10 %30 arası oluyor onu kullanıyorum yine aynı şekilde 2 veya 3 kere tekrarlıyor birde şarj %50'den sonra su gibi birden bitiyordu bu sorunlardan dolayı geçen cuma servise verdim servis şarj soketini ve usb otg kablosunu değiştirip bana iade etti ama sorun düzelmemiş yarın tekrar götürücem değişim istesem değişim yaparlar mı nasıl bir yol izlemeliyim değişim için tecrübeli arkadaşlar yardım ederse sevinirim.
Merhaba arkadaşlar interneti bağlatalı yaklaşık 15 gün oluyo 2 gün önce internet kesilmesi yaşadm yaklaşık 1 gün internetim gelmedi ttneti aradım türk telekom geldi evdei telefon hattını düzeltti intetnetim geldi fakat kesilmeden önce tam 8mbit alıyordum şimdi ise hattım 17mbiti destelediği halde hızım 6mbit bunun için ne yapmalıyım ttneti aradığımda direk çözerlermi ?
Yazılım dilleriyle ilgili örnekler,bilgiler,paylaşımlar herşey burada forum sayesinde programlama ile ilgili sorularınızı sorabilir geniş kitle sayesinde sorunlarınıza cevap alabilirsiniz.

http://www.yazilimdilleri.com/forums
Hakkında
Meslek: Yazılım
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
PS4
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 10 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 712
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 2.535 (Bu ay: 296)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 173 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.