Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab 4 7.0 -ANA KONU- (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
650
Cevap
12
Favori
45.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • pixelized rom ile ilgili iki ek ve onemli bilgi yazmıs gelistirici burada bulunsun.

fiziksel tusları calıstırmak ve sanal tusları gizlemek icin:

1- Düzenle /system/usr/keylayout/Generic.kl
    2- key 172 HOME and key 158 BACK satırlarında # işaretini kaldır
    3- gpio-keys.kl dosyasını aç ve tekrar home key önündeki # işaretini sil
    4- Düzenle /system/build.prop ve qemu.hw.mainkeys = 0 da 0'ı silip 1 yap
    (qemu.hw.mainkeys = 1)
    5- tekrar başlat

ekrandaki yazıların boyutunu buyutmek icin:

ile manager > system > find build.prop

lcd density deki sayıyı kücült kaydet cık
  • https://www.youtube.com/watch?v=pz5Ze6wKvHk

sm-t230 ile 231 aynı room'u kullanıyor olabilirmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zarsur

SAMSUNG TAB4 SM-T230 MODELİ İÇİN:

1. Odin’i indir.(https://odindownloader.com/download/odin3-v3-07)
    2. twrp-3.2.3-0-degas.img.tar dosyasını Twrp sitesinden indir. (https://eu.dl.twrp.me/degas/twrp-3.2.3-0-degas.img.tar.html)
    3. “Pixelized-OS-v2.9-20180816-SM-T230-FIX” dosyasını indir (https://androidfilehost.com/?fid=1322778262903981225 )ve tabletin Sd kartına yükle
    4. Tableti Ses kısma+Güç Tuşu+Orta tuş’a aynı anda basarak download moduna al.
    5. Odin’de PDA kısmından “twrp-3.2.3-0-degas.img.tar” dosyasını seçerek flaşla.
    6. Tableti Ses açma+Güç Tuşu+Orta tuş ile recovery moduna al. Gelen ekranda Wipe kısmından Wipe Dalvik/ART Cache, System, Data, Cache & Preload işaretleyerek temizle
    7. Tekrar recovery modunda açarak Install menüsünden “Pixelized-OS-v2.9-20180816-SM-T230-FIX” dosyasını seçerek android yüklemesini yap.
    8. İşlem tamam. Android sürümü 9 olarak görünüyor ve her türlü oyun yükleniyor.
    9. Yapacağınız işlemlerden doğabilecek tüm sorunlar size aittir. Tarafımca herhangi gibi bir sorumluluk kabul etmiyorum.
    Bunu yapabilen var mı? Bende wipe kısmı diye bir şey çıkmıyor, tek bir kısım var, onda da wipela ilgili iki seçenek var sadece.

Install'da da hata verip kapanıyor ve 4.4.2 olarak açılıyor.

Ekleme: Root yetkisi olmadığı için TWRP yüklenemiyormuş,. Bunun için Odin ile TWRP yükledikten hemen sonra, yeniden başlamasına izin vermeden recovery modunda başlatınca, TWRP revovery başlıyormuş. Burda önce root, ardından diğer işlemler.

Ekleme: Android sürümü 9 olarak görünse de sonuç farketmiyor, Android 6 ve üstü isteyen Kral Şakir AR uygulaması da, Netflix uygulaması da eski android sürümü diye yüklenemedi. Şahin'e Doğan markası yapıştırmak gibi olmuş da esas tehlikeli olanı bu değil: google hesabını gizlice farklı bir yerde yedekleyen ve cihaza uygulama kurma yetkisini de gizlice alan Youtube Vanced uygulaması, sistem uygulaması olarak yerleştirilmiş, devre dışı bırakılsa bile sessizce yine aktifleşiyor. Ya kullanmayın, ya da kullanıyorsanız, cihaza özel ve başka hiç bir şeyle ilişkili olmayan bir google hesabı açarak kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qzwxec -- 31 Mayıs 2020; 15:59:55 >

• Arkadaşlar Galaxy Tab 4 T230 da Zoom çalıştırmak istiyorum fakat cihazınız desteklemiyor diyor. İnatla APK sını bulup yükledim fakat güncelleme öneriyor, atla diyince çalışmıyor, güncelle diyince programı kapatıyor. Android enaz 5.x.x olmalı galiba. Basitçe ne önerirsiniz?

Çocuklar derse girecek hepsi bukadar. Öyle şaşalı rom lar falan istemiyorum. Nasıl yapılacağını anlatan ve çalışan güzel bir rom un olduğu link var mı?
  • okuzucu kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle banada lazım böyle bir şey.
  • Merhaba arkadaşlar bu tabletin sürümünü 5.xx yapmanın yolunu bilen biri varsa lütfen yardım etsin. Eba ve Zoom yükleyemiyorum.
  • Arkadaşlar. Samsung tab4 t230 tabletimiz var.

Çocuk zoomdan ebadan ders dinlemesi gerek

Android 4ten yukarı olmuyor bu sanırım.

Android sürümünü yükseltmenin bir yolu yok mu?

Teşekkürler

• Samsung Tab4 Sm t230 tabletin aynı özelliklere sahip, sadece 8 inch olan Sm t330 modelinin Sam Mobilde Android 5.1 sürümü mevcut.Acaba bu romu Sm t230 a yükleyebilir miyiz?

Samsung Galaxy Tab 4 7.0 -ANA KONU-

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tableti 5 ve üstüne güncellem ile ilgili bir gelişme var mı? Şuan eba zoom kurulamıyor.

• Bende zoom çalıştıran adım t-230 ile android 5 güncellemesi istiyor yapabileceğimiz bir şey var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.