Şimdi Ara

Samsung Galaxy SII Tüm Sorularınızın Çözümü/Destek/SSS/Oyun-Program (209. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.433
Cevap
72
Favori
374.960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: neoali01

quote:

Orijinalden alıntı: uLiqUioRRa*

quote:

Orijinalden alıntı: neoali01

BU ARADA SİTEDEKİ HİTLER LOGOSUNU KULLANAN SANA DİYORUM. TÜRKLERİ YAKMIŞ OLANLARA SAYGI MI DUYUYORSUN BE KİMLİKSİZ ADAM. BU AHMAKLIK NE BUDALALIKTIR LANETLE KINIYORUM SENİ KİMLİĞİNE DÖN, ÖZÜNE DÖN....

Adam belki Alman, belki de o ideolojiyi benimsemiş. Burada paylaştığı küçük bir resim mi senin hayatının düzenini kaçırdı ? ( Kaldı ki adamın imzasına bakarsan ne olduğunu gayet net görürsün, ama nerde sende o yetenek.)
    Başkasının politik veya siyasi görüşlerini eleştirmemeyi öğrenecek kadar olgunlaşmayı ne zaman öğreneceksiniz çok merak ediyorum.

Bak dostum elestirmen degilsin o konuda akil vermissin. Ben bir tarihciyim ve milletimizden bazilari abuk sabuk ve bize yuzde yuz dusmanca olan bir ideolojiyi benimsemesine goz yumamam uyaririm elbette adamin ideolojisini degistiremem ama sen de bil Ataturkten kalan son degerimiz bu vatan uyarin sahip cikin kendi ulkumuzu yayin milletimiz de buradan ornek alsin dusmanlarimizda sonuc birliklik olalim sapik ideolojilere saplanmayalim

Kimin hangi ideolojiyi benimsediği sizi veya beni alakadar etmez, size göre doğru olan başkasına göre yanlıştır, ya da tam tersi. Bu tarz göreceli konularda müdahale edilmesi veya uyarılması kişinin düşünce özgürlüğü hakkına saldırıdır. Nitekim bu konu burada tartışılacak bir mevzu değil, burada telefon üzerine bir konu açılmış, başka konularla ilgili konuşmaları özel mesaj yoluyla yapmak daha doğru olur.
    Ben neyin ne olduğunu kimden ne kaldığını biliyorum, bu konuda sizin telkinlerinize de fikirlerinize de ihtiyacım yok. Ortada düşman yok savaş yok sapık yok, nereden bu şekilde bir galeyana geldiniz anlamadım doğrusu. Adamın avatarında kullandığı bir resim mi değiştirdi günlük hayatınızı veya ömrünüzün geri kalanını ? Bırakın lütfen insanlara müdahale etmeyi, kim neye inanırsa inanır neyi desteklerse destekler.

• Arkadaşlar merhaba,

1-Bu sabah, S3 yeni güncelleme almak için uyarıda bulundu. Ben de emin olmadığım için uygulama almayı reddettim. Sanırım yeni sürümü çıkmış. Ne yapayım ?
    2-Telefonun şarjının en verimli gitmesi için neleri yapabilirim ?
    3- Remi nasıl boşaltıyoruz ? Hızı ve pil tüketimini etkiliyormuş.
    4- Forumda S3 ile ilgili en iyi başlık burası mıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Arkadaşlar merhaba,

1-Bu sabah, S3 yeni güncelleme almak için uyarıda bulundu. Ben de emin olmadığım için uygulama almayı reddettim. Sanırım yeni sürümü çıkmış. Ne yapayım ?
    2-Telefonun şarjının en verimli gitmesi için neleri yapabilirim ?
    3- Remi nasıl boşaltıyoruz ? Hızı ve pil tüketimini etkiliyormuş.
    4- Forumda S3 ile ilgili en iyi başlık burası mıdır ?

Bu s2 başlığı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam arkadaslar sebeke skntm var ozelden mesaj atabilirmi anlayan arkadaslar askerim balikesirde yardm lutfen

• 2 gün önce jelly beane geçtim, tamam bir farklı görünüyor iyi hoş falan ama şarj yüzünden pişman oldum resmen. Şarj inanılmaz hızlı tükeniyor eski sürüme göre. Pişman oldum resmen adamakıllı 1 gün bile gitmiyor artık yanımızda şarj aletiyle dolaşacağız anlaşılan
  • Öncelikle telefonu birçok kere düşürdüm bir kaç yerde darbe izleri var :D Geçen gün yolda gidiyordum telefon birden dondu sonra resetliyim derken açılmadı sadece s2 yazısında kalıyor bir de download moduna alabiliyordum. Bugün götürdüm telefoncuya anakartı gitmiş dedi sayacı sıfırladı yalnız garanti bunu büyük ihtimal karşılamaz dedi. 500-600 lira civarı anakart parası çıkarır dedi. Ben de sizden şunu istiyorum. Yarın servise bizzat gidicem bana bir senaryo uydurmalıyız yani cebimden para gitmeden telefonu halletmemiz lazım

Lütfen yardımlarınızı esirgemeyin birkaç cümle yazın az da olsa yoksa yandım telefonun taksidi bitmedi daha üstelik hediye Bir de anakart garanti kapsamına girmiyormuş doğru mu ?

• arkadaşlar benim telefon yurtdışı romanya cihazı otomatik olarak 4.1.2 geldi fakat romanya romu olduğu için sim kartı kullanamıyordum bu türkiye romunu yüklesem aynı şey olur mu acaba bi yardım etseniz
  • Arkadaslar merhaba. Bir sorum olacak. Telefonumda stok rom 4.1.2 yüklü kies ile güncelledim. Daha önce 4.0.3 yüklü iken sd kart, dosyalarımda external_sd klasorunde gösteriliyordu. Şuan ise sd kart ile telefonun hafızası en üst kırılmda ayrılmış. Resimde ekledigim gibi yani. Telefonun hafizasnda external_sd klasörü var ama içi boş tabi. Guncelledigimde böyle olduğunu görünce daha hoş gelmişti ama şuan bir soruna yol açıyor. Sd kartın dizinini değiştirme şansımız var mı? Telefonum rootsuz bu arada.

• Arkadaşlar kolay gelsin herkese iyi günler.Yakında bi s2 aldım kullanıyordum fakat şebekenin azlığını fark ettim hatlardan felan diyorlardı baz istasyonları felan derken herkesinki düzeldi benimkisi aynı devam etti. Öncede s2 aldım spot arızası vardı geri gönderdım fakat 3g 3+ h+ ya kadar çekiyordu.Ama bluetooth felan açmıyordu onu gönderdik bu geldi bundada tek sıkıntı şebeke. Hattı bulunduğum noktadan kıpramadan başka bi cihaza takıyorum EDGE - 3G - 3G+ ya kadar çekiyor benım telefon EDGE yi dogru düzgün çekmiyor :S Arkadaşlar rom felan kuruyorlar diyorlar androidde ilk denemem bi bilgim yok lütfen bilen bir arkadaş yardım edebilirmi allah rızası için. Burdaki telefoncular saçmalıyor yapamıyorlar her biri başka bişey diyor telefonu vermek istemedim.Başına gelip sorunu çözen arkadaşlar yada problemi bilenler varsa aydınlatabilirlermi.Telefon Spot geldi arkadaşlar yazılım güncelleştirme yapamıyorum o yüzden.Hayırlı günler.

Telefon Hakkında :

Samsung Galaxy SII GT-I9100
    android Sürüm : 2.3.4
    ana bant Sürümü : I9100XXKG6
    Kernel Sürümü : 2.6.35.7-I9100XXKG6-CL425236 se.infra@SEP-53 #2
    Yapım Numarası : GINGERBREAD.XXKG6

Durumu : IMEI NUMARASI KAYITLI
    Kaynak : İthalat yoluyla kaydedilen IMEI
    Üretici : Üretici: Ericsson Mobile Comms AB Pazar Adı: A1018s Model Bilgileri: 1100901-BV

bilgiler bunlar arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: tuning07

Arkadaşlar ,
    SII nin en son orjinal Türkiye rom u hangisi..?

4.1.2 Jelly Bean
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hurts

quote:

Arkadaşlar ,

4.1.2 Jelly Bean

Teşekkürler..
    Nereden indirebilirim Türkiye sürümünü ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hurts

quote:

Arkadaşlar ,

4.1.2 Jelly Bean

Teşekkürler..
    Nereden indirebilirim Türkiye sürümünü ?

bakıyorum 1dk
  • Arkadaşlar LSS Nordic üzerine son çıkan LSS uyumlu philz kernel attım cihaz root oldu açıldı kullandım triangle away de yaptım ancak daha sonra recovery ye girip wipe ve fix permission yapınca açılıştaki samsung galaxy s2 GT-9100 yazısında takılıp kalıyor telefon açılmıyor.Şimdi yeniden kurdum yine yaptım yine açılmadı.Acaba wipe lardan fix permission ile Mount storage/ format data Format system yapıyorum diye mi oluyor anlamadım?

Bu problemin çözümü nedir arkadaşlar acil yardım

• quote:

Orijinalden alıntı: Berat249

quote:

Orijinalden alıntı: lonebody

quote:

Orijinalden alıntı: rraistlinn

quote:

Orijinalden alıntı: lonebody

Ustadlar merhaba.

Cok kapsamli bir calisma olmus tesekkurler. Benim de bir sorum olacak. S2 telime nordic 4.1.2 yukledim. Hsdpa ozelligini devre disi birakmak istiyorum. 4.0.4 ile yapiyordum. Ama jelly bean de olmuyor. Yalnizca 3g hizinda kullanmak istiyorum H ve H+ iptal etmek istiyorum. Yardimci olursaniz sevinirim. Tesekkurler

ayarlar>diğer aglar>mobil aglar>şebeke modu,,,, sadece WCDMA seçerseniz 3g oluyor

maalesef dostum.. olmadı

ama vakit ayırdığın için teşekkür ederim.

resmini de ekledim.

yok mu başka bu konuda yardımcı olabilecek kimse ?

Numara çevirme kismini acin su numarayi tuslayin
    *#197328640#
    karsiniza cikan menuden sirasiyla ilerlerseniz sorununuz cozulur.
    1 (debug screen)
    8 (phone control)
    3 (nas control)
    5 (rcc HSPA control)

3G den hdspa ya donmek icin ne yapilmali peki.

• Ya benim telefonumun Şarjı sabah %100 Öğlene Kadar Şarjı %10 Oluyo internet oyun vs oynamama rağmen böyle yapıyor ne yapmam lazım ?
  • arkadaşlar konu dışı olacak özür dilerim ama acil
    galaxy mini 2 nin şarj girişi kırıldı
    komple kasamı değişir yoksa şarj girişi mi değişir
  • quote:

Orijinalden alıntı: 96ceset96

Ya benim telefonumun Şarjı sabah %100 Öğlene Kadar Şarjı %10 Oluyo internet oyun vs oynamama rağmen böyle yapıyor ne yapmam lazım ?

wipeleri yap cihazdaki programların gider ama uyarayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esesnefer

arkadaşlar konu dışı olacak özür dilerim ama acil

kaasayı kırmadıysan değişmesine gerek yok sarj girişi değişir. kasada hasar büyük veya önemli olabilecek ise bi resmini çek at burada ona göre birşey söyleyeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdamRtm

quote:

Orijinalden alıntı: esesnefer

arkadaşlar konu dışı olacak özür dilerim ama acil

kaasayı kırmadıysan değişmesine gerek yok sarj girişi değişir. kasada hasar büyük veya önemli olabilecek ise bi resmini çek at burada ona göre birşey söyleyeyim.

kasada sorun yok telefon çalışıyor ama şarj giriş yerinin içinde gücü alan sarı şeyler kırıldı sorun sadece o
  • 
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.