Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab 4 7.0 -ANA KONU- (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
650
Cevap
12
Favori
45.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tabletten değişik bir koku geliyormu ? Yanık kokusu gibi birsey usb girisinin ve kulaklik girisinin ordan ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ucuz plastik kokar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psirik -- 27 Ağustos 2014; 23:26:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler delirmek üzereyim 1 aydır arıyorum herşeyi denedim vroot framroot vs vs .ama bir türlü root atamdım lütfen yardım edin

Smt-230
  • Batarya performansını gösteren SS

Samsung Galaxy Tab 4 7.0 -ANA KONU-  Samsung Galaxy Tab 4 7.0 -ANA KONU-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hipersonic -- 21 Eylül 2014; 21:00:44 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: furkangoktasf

Bir oyun denemesi koyup izlersek daha kaliteli olduğunu anlayabiliriz.

Oyun için alacaksan alma, aşağıda oyun denemeleri var. Ancak zaman geçirmelik küçük, keyifli oyunlar oynanabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: yenikayitoldum

beyler delirmek üzereyim 1 aydır arıyorum herşeyi denedim vroot framroot vs vs .ama bir türlü root atamdım lütfen yardım edin

Smt-230

ben rootladım ama unuttum, yukarıda yazmıştım bir incele , xda dan alınma bir yöntem var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hipersonic

Batarya performansını gösteren SS

sarj suresi hakkaten iyimiş.

• Arkadaşlar bu ürün şu an 500 lira.
    kliksada 449a gördüm.
    350ye bile alan arkadaşlar var.
    ucuz nasıl hangi sitede yada yntemle alabiliriz?

Birde ben şahsen şöyle düşünüyorum.Görüp almak farklı.Netten alırsın bozuk gelir uraş dur.Birde teknosa gibi dükkandan inceleyip almak var.

şimdiden teşekkürler

NOT: 350 alanlar 3glimi buda önemli bir soru

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mecraxp -- 22 Eylül 2014; 17:53:00 >
  • quote:

Ekran ışığı seviyesi?
    Bir de wifi ile kullanım kaç saat kadar?
    Ekran kullanım süresi iPad mini'ye yaklaşıyor. İPad mini de 9,5 saat civarı..

• frux kullanıcısına yanıt
    Bu sonuçlar hususi ekran parlaklığını kısarak aldığım sonuç, bu 9 saat boyunca wifi hep bağlı kaldı. Ancak normal kullanımım da böyle bir sonuç almıyorum tabiki, güneş varsa parlaklığı açıyorum, gece ise parlaklığı kısıyorum. Gözüme hangi parlaklık seviyesi iyi geliyorsa onu seçiyorum. Böyle rastgele bir kullanımda 5-7 saat arası bir batarya ömrü sunuyor.

Samsung Galaxy Tab 4 7.0 -ANA KONU- Samsung Galaxy Tab 4 7.0 -ANA KONU-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psirik -- 22 Eylül 2014; 21:33:57 >

• psirik kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
    Android 7 inç tablet için gayet yeterli bir süre..
    Hepsiburada da 350 lira iyi fiyat sanıyorum.
    ips ekranlı oluyor herhalde, her yönden görüntü bozulmuyor..
    Ben iPad mini kullanıyorum ama bir de android tabletim olsun istiyorum.
    Telefonum da galaxy S4 mini, çok memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 22 Eylül 2014; 21:42:24 >
    Ekran ıps değil, tft ancak yandan bakınca falan bozulmuyor, gayet güzel bir görüntüsü var. Ipad ve S4 mini varken gerek olur mu bilemem :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psirik -- 22 Eylül 2014; 21:51:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: psirik

Ekran ıps değil, tft ancak yandan bakınca falan bozulmuyor, gayet güzel bir görüntüsü var. Ipad ve S4 mini varken gerek olur mu bilemem :)

Android tabletler de güzel film izleme uygulamaları var.. Çocuktan ipad mini'yi kurtaracağım

Çocuk için olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frux

quote:

Ekran ışığı seviyesi?
    Bir de wifi ile kullanım kaç saat kadar?
    Ekran kullanım süresi iPad mini'ye yaklaşıyor. İPad mini de 9,5 saat civarı..

Ekran ışığı gün içindeki ışığa göre değişkendi.Ekran açık olduğu sürece wifi aktif olarak kullanıldı.Onun dışında pasif beklemenin büük bölümünde de wifi açıktı.Ekran açık olduğu sürede aktif olarak internet kullandım.

• samsung modellerin tümünde ekran standart diye biliyorum...
    ips değil ama dandik markaların ips sinden daha kalitelidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

quote:

Orijinalden alıntı: yenikayitoldum

beyler delirmek üzereyim 1 aydır arıyorum herşeyi denedim vroot framroot vs vs .ama bir türlü root atamdım lütfen yardım edin

Smt-230

ben rootladım ama unuttum, yukarıda yazmıştım bir incele , xda dan alınma bir yöntem var.

Vroot , framroot , kingo android root ise yaramadi

• samsung modellerin tümünde ekran standart diye biliyorum...
    ips değil ama dandik markaların ips sinden daha kalitelidir.

• Arkadaşlar tableti bugün aldım.Bu güne kadar çok tablet kullanan biri olarak görüşlerimi yazayım.
    Bu arada yazının sonunda 1 sorum olcak cevaplandıran arkadaşa şimdiden teşekkürler.

Gelelim konuya.Daha önce asus nexus 7 kullanan biri olarak samsung galaxy tab 4 bazı konularda geri kalıyor.
    Kötü yanları

-browserda sayfayı aşağı hızlıca indirdiğinizde takılma çok oluyor.milliyet gibi kalabalık sayfalarda bunu yaşaman normal diyebilirsiniz ancak nexus 7de bukadar kasma yaşamıyordum.
    -bazı programlarda kasma daha çok.Maçkolik aşağı yukarı sürüklerken olan takılma asus nexus 7'nin en az 2 katu gibi geldi bana
    -1.5 gb ram yazıyor ama yüklü programlar bölümünde kullanılan ram ve boş rami topladığımda 1250mb filan ancak yapıyor.
    -3mp ön kamera oldukça kötü. 2mp telefonumun kamerası daha iyi çekiyor.
    -dış haporlor sesi çok kısık. asus nexus 7nin yarı seri samsungun ful sesine eşit diyebilirim :)

Samsungun iyi yanı amoloid ekran olması ve hafif ince tasarımı.ekran çok net.
    Asus'un kötü yanı hangi asusu alırsanız alın illa bir ölü pixel yada aydınlarma sorunu yaşarsınız.Ekranı amoloid ekran gibi canlı değil.Bu güne kadar 2-3 kez asus tablet kullandım 2-3 kez servise gönderdim.Birinde ekranın bir kısmı fazla parlıyordu.Birinde ölü pixel demiyelimde ekranın bir kızmında beyaz bir nokta vardı.vs vs..

Sonuca gelirsek 4 çekirdek ve 1.5 a varan ram olsada bu takılma olayları çok can sıkıcı.teknosadan sıfır aldım. Tek hosuma giden o amoloid ekran olması.Beklediğim performansı pek bulamadım.programlar yada browserda sayfaları hızlı yada normal aşağı indirdiğinizde takılmalar neden oluyor bilmiyorum ama rahatsız edici bir seviyede.

SORUM: size sorum tableti aldım %10 şarjda kapatıp şarja taktım ilk şarj ne kadar sürer o konuda bilgisi olan varsa sevinirim . %10 şarjdan 1.5 saatte %40a filan geldi diyebilirim belki %50. normalmi?

Şimdiden teşekkürler soruma cevap yazanlara.
    Aklında sorusu olanlar soru sorabilir bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: mecraxp

Arkadaşlar tableti bugün aldım.Bu güne kadar çok tablet kullanan biri olarak görüşlerimi yazayım.
    Bu arada yazının sonunda 1 sorum olcak cevaplandıran arkadaşa şimdiden teşekkürler.

Gelelim konuya.Daha önce asus nexus 7 kullanan biri olarak samsung galaxy tab 4 bazı konularda geri kalıyor.
    Kötü yanları

-browserda sayfayı aşağı hızlıca indirdiğinizde takılma çok oluyor.milliyet gibi kalabalık sayfalarda bunu yaşaman normal diyebilirsiniz ancak nexus 7de bukadar kasma yaşamıyordum.
    -bazı programlarda kasma daha çok.Maçkolik aşağı yukarı sürüklerken olan takılma asus nexus 7'nin en az 2 katu gibi geldi bana
    -1.5 gb ram yazıyor ama yüklü programlar bölümünde kullanılan ram ve boş rami topladığımda 1250mb filan ancak yapıyor.
    -3mp ön kamera oldukça kötü. 2mp telefonumun kamerası daha iyi çekiyor.
    -dış haporlor sesi çok kısık. asus nexus 7nin yarı seri samsungun ful sesine eşit diyebilirim :)

Samsungun iyi yanı amoloid ekran olması ve hafif ince tasarımı.ekran çok net.
    Asus'un kötü yanı hangi asusu alırsanız alın illa bir ölü pixel yada aydınlarma sorunu yaşarsınız.Ekranı amoloid ekran gibi canlı değil.Bu güne kadar 2-3 kez asus tablet kullandım 2-3 kez servise gönderdim.Birinde ekranın bir kısmı fazla parlıyordu.Birinde ölü pixel demiyelimde ekranın bir kızmında beyaz bir nokta vardı.vs vs..

Sonuca gelirsek 4 çekirdek ve 1.5 a varan ram olsada bu takılma olayları çok can sıkıcı.teknosadan sıfır aldım. Tek hosuma giden o amoloid ekran olması.Beklediğim performansı pek bulamadım.programlar yada browserda sayfaları hızlı yada normal aşağı indirdiğinizde takılmalar neden oluyor bilmiyorum ama rahatsız edici bir seviyede.

SORUM: size sorum tableti aldım %10 şarjda kapatıp şarja taktım ilk şarj ne kadar sürer o konuda bilgisi olan varsa sevinirim . %10 şarjdan 1.5 saatte %40a filan geldi diyebilirim belki %50. normalmi?

Şimdiden teşekkürler soruma cevap yazanlara.
    Aklında sorusu olanlar soru sorabilir bana.

Öncelikle sorumu sorayım kamera ve ekran bilgilerini nereden aldınız?

İlk olarak alternatif tarayıcılara yönelebilirsiniz, dolphin yada androidin kendi tarayıcısı gibi.
    Ram'in durumu her cihazda aynı, belli bir kısmını sistem direk kendine alıyor. Diğer tabletlerde de öyle.
    Ön kamera 1,3 mb gibi birşey, arka kamera ise 3,2 mp.
    Ses seviyesi aynen felaket biçimde düşük.
    Ekran amoled değil, tft. Ama kaliteli bir ekranı var. 4 saat civarında falan %100 olur.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.