Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab 4 7.0 -ANA KONU-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
651
Cevap
12
Favori
45.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

-GALAXY TAB 4-

İşlemci Özellikleri:
    İşlemci Markası Samsung
    İşlemci Teknolojisi Quad-Core
    İşlemci Hızı 1.2 GHz

Ram Özellikleri:
    RAM Kapasitesi 1.5 GB

Ekran Özellikleri:
    Ekran Boyu 7 inch
    Kamera Özellikleri
    Kamera Çözünürlük 3 mp

Sensör
    Çözünürlük 1280 x 800

Ekran Özellikleri:
    Dokunmatik
    TFT

Bağlantı Özellikleri:
    Kulaklık Jakı
    Wi-Fi
    Bluetooth 4.0

Multimedya Özellikler:
    Video Oynatıcı
    E-Kitap
    Kamera

Android Kitkat 4.4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusively -- 29 Temmuz 2014; 23:04:46 >

• Tablet hakkında soru sormak isteyen kişiler, fikir almak isteyenler teker teker konu açmak yerine buradan sorabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusively -- 29 Temmuz 2014; 23:10:39 >
  • antutu puanı kaç acaba.bugün gördüm çok kibar hoş olmuş ve diğer 7'' tabletlerden büyük duruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almayı düşünen varsa şahsen pek tavsiye etmem ilk nedeni tablet oldukça yeni xda başta olmak üzere doğru düzgün kullanıcısı yok nerdeyse diğer bir neden donanım oldukça düşük 8 veya 10" yada farklı alternatiflere yönelmek lazım bende 8" almayı düşünüyordum ama pek tavsiye edilmiyor bütçe sıkıntısı fazla yoksa note serisi düşünülmeli görüşündeyim
  • ne yani bu tabletin ekrani ips degilmi ?

1 yıl olacak tabletten memnunum Oyun hariç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yokbeolumbe -- 11 Ağustos 2015; 8:11:06 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Samsung Galaxy Tab 4 7.0 -ANA KONU-

Pil omru gayet tatmin edici bana gore

• https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=95349808
    burada konu actim arkadaslar bi bakarsaniz sevinirim 5 tablet arasinda kaldim tab 4 e sicak bakmiyor degilim

• bu tabletin benim için tek sorunu root yapamamak ,oyunmuş hızmış önemli değil root vr rom y
    klemeyi başarabilen anlatırsa çok makbule geçecek
    3 gündür kullanıyorum, şarjı süper en az 6 saat ama rootsuz cihaz benim için ölü syılıyor maalesef titanium bacup yok, yedekleme yok, gravity box yok, supersu yok yok yok yok...
  • Daha onceden dell venue 7 2gb lık modelını kullanıp bu tablete gecıs yapan bırı olarak tek eksıgı oyunlarda bıraz zayıf kalıyor dell de ıse sarj durumu kotuydu bu tablet kullanıs olarak daha ıyı yaklasık 1 aydır kullanıyorum hıcbır sorun yasamadım sosyal aglar ıcın alacaklar bence kesınlıkle degerlendırmelı ozellıkle sarj durumu cok ıyı.
  • Samsung galaxy tab t 330 aldık fakat böyle bir uyarı alıyoruz problem nedir ? Ve nasıl çözebiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartal2_ocal

Samsung galaxy tab t 330 aldık fakat böyle bir uyarı alıyoruz problem nedir ? Ve nasıl çözebiliriz

üstteki çarpı işareti ile sayfayı sil. büyük ihtimalle apk yüklemeye çalışan bir uygulamadır, belki de mobogenie dir.

• xda sayesinde custom recowery ile root yaptım, cihaz fıstık gibi oldu, hakkını veriyor, yalnız niye kullanıcısı az anlamadım. herkese önereceğim bir cihaz.
  • Ben de anlayamadim kullanici kitlesinin az olmasinin sebebini hatta cogu teknomarkette tab3ten daha ucuz fakat tab3 aliyorlar cok garip

• quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

xda sayesinde custom recowery ile root yaptım, cihaz fıstık gibi oldu, hakkını veriyor, yalnız niye kullanıcısı az anlamadım. herkese önereceğim bir cihaz.

Batarya performansihard oyun performani ve ekran kalitesi ile ilgili bilgi verebilmeniz mümkunmudur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doğru-Adam

quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

xda sayesinde custom recowery ile root yaptım, cihaz fıstık gibi oldu, hakkını veriyor, yalnız niye kullanıcısı az anlamadım. herkese önereceğim bir cihaz.

Batarya performansihard oyun performani ve ekran kalitesi ile ilgili bilgi verebilmeniz mümkunmudur

Batarya performansi cok iyi Yukarida ss var zaten oyun oynamadigim icin denemedim. Ekran kalitesi gayet iyi

• Oyun kalitesi berbat, ozellikle 7. dakkadan sonraya bakın
    https://www.youtube.com/watch?v=36Ytj4K_02g
  • oyun için alıyorsanız başka ürün bakın, video, e-kitap , yüz tanıma, batraya performansı falan ekran süper, 12 saat gidiyor, kesintisiz kitap okuma ile,
    sonuç :bu bir oyun tableti değil.

• Bende bir ay oldu alalı, gayet memnunum. Oyun için alınmaz zaten. Batarya performans çok iyi, görüntü çok şık, oyun oynamadigim için bana yetiyor. Fiyatına göre çok iyi bir tablet.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu tablet güncelleme alıcakmı?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.