Şimdi Ara

Samsung Galaxy SII Tüm Sorularınızın Çözümü/Destek/SSS/Oyun-Program (210. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.434
Cevap
72
Favori
374.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yaklasik 3 ay once yurtdisindan galaxy s2yi aldim 1 hafta sonra donmalar basladi yani gunde en az kendi kendine yada telefonla ugrasirken kendini resetliyor bunu sebebi nedir? format attigim halde duzelmedi android 4.0.4 surumunde satin aldim 2.3.6 ya dusurursem duzelir mi tesekkurler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4.1.2 jb türkiye versiyonunu yükledim. Tlf konuşma anında hoparlör açtığımda ses karşıya gitmiyor. kısık değil hiç gitmiyor. ama google sesle yazma çalışıyor ,ses kaydı yapılıyor, tlf la normal konuşma yapılabiliyor. mikrofonla ilgili bi soron yok sanırım. yazılımsal olsa gerek. 2.3.5 teyken de aynı sorun mevcuttu.
    Kısacası eller serbest modunda karşıya ses gitmiyor.

Yardımlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum...
  • Selam beyler bayanlar. Dün Türkiyeye döndüm. Türk hattımı taktım. Telefon internete bağlandı. Yeni güncelleme var diyip indirmeye başladı(300küsür MB). Bende durdur diyip durdurdum. Sonra şarjım bitti. Şarja takıp açmak istedim. Şarja taktım biraz bekledim. S logosunda takılı kaldı. Bende her zaman yaptığım gibi pili çıkardım. Sonra geri taktım. Şu anda telefon açmak için butona bastığımda hiç bir tepki vermiyor. Bilgisayarada bağlayamıyorum. Bilgisayar telefon kapalı diye görmüyor. Ama telefon şarj oluyor pili ısınıyor çünkü. bu sorunla karşılaşan veya çözümünü bilen var mı?

Not: Telefona hiç root falan yapılmadı her şey orijinal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lonely_man

Selam beyler bayanlar. Dün Türkiyeye döndüm. Türk hattımı taktım. Telefon internete bağlandı. Yeni güncelleme var diyip indirmeye başladı(300küsür MB). Bende durdur diyip durdurdum. Sonra şarjım bitti. Şarja takıp açmak istedim. Şarja taktım biraz bekledim. S logosunda takılı kaldı. Bende her zaman yaptığım gibi pili çıkardım. Sonra geri taktım. Şu anda telefon açmak için butona bastığımda hiç bir tepki vermiyor. Bilgisayarada bağlayamıyorum. Bilgisayar telefon kapalı diye görmüyor. Ama telefon şarj oluyor pili ısınıyor çünkü. bu sorunla karşılaşan veya çözümünü bilen var mı?

Madem şarjınız azdı o zaman güncellemeyi hiç başlatmayacaktınız. Geçmiş olsun. CWM menüsüne girebiliyor musunuz peki?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hknyc

quote:

Orijinalden alıntı: lonely_man

Selam beyler bayanlar. Dün Türkiyeye döndüm. Türk hattımı taktım. Telefon internete bağlandı. Yeni güncelleme var diyip indirmeye başladı(300küsür MB). Bende durdur diyip durdurdum. Sonra şarjım bitti. Şarja takıp açmak istedim. Şarja taktım biraz bekledim. S logosunda takılı kaldı. Bende her zaman yaptığım gibi pili çıkardım. Sonra geri taktım. Şu anda telefon açmak için butona bastığımda hiç bir tepki vermiyor. Bilgisayarada bağlayamıyorum. Bilgisayar telefon kapalı diye görmüyor. Ama telefon şarj oluyor pili ısınıyor çünkü. bu sorunla karşılaşan veya çözümünü bilen var mı?

Madem şarjınız azdı o zaman güncellemeyi hiç başlatmayacaktınız. Geçmiş olsun. CWM menüsüne girebiliyor musunuz peki?

Ben başlatmadım ki kendisi telefon internete bağlandığı anda güncelleme indiriliyor dedi. Hemen durdurdum. Normalde şarja takılı değilken güncelleme yapmam zaten. Telefon hiç bir şekilde açılmıyor.

• galaxy s2 android 4.0.4 surumu gunde en az 1 kere donma yapiyor 2.3.6 yuklersem sorun duzelir mi?

• Arkadaşlar 2 gün önce Wifi ile nete bağlandım ve telefonun içinden gerekli bölüme gelerek 4.1.2 TR güncellemesini yaptım. Fakat bir sorunum var.

Eskiden Telefonda arka planda açık kalan programları kapatmak için Uygulama Yöneticisine ana ekrana koyduğum icon'a tıklayıp giriyordum fakat bu icon kayboldu ve Uygulama yöneticisinin iconu'nu tekrar bulup da ana ekrana koymak istediğim de uygulama yöneticisini uygulamalar içerisinde bulamıyorum. Eskiden bulup koyardık ama şimdi bulamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esesnefer

quote:

Orijinalden alıntı: AdamRtm

quote:

Orijinalden alıntı: esesnefer

arkadaşlar konu dışı olacak özür dilerim ama acil
    galaxy mini 2 nin şarj girişi kırıldı
    komple kasamı değişir yoksa şarj girişi mi değişir

kaasayı kırmadıysan değişmesine gerek yok sarj girişi değişir. kasada hasar büyük veya önemli olabilecek ise bi resmini çek at burada ona göre birşey söyleyeyim.

kasada sorun yok telefon çalışıyor ama şarj giriş yerinin içinde gücü alan sarı şeyler kırıldı sorun sadece o

ozaman soket değiştiğinde sorun çözülecektir

• quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Arkadaşlar 2 gün önce Wifi ile nete bağlandım ve telefonun içinden gerekli bölüme gelerek 4.1.2 TR güncellemesini yaptım. Fakat bir sorunum var.

Eskiden Telefonda arka planda açık kalan programları kapatmak için Uygulama Yöneticisine ana ekrana koyduğum icon'a tıklayıp giriyordum fakat bu icon kayboldu ve Uygulama yöneticisinin iconu'nu tekrar bulup da ana ekrana koymak istediğim de uygulama yöneticisini uygulamalar içerisinde bulamıyorum. Eskiden bulup koyardık ama şimdi bulamıyorum.

ortadaki ana menü tuşuna basılı tutun çıkması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekilhan

quote:

Arkadaşlar 2 gün önce Wifi ile nete bağlandım ve telefonun içinden gerekli bölüme gelerek 4.1.2 TR güncellemesini yaptım. Fakat bir sorunum var.

Sanırım yanlış anladın. O tuşa basınca çıkan ekrandan söz etmiyorum zaten o ekran eskiden de çıkar ve orada açık görünen yazılım ve benzeri şeyleri kapatırdık. Ama eski yazılımda ayarların içindeki Uygulama Yöneticisini ayrıca bir oyun veya yazılımın kısa yolu gibi bulup istediğimiz ekrana koyar ve oraya girip de arka planda çalışan yazılımları tamamen kapatırdık.

4.1.2 yazılımında Uygulama Yöneticisine Ayarlar bölümü hariç ulaşmanın yolunu bulamadım. Uygulama yöneticisine girmeden herhangi bir arka planda çalışan programı tam olarak kapatamıyoruz. Bu da hem pil süresini hemde ram kullanım miktarını etkiliyor.

Senin dediğin menü tuşuna basınca çıkan ekranın Uygulama Yöneticisi ile alakası yok. O ekran eski yazılımda da çıkıyordu. Bana Uygulama Yöneticisinin kısa yolu lazım.

• Arkadaşlar merhabalar. Jelly bean ile güncelledim telefonu fakat kamerada 4.0.4 tekinden daha kötü görüntüler çekiyor telefon sizde de aynı sorunlar yaşanıyor mu? Bir de bahsedilmiş ama jelly bean gerçekten ram i çok fazla tüketiyor ve dolayısıyla da telefonun şarjı çok daha kısa ömürlü. Bunlar için yapılabilecek bir şey var mıdır? Hiç memnun kalmadım jelly bean den hatta yeniden 4.0.4 e geri dönmek istiyorum. Kies den geçilebilir mi yoksa servise mi götürmem gerek yardımlarınızı bekliyorum.
  • Arkadaşımın Telefonu Rootlu Odinle root Yaptık Sonra Telefona Düşürdü E Üstünde hafif bi Çatlak var Şimdi Garantiye GitmESİ Gerekir Root Geri Alıp orjınal formuna Getirmek İstiyor
    bunun için Sam Mobile dan orjınal Yazılımını İndirdik ama Root kalkmıyor bütün detayları İle Resım veya video İle analatacak varmı..
  • quote:

quote:

quote:

Sanırım yanlış anladın. O tuşa basınca çıkan ekrandan söz etmiyorum zaten o ekran eskiden de çıkar ve orada açık görünen yazılım ve benzeri şeyleri kapatırdık. Ama eski yazılımda ayarların içindeki Uygulama Yöneticisini ayrıca bir oyun veya yazılımın kısa yolu gibi bulup istediğimiz ekrana koyar ve oraya girip de arka planda çalışan yazılımları tamamen kapatırdık.

4.1.2 yazılımında Uygulama Yöneticisine Ayarlar bölümü hariç ulaşmanın yolunu bulamadım. Uygulama yöneticisine girmeden herhangi bir arka planda çalışan programı tam olarak kapatamıyoruz. Bu da hem pil süresini hemde ram kullanım miktarını etkiliyor.

Senin dediğin menü tuşuna basınca çıkan ekranın Uygulama Yöneticisi ile alakası yok. O ekran eski yazılımda da çıkıyordu. Bana Uygulama Yöneticisinin kısa yolu lazım.

Daha onceki arkadasim dogru soyledi ortadaki tusa uzunca bas cikan ekranin sol tarafinda uygulama yoneticisinin ikonunu goreceksin yeni surumde bu sekilde ulasabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: stagemasterone

quote:

quote:

quote:

Daha onceki arkadasim dogru soyledi ortadaki tusa uzunca bas cikan ekranin sol tarafinda uygulama yoneticisinin ikonunu goreceksin yeni surumde bu sekilde ulasabilirsin.

Sanırım yanlış anlaşılma var. Arkadaş onun widgetini istiyor galiba.
    Ekrana basılı tutup widget ekle diyince etkin uygulamalar adı altında bende çıkıyor ve çalışıyor.
    Ben başka bişey sorcam.
    Bugün güncelleme uyarısı verdi telefon güncelledim. Eskiden rootluydu eski root dosyasınla root edebilirmiyim bu sürümü yine. Yoksa yeni dosyamı bulmam gerek. Nette araştırdım bulamadım ama.
    xms2 diye bitiyor anabant sürümü.

• Telefonumu 4.1.2 jb yükseltmeme rağmen hala telefonunda telefonu güncelleme simgesi çıkıyor daha yeni bir sürüm bulundu diye ne demeye çıkar ki bu ?
  • Rootlu Türkiye JB sürümünde recovery olarak şunu kullanabilir miyiz?

[12.05.2013][PhilZ-cwm6][i9100/P] v5.03.0 Safe Stock Kernel+CWM6+Root+exFAT+ext4-LSS

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1877270

• Arkadaşlar 4.1.2 yazılıma geçtik den sonra garip bir şey oldu. Her hangi bir cevap sız arama olduğunda veya mesaj geldiğin de Ana ekranda Telefon ve Mesaj iconları üzerinde bildirim numarası yazar ve telefona daha sonra baktığımız da bu numaraları görür ve arama ile mesajımız olduğunu fark eder ve aramaları,mesajları kontrol ederiz. Benim telefonda Telefon defterime kağıtlı olmayan bir numaradan arama ve mesaj geldiğin de ve o mesajlara baktığımda ana ekrandaki Telefon ve Mesaj kısımları üzerinde çıkan bildirim uyarıları kaybolmuyor.

Bildirimleri ve mesajları kontrol edince o iconların üzerinde yer alan numaralı uyarıların kaybolması gerekirken bende kaybolmuyor. Sanki tekrar arama olmuş veya mesaj almışım gibi görünüyor. Bu bildirim uyarısının kaybolması için de gelen mesaj ve aramayı silmem gerekiyor.
  • Gelen aramada zil sesi sonradan yükseliyor alçaktan başlayarak.Bunu ayarlamanın bir yolu yok mu acaba ?
  • Selamlar arkadaşlar.

4,1,2 ile alakalı bi sorım olucak.

telefonu yasal olarak güncelledim rom falan kullanmadım fakat güncelledikden sonra bir kaç yerde okudum ki güncellemeden önce güncellemenin daha sağlıklı olması için eski sürüme ait wipe verileri siliniyormuş. bu işlemi güncelleme yaptıkdan sonra yapsak olurmu eğer olursa nasıl yapabilirim bahsedermisiniz.. teşekkürler
  • en son sürüm ne bu cihazda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wox -- 16 Mayıs 2013; 10:41:31 >
  • 
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.