Yüzbaşı
05 Ağustos 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 49 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Selamlar,
Son birkaç gündür evimde kullandığım SG-V300 üzerinden kullandığım vdsl2 bağlantıda sorun var.
Şöyle ki notebook dan direk modeme bağlantı kurup nete bağlanmak istediğim zaman sayfalar aşırı geç açılıyor ya da açılmıyor. Download yaparken bağlantı sürekli kopuyor.
Notebook u nete telefonun 4g bağlantısı üzerinden hotspot ile bağladığımda sorun yok.
Daha da enteresanı, telefondan modeme bağlanıp, telefonda hotspot açıp, notebooku o hotspot a bağlarsam da hiç problemsiz nete bağlanıyorum.
Sorunu gidermek için her türlü yolu denedim. Wireless kartının sürücülerini güncelledim ancak sorun devam ediyor.
Yardımlarınızı rica ederim.

İşletim sistemi Windows 10 Home
Merhaba,

Tercihen min 2gb ram e sahip depolama kapasitesi sd card ile arttırılabilen 7-8 inch arası tablet arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Bütçe max 800-850-TL

Teşekkürler..
Hocam selamlar,

Mailime gelen bir teklif var; Rosettastone.com dan 2 abonelik şekli var,
1-Online Subscription, 6,12 ve 36 aylık seçenekler. 12 aylık 169usd 36 aylık 189 usd

linki burada;

http://www.rosettastone.com/lp/sbs/goldflashahi/?offer=em&cid=em-lm-s5-120714a-199&utm_medium=email&utm_campaign=Dec7-2014&utm_source=livemocha

2-Desktop ,

Sizin verdiğiniz link http://www.rosettastone.eu/learn-english de totale ve desktop versiyonları var.

Hangisini seçeceğim acaba? Yani .com uzantılı sitede satılan online versiyon ile .eu uzantılı sitede satılan totale vfarklı versiyonlar mı? Aralarında fiyat farkı çok yok ama..

Teşekkürler.
Arkana Bakma! O Tarafa Gitmiyorsun... kitabının yazarı, çok iyi bir Strateji ve Kariyer Danışmanı Alper Kul'un katıldığı bir televizyon programı..

Ben bu videoyu izledikten sonra kitabını da okudum ve tüm samimiyetimle söylüyorum keşke kitabı bir 5 sene önce yazmış olsa idi diye sık sık geçirdim içimden

reklam olarak algılanmasını istemem hiç bir çıkarım yoktur, zaten kendisinin maddi bir beklentisi yok verdiği seminerler ve kitabından.
Üretim toplumu olmamız için çalışıyor, bir felsefesi var insanlarla paylaşmak istediği..
İnanın bahsettiği tüm sorunlar maaşlı çalışanların hepsinin ortak sorunu ve çözümü yada iyileştirilmesi için çok güzel örnekler veriyor

Eğer kitabını anlatırken aşağıda kurduğu cümleler sizin de ilginize çekiyorsa izleyin derim.

''Bütün insanlarımızın, gençlerin, çalışanların, dünyanın nereye gittiğini merak edenlerin, gerçek işsizlik rakamlarını ve çok daha fazlasını merak edenlerin ve de Coca Cola Başkanı Muhtar Kent'i tanımak isteyenlerin ve Gerçek Profesyonelliğin ne olduğunu bilmek isteyenlerin kitabı...''

''Kaliteli bir İş Bulmanın Dünyanın En Zor İşi Olduğuna İnananların Kitabı...''

Yeni mesleklerin, Kariyerin Kitabını Okumak istiyorsan...
Arkana Bakma! O Tarafa Gitmiyorsun.. tam sana göre...

ALPER KUL TV'de... (Bay Kariyer) - YouTube]

ALPER KUL TV'de... (Bay Kariyer) - YouTube

http://www.baykariyer.com/

http://www.arkanabakma.com/
Selamlar ,

Kuzenim İnşaat mühendisi ve aşağıdaki özelliklerde bir tablet arıyor.Önerilerinizi rica ederim..

autocad + excell+ word çalıştırsın;
film oynatsın;
hafif olsun;
1 tb lık harddisklerle uyumlu olsun (hangi marka hangisi ile uyuyor?)
1000 tl altında olsun
Arkadaşlar selamlar ,

Ben boya koruma, detaylı araç bakımı ve temizliği hakkında öğrendiklerimin tamamına yakınını forumları takip ederek, okuyarak, uygulama videoları izleyerek öğrendim.Halen de öğrenmeye devam ediyorum.

Bilgilerimi bu işlerden hiç anlamayanların seviyesine uygun temiz bir Türkçe ile yayınlamaya başladığım blog adresimde paylaşmaya çalışıyorum.

Herhangi bir kar amacaım, ticari kaygım yoktur, tamamen paylaşım ve bilgi amaçlı bir blog.

Sizin yorumlarınız benim için önemli.Bir göz gezdirip eklemem gereken konu başlıkları veya şurayı şöyle yapsan daha iyi olur tarzı yorumlarınıza ihtiyacım var.

Blog adresim :
Tıklayınız lütfen..

Detaylı Araç Bakımı, Temizliği ve Boya Koruma Hakkında Bilgiler, Tecrübeler, İzlenimler

Şimdiden desteğiniz için teşekkürler..
Selamlar ,

Başlıkta belirttğim ana ünitem için Pioneer ıın orjinal navigasyon modülü çok pahalı olduğu için uygun fiyatlı navigasyon modülü arıyorum.

Net den alınabilecek yer ve model tavsiyesi rica ediyorum.

Teşekkürler..
Arkadaşlar ,

2013-2014 yılında Uzaktan eğitim veren ALES şartı aramayan , Türkçe İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı yapmayı düşünüyorum..

Bütçem maksimum 13.000 TL

Bu program için tavsiyelere ihtiyacım var.

Tecrübelerinizi veya bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Teşekkürler..
Arkadaşlar selamlar ,

Uzun araştırmalar sonucu alacağım kaineyi netleştirdim: SONY-NEX5NYB.CEE5

Bu makine hepsisony.com (türkiye) sitesinde 2.670 TL ye Kredi karına 2 eşit taksitle satılıyor.

Yurtiçi veya yurtdışı (Almanya olabilir akrabalarımzı gelecek bu yaz aldırabilirim onlara) en uygun fiyata nereden alabilirim ?

Yerdımlarınzı için şimdiden teşekkür ederim...
Arkadaşlar selamlar ,

Teknosa dan gelecek olan bir hediye çekim var. 100-150 tl arası Teknosadan alınacak fiyat/performansı iyi ve şarjı uzun giden bir mp3 çalar arıyorum..

Mp3 çaları araçta aux kablosu ile kullanacağım..

Tavsiyelerinizi bekliyorum..

Teşekkürler..
Hakkında
Forum İmzası:
Xbox 360 NTSC-U Slim 254 GB :) & Logitech FX & Philips a5.600 5.1 & 5.1 Audio Gear HD Decoder
Halo 3 , Halo 3 : ODST , Halo : Reach Limited Edition , Forza Motorsport 3 : Ultimate Collection , Gears Of War , Gears Of War 2 : All Front Collection , Battlefiled Bad Company 2 , DJ Hero + DJ Hero 2 , Dead space 2

GamerTag : Antalyalogy2
Forum İkinci El İmzası:
Alışverişlerim;(MâxeLL)->Logitech Drive Fx ALINDI (pieceofmoon)->RESISTANCE: Fall of Man ALINDI (00tuna)->GT5 ALINDI (uuuuuuuuuuu)->ATABA AT-1122C300 ALINDI (nucLear)->12 Months Live Gold ALINDI (ScreamEagles)->Resistance 2 ALINDI (blacktweety)->250 GB Xbox 360 HDD ALINDI (ahmet.bascetin)->Gears Of War 2 ALINDI (1lac )->Red dead Redemption ALINDI (ShalafiTr)->Battlefield Bad Company 2 ALINDı (omersenel)->DJ Hero 2 Bundle Set, Dead Space 2 ALINDI (Croesus)->Gears Of War 2 SATILDI (bitruci)->Dead Space 2 ve Red Dead Redemption SATILDI (goldenlight17)->Battlefield Bad Company 2 ve Need for speed Shift SATILDI (psychocake )->Forza Horizon + GOW Judgement + Top Spin 4 ALINDI (ysaykn)->Tritton AX720 ALINDI (GameOver7)->GTA V ALINDI (RED LORD CHE)->Halo 4 Limited Edit. ALINDI (VendettA)->Halo Wars, Forza 4, GTA 4, Deadrising 2 ALINDI
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 11 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 784
İkinci El Bölümü Mesajları: 159
Konularının görüntülenme sayısı: 50.659 (Bu ay: 245)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 31 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.