Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab 4 7.0 -ANA KONU- (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
651
Cevap
12
Favori
45.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ravenholm

Sadece video (youtube) izleme, fotoğraf gösterimi (foto çekimi pek önemli değil), Wi-Fi Bluetooth ve Internet kullanımı için tablet istiyorum. Telefonumu bu tablet'e bağlayacağımdan USB ve OTG özellikleri önemli. Android 4.4 olması ve ekranın en az 7" veya 8" olması tercih sebeplerimden.

Sizce bu Samsung Galaxy Tab 4 T330'mu Tab 3 T230'mu daha iyi olur?. Asus MeMO Pad 7 ME176C veya ME176CX önerenler var. Asus Nexus 7 3G birde Lenovo 7" - 8" modelleri nasıldır bilmiyorum.

gm discovery telefonun mobil internetini paylaşıyorum sıkıntısız.
    yani tüm android telefonları wifi modem olarak kullanabilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihazın cpu ve gpu ayrıntısı.
     Samsung Galaxy Tab 4 7.0 -ANA KONU-

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boom Beach adli oyun bir bölüm dizi youtube ve internetten şarki sosyal medya forum vs. takıldım pil performansı fiyatina göre çok iyi

Yani 6 saat 40 dakika ekran aldım şarji 14 kaldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yokbeolumbe -- 19 Ağustos 2014; 4:58:13 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • bugun güncelleme kontrolu yaptırdım ve 135 mb'dı sanırım bi güncelleme geldi neyle alakalıydı bilmiyorum degişen bişe farketmedim henüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aytac18100

bugun güncelleme kontrolu yaptırdım ve 135 mb'dı sanırım bi güncelleme geldi neyle alakalıydı bilmiyorum degişen bişe farketmedim henüz.

Yanlış görmediysem 35 küsür mbtı. Sistem kararlılığı ile ilgili yazıyordu.

• Vatan Bimeks Teknosa artık birisinde bulabilirsek bakıcaz (birde bu Tab 4'ün model numarası T330 oluyor herhalde). Hem son güncel modellerden hem de Samsung desteğini sürdürüyor güncelleme çıkartıyor vs, yani böyle olması hoşuma gitti.

Özellikle video youtube izlemek fotoğraf gösterimi ve Internet için acilen lazımdı böyle bir ürün, Samsung dışında Asus MeMO Pad 7 ME176C düşünüyordum vazgeçtim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ravenholm -- 27 Ağustos 2014; 16:19:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 3-4 saat önce Samsung Galaxy Tab 4 SM-T230 modelinden aldım. Şarjı %71 dolu olarak geldi.(öyle bir şey işte) ama 3 saatte şarjı bitti. Bu normalmi ilk şarja ? Yoksa bir kaç kez %0 %100 yapınca düzeliyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeffrey Dahmer

Ben 3-4 saat önce Samsung Galaxy Tab 4 SM-T230 modelinden aldım. Şarjı %71 dolu olarak geldi.(öyle bir şey işte) ama 3 saatte şarjı bitti. Bu normalmi ilk şarja ? Yoksa bir kaç kez %0 %100 yapınca düzeliyor mu ?

Aynısı benimde başıma geldi. İlk aldığımda çok hızlı düşüyordu. Normal yani.

• psirik kullanıcısına yanıt
    Dün gece %0 a kadar düşürdüm şarjını (%10 dan sonra ne kadar oyun oynarsam oynayayım çok zor oldu %9a zor indi :D) %100 yaptım. Birkaçkez yapınca şarj süresi artıyormu ?
  • Jeffrey Dahmer kullanıcısına yanıt
    % 10'nun altına hiç inmedim. Bataryası bir değişik ama, % 100 den % 90 a inmesi, atıyorum % 50 den % 40 inmesine göre çok daha hızlı. % 0 a kadar ne kadar gider bilmiyorum ancak benim ekran süreleri batarya % 10 - 15 e geldiğinde 6-7 saat arasında oynuyor. Batarya ya en çok ekran parlaklığı etki ediyor. Parlaklığa göre 5 saatte 10 saatte kullanım sunabilir.

Batarya 78 de suan. Düne göre şarkı daha iyi gidiyor. Samsung umarım bu cihaza hemen desteğini Kesmez. Android L alırım bu ?

• quote:

Batarya 78 de suan. Düne göre şarkı daha iyi gidiyor. Samsung umarım bu cihaza hemen desteğini Kesmez. Android L alırım bu ?

Alması muhtemel de Samsung ne zaman hazırlar, ne zaman Türkiye'ye gönderir belli olmaz. Ben suan ki performansından memnunum. Bunu bozacak bir güncelleme yayınlamasinda yeter.

Six Guns Dead Trigger Asphalt 8 Clash Of Clans Subway Surfers gibi oyunları kurdum. En ufak bir yavaşlama olmadı. Samsung bu sefer iyi iş çıkarmış. Android L gelir umarım.

Düzenleme : Tabletin yazıları düzeltmesini nasıl engelliyecez ? Subway Surfers yerine Şubat Surgery yazdım da görmüşsünüzdür belki :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeffrey Dahmer -- 27 Ağustos 2014; 13:36:33 >
    Ayarlar> kontroller> samsung klavye ayarlari > otomatik değiştirme vs. Pek çok ayar var orada.

• quote:

Ben 3-4 saat önce Samsung Galaxy Tab 4 SM-T230 modelinden aldım. Şarjı %71 dolu olarak geldi.(öyle bir şey işte) ama 3 saatte şarjı bitti. Bu normalmi ilk şarja ? Yoksa bir kaç kez %0 %100 yapınca düzeliyor mu ?

Hocam yeni aldığınız Galaxy Tab 4'ün model numarası T230'mu T330'mu olacaktı?. T230'u ben Tab 3 diye biliyordum da.

Bir de bu tabletin 7" ekranına güveniyorum beni 4.3" telefon ekranından kurtarsın yeter, 4.3" de internet kullanımı ve video (youtube) izlemek işgence oldu artık.

• Ravenholm kullanıcısına yanıt
    T230 7", t330 8" olanı.

• Ravenholm kullanıcısına yanıt
    Şunu söyliyeyim, super amoled ekran daha önce gördüğüm tabletlerden telefonlardan kat kat daha iyi bir görüntü kalitesi var. t230 7 inç, t330 ise 8 inç olanı.
    Tabletin üst kısmı sizdede 10 dk kullanımdan sonra çok ısınıyor mu ? Bende ısınma sorunu oluyorda.
    Kameranın olduğu bölümden bahsediyorsanız, evet ısınma oluyor. Ancak bu sıcaklarda normal bir durum. Artı vücudun sıcalığı elimizle cihazada etki ediyor, cihaz daha da ısınıyor. Özellikle oyun oynarsanız aşırı sıcaklık olması normal.
    Bu tip orneklerde var ;http://m.sondakika.com/haber/haber-uyurken-iphone-u-asiri-isindi-genc-annenin-gogsu-6414087/

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.